2013 Kış Sezonu Çanta Modelleri

2013 Kış Sezonu Çanta Modelleri

2013 Kış Çanta Modelleri

Yeni sezon geldi çattı. Moda şovlarında gözüme çarpan bir sürü çantalar oldu. Pek bana göre olmasa da, çantaların ufalmaya başladığını gördüm. Ayrıca, çantaların sapları kısalmış ve çift saplar yok olmuş durumda. Öbür taraftan büyük portfolyo çantalar da göreceğiz bu aralar. Bu sezon çanta alışverişine çıktığında, moda olan çantalardan beğeneceğin biri olacağına eminim. Çünkü farklı ve güzel seçenekler çok. Seçenekler arasında hangi çanta modelleri mi var?

2013 Çanta Modelleri

Kamuflaj Çanta Modelleri

Çantalar da göreceğimiz kesin, ama ayakkabılar ve kıyafetlerde de görürseniz şaşırmayın. Doğru bir şekilde kullanıldığında, kombininizi hareketlendirebilir Bu belirgin deseni aşırı doz almamaya çalışın, göz yormak istemeyiz.

Marc_Jacobs_kurk_torba

Kürk Çanta Modelleri

Öncelikle, sahte olanlarından yana olduğumu söylemeliyim. Bu sezon farklı renklerde, belki birkaç farklı çeşidini birlikte kullanıldığı çantalar göreceğiz Benim bazı rastladıklarım da, tasarımcının aklından neler geçiyordu dediklerim oldu. Ama bazılarının da yumuşacık olması ve dokusu çok hoşuma gitti.

Fendi_kurk_komik_canta

Mavi-Siyah Çanta Modelleri

Bu sezon sanırım benim dikkatimi çekenlerden olacak. Çünkü bu iki rengin kombinasyonuna yeni yeni alışmaktayım. Bu kombinasyon klasik olmak isteyen, iş kıyafetlerinin yanına güzel bir ekleme isteyenler için çok uygun.

Portfolyo Modelleri

Profesyonel gözükmek istediğinde yardımcı olacaktır. Tablet çantasına alternatif arayanlarınız bu sezon çok şanslı olacak. Doğal renkler: Çantam kıyafetimle uyumlu mu diye çok düşünmek istemiyorsan veya her gün çanta değişimine üşeniyorsan bu moda sana göre. Kış gelince, koyu renklere bürünmek yok.

balenciaga_dogal_renkler

Taşlı Clutch Modelleri

Parlak taşlar bir arada olunca gözlerimiz kamaşır hepimizin. Tek renk düz bir elbise ile kullanmak için çok iyi bir seçenek.

Marchesa_tasli_Clutch

Torba Çanta Modelleri

Popülerliği yavaş yavaş artmakta. Çok eşyan var ama büyük çantaları sevmiyorsun boyutundan dolayı. Torba çantalar o kadar büyük gözükmediği gibi çokta eşya alabilirler. Alexander_Wang_torba

Göz Çanta Modelleri

Kulağa biraz garip gelebilir, ben biraz garipsedim çünkü. Ama tasarımcılar bazen bizi böyle şaşırtmayı da seviyorlar. Bu da onlardan biri, göz desenli görürseniz şaşırmayın siz, moda oluyor bile.

PAYLAŞ
Resim yapma tutkusunu mesleğe dönüştüren; takılar ve çantalara düşkün sanatçı bir kişilik. Moda yönetiminde uzmandır. Yurt dışı gezilerinde yeni ilhamlar arar. Trendleri takip eder, nerede ne vardır bilir. Adeta ayaklı bir alışveriş rehberidir.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK