Oscar Ödül Töreninde Kıyafetleriyle Konuşan Ünlüler

Oscar Ödül Töreninde Kıyafetleriyle Konuşan Ünlüler

Tüm dünyanın büyük bir ilgiyle takip ettiği Oscar Ödül Töreni’nin dün gece 88.’si düzenlendi. Gecenin en büyük sürprizi neredeyse her yıl ödüle aday olan fakat bir türlü beklediği Oscar heykeline sahip olamayan Leonardo DiCaprio’nun En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde ödül alması oldu.

Kırmızı halı heyecanı da her zamanki gibi bugünkü gündemin en önemli konusu oldu. Dünyaca ünlü yıldızlar kırmızı halıda kıyafetleriyle bizlere adeta bir görsel şölen yaşattılar. Bu sene Oscar Ödül Töreni’ni izlerken ünlü yıldızların kıyafetleri arasında seçim yapmaya çalışırken kendime sürekli “En çok hangi ünlünün kıyafetini beğendim?” sorusunu sorduğumda cevap ararken zorlandığımı fark ettim. Bu şıklık yarışına bir de benim gözümle bakın istedim 🙂

Charlize Theron

charlize theron - dior - oscar 2016

Gecenin kuyruklu yıldızı Charlize Theron 🙂 Kırmızı halıda, kırmızı kıyafetiyle göz doldurdu. Ayrıca dekolteli bir elbisenin nasıl taşınması gerektiğini de bizlere fazlasıyla göstermiş oldu diye düşünüyorum.

Oliva Wilde

Olivia Wilde - Valentino - Oscar 2016

Dün gece en beğendiğim ismi Oliva Wilde diyebilirim. Pileli kıyafetini sade takılarıyla tamamlayan Oliva Wilde bana göre dün gecenin en şık kadını olmayı başardı.

Margot Robbie

margot robbie - Tom Ford - oscar 2016

Margot Robbie kesinlikle çok şıktı! Bu kadar payetli ve gösterişli bir elbiseyle zarif görünebilmeyi başarmış nadir isimlerden. Kombin olarak en başarılı bulduğum isimler arasında Margot Robbie.

Cate Blanchett

Cate Blanchett - armani - Oscar 2016

Cate Blanchett tercihini sezonun trend renklerinden olan mint yeşili tasarım elbiseden yana kullanmış. Kusursuz bir görüntü elde etmeyi başaran Cate Blanchett bu görüntüsüyle kırmızı halıyı başarılı bir şekilde renklendirdi.

Jennifer Lawrence

jennifer lawrence - Christian Dior - oscar 2016

Jennifer Lawrence bu yıl beklentinin biraz altında kaldı diye düşünsem de kıyafetinin kötü olduğunu düşünmüyorum. Özellikle elbisenin göğüs bölgesindeki detayı çok sevdim.

Rooney Mara

Rooney Mara - Givenchy - Oscar 2016

Gecenin beyaz meleklerinden biri de Rooney Mara’ydı. Bu vintage görünümlü elbiseyle zarifliğin ve şıklığın tanımı olmuş Rooney Mara. Bayıldım!

Naomi Watts

Naomi Watts - Armani - Oscar 2016

Güzelliğinin yanında elbisesiyle de ışıldamak isteyen Naomi Watts, bu işi başarmış görünüyor. Mavi tonlardaki tasarım kıyafet seçimi oldukça başarılı.

Julianne Moore

julianne moore - chanel - oscar 2016

Elbise tercihiyle resmen genç yıldızlara taş çıkarmış Julianne Moore, çok şık ve zarif görünüyor.

 

 

PAYLAŞ
Modayı yakından ama makyaj trendlerini daha yakından takip ediyorum. Boş zamanlarımda (uyumaktan fırsat buldukça) ilginç yerleri gezmeyi seviyorum. Hayatımda sevdiğim iki tane Tesla var; biri insan, biri kedi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK