2013’te Dolaplarımız Neler Gördü?

2013’te Dolaplarımız Neler Gördü?

Instagram için

Gelecek trendleri konuşurken aslında arkamızda bıraktıklarımıza da bir bakmak lazım. 2013’te neler giydik, neleri sevdik, nelerin peşinde koştuk ve hangi  2013 trendleri 2014’e aktarıldı bir parça bunları konuşalım istedim.

2013 Trendleri

Geçtiğimiz yıl zımbasız parça kalmadı, kırmızı halıdan sokak stiline kadar kullandık ama artık azaltarak bırakma zamanı, azaltırken de eğer stilinize uyuyorsa azaltın yoksa komple bırakın derim.

Bu sene güneş gözlüklerinden yana şanslıydık, gerçekten herkese uygun bir gözlük trendi vardı. En çok ayna camlı renkli miranda-kerr Miu Miu sunglassesgözlükleri sevdik ki bu trendi 2013 trendleri arasında bırakmayacağımızı daha önce belirtmiştim, hala almadıysanız bir düşünün derim.  Onun dışında John Lennon’dan bize kalan yuvarlak camların da envai çeşit modeli yapıldığı gibi bir de listemize Miu Miu’nun yeni çerçevelerini ekledik. Miu Miu için ayrı parantez açmak gerek, altıgen çerçeveleri bence almaya değer bir parça, görünüş olarak farklı ve zamansız olmaya aday bir parça olduğu kadar oldukça da hafif ve kullanışlı.

Ayakkabılarda topuklu spor ayakkabıları kusturana kadar üreten markalara ve inatla kullanan tüketiciye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ama bitti. Kaldıralım o ayakkabıları, yerine iki sezondur gördüğümüz sivri burunları ekleyelim. Geçtiğimiz yıl deri çok kullandık, bu sezon da Grunge akımının dönüşü ile ekoselerle ve file çoraplarla kullanmaya devam. Givenchy ile spor coture girdi dolaplarımıza, sweatshirtler statement kolyelerle kullanıldı, sweatshirtlere bu sezon da devam ediyoruz.

Geçtiğimiz sezonun bol mesajlı tişörtlerine bir de mesajlı kolyeler eklendi, tişörtleri de komikse giyin aslında. Bazıları çok klişe, burada klişe sevmiyoruz. Olaylar böyleydi,  şimdi siz temizliğe başlarken ben de size dolaplarınızda boşalan yerlere neler koyacağınızı yazmaya başlıyorum.

Sevgiler.

Instagram için1

PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK