0-24 Ay Arası Bebekler için Kıyafet Seçimi

0-24 Ay Arası Bebekler için Kıyafet Seçimi

Şıklığın tanımı artık yaş tanımadan ilerlemeye devam ediyor ve moda, stil sahibi minikleri de düşünüyor. Minik prensler ve prensesler için doğru tercihi yapmak ise anne ve babalara kalıyor. Anne babaların bu noktadaki göre ise, bebekler için kıyafet seçimi yaparken çok daha titiz ve çok daha özenli olmaları.

Bebekler için Kıyafet Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle 0-24 ay arasındaki çocukların, çevrenin olumsuz etkilerine olan duyarlılığı çok daha fazla olduğu için, yapılan tercihlerde daha özenli ve dikkatli olunması gerekiyor. Kullanılan kıyafetler, bebeğin teni ile direk temas halinde olduğu için seçimlerde özenli olunması gerekiyor. Bu yüzden model tercihinin yanı sıra kıyafetlerin üretiminde kullanılan kumaşların kalitesine, içeriğine, kimyasal boya veya vücudu doğrudan etkileyecek olan herhangi bir kimyasal madde içermemesine dikkat edilmesi gerekiyor.

Bebek kıyafeti seçiminde, sağlığın yanı sıra rahatlığın da önemine dikkat çekmek gerekiyor. Kullanılan kumaşların anne ve bebekler için rahatlığı ön planda tutuyor olması gerekiyor. Ürünlerin kullanıcılar açısından uzun soluklu olması için ise dayanıklılığına ve kalitesine önem vermek gerekiyor. Ayrıca yaşları dolayısıyla sürekli kirlenmeye ve lekeye maruz kalan bebek kıyafetlerinin sık yıkanması gerekiyor. Bu yüzden de ürünlerin kalite ve yeniliğini koruyarak defalarca ve sık sık yıkanmaya karşı dayanıklı olması gerekiyor.

Bebekler İçin En Renkli Kıyafetler

Minik kızları için tercih yapmak isteyen ebeveynler için tercihler çok renkli. 3’lü ve 4’lü takımlar ise küçük hanımları en şık kılan parçalar arasında yer alıyor.

Kız Bebek Takım - Butikbebe & Vitringez 3 Kız Bebek Takım - Butikbebe & Vitringez 2 Kız Bebek Takım - Butikbebe & Vitringez

Bahar mevsiminin gelmesi ve sezonun açılmasıyla birlikte ise renk renk ve desen desen elbise modelleri de dikkat çekiyor.

Puantiyeli Çiçek İşlemeli Elbise-Kırmızı - Butikbebe & Vitringez Çiçek Elbise-Fuşya - Butikbebe & Vitringez Puantiyeli Fiyonklu Elbise-Ekru - Butikbebe & Vitringez

Küçük hanımların rahatlığı için ise farklı desen ve renklerdeki tayt modelleri ve t-shirtler öne çıkıyor.

Tayt Takım - Butikbebe & Vitringez 2 Tayt Takım - Butikbebe & Vitringez Tayt Takım - Butikbebe & Vitringez 3

Artık küçük beyler için de model ve tercih seçenekleri oldukça fazla. İlkbahar mevsimine ayak uyduran şortlu takımlar küçük beyleri stil sahibi kılıyor.

4'lü takım set - Butikbebe & Vitringez 3 4'lü takım set - Butikbebe & Vitringez 2 4'lü takım set - Butikbebe & Vitringez

Kalitesi ve renk alternatifleri ile kullanım rahatlığını içinde barındıran pantolon modelleri de erkek bebekler için kullanıcılara sunuluyor.

Erkek Bebek Şort - Pantolon - Butikbebe & Vitringez 2 Erkek Bebek Şort - Pantolon - Butikbebe & Vitringez 3 Erkek Bebek Şort - Pantolon - Butikbebe & Vitringez

En değerli varlıklarınız için en doğru tercihleri yapmak, kaliteyi en üst seviyede hissetmek ve size özel avantajlardan yararlanmak için Butikbebe’yi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. butikbebe.com ile bebekler için kıyafet seçimi yapmak çok daha kolay ve çok daha eğlenceli.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK