Sizin Düğün Ayakkabınız Hangisi?

Sizin Düğün Ayakkabınız Hangisi?

Gelinliğinizi seçtiniz, saçınıza, makyajınıza karar verdiniz peki ayakkabılarınız? Bütün düğün boyunca sizi taşıyacak ayaklarınızın kıymetini gecenin ilerleyen saatlerinde ayaklarınız, dans etmekten şişip yorulduğunda anlayacaksınız. Düğününüzde rahat edebilmeniz için, dilediğiniz kadar dans edip eğlenebilmeniz için rahat bir ayakkabı seçimi önemli. Çok farklı modellerde farklı seçenekler var. Hayallerinizdeki ayakkabılar çeşit çeşit, renk renk orada duruyor ve sizin içlerinden yalnızca bir tanesini seçmeniz lazım. Ne büyük bir kararsızlık!

Beyaz renkte mi olsun, yoksa parlak taşlı mı? Ya da en iyisi farklı bir renk olsun, mavi mesela! Veya pembe. Biz kadınlar bu türk kararsızlıkları her gün yaşıyoruz ama iş düğüne gelince bu kararsızlık daha da içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Bunun için size düğün ayakkabınız konusunda birkaç alternatif sunuyoruz. Belki karar vermenizde yardımcı olur 🙂

düğün 4 düğün 1 düğün 2 düğün 3
düğün 8 düğün 7 düğün 6 düğün 5

Klasikten vazgeçemeyenler eminim ki stilleto ayakkabıyı tercih edeceklerdir. Bir kadının ayağına en güzel yakışan ayakkabı modellerinden birikesinlikle stilleto. Hem çok şık hem de seksi gösteriyor.

düğün 9 düğün 11 düğün 10 düğün 12

Siyah ve beyazın muhteşem uyumundan vazgeçemeyenler siyah renkte veya siyah detayları olan ayakkabıları tercih edebilirler.

düğün 16 düğün 13 düğün 14 düğün 15

Düğününde rahat etmek isteyenlerdenseniz rahatlığı babette ve spor ayakkabıda bulabilirsiniz.

düğün 18 düğün 17

Çok seçenek var hangisini seçeceğim, hangisi güzel durur diye endişelenmeyin. Çünkü hepsi sizi o mutlu gününüzde prensesler gibi gösterecektir. Sadece siz en rahatını ve içinize en çok sineni seçin yeter.

düğün 22 düğün 19 düğün 20 düğün 21
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK