2014 Yaz Modası Sokak Trendleri Neler Olacak?

2014 Yaz Modası Sokak Trendleri Neler Olacak?

2014 YAZ SOKAK MODASI TRENDLERİ NELER OLACAK?

Sokaklar için “podyum” desek yanlış olmaz. Mankenlere bile taş çıkaracak birçok kadın, giydikleriyle ünlü modacılara da ilham veriyor. Sokak modasının akım haline gelmesini sağlayan bu modaseverler, her sezon olduğu gibi, 2014 yaz sezonunun trend kıyafetlerine dair sinyaller veriyor. Bakalım sıcak yaz aylarında, sokak modasında en çok giyileceği tahmin edilen 2014 yaz sezonu trendleri nelermiş?

Kısa bluzların ve tişörtlerin bahar aylarında sıkça kullanılması, yaz sezonunda da tercih edilerek daha uzunca bir süre kullanılacağa benziyor. Sokak modasını takip edenlerin kombinlemede zorlanmayacağı parçalardan biri olmasının da etkisi büyük. Birkaç sezondur istikrarlı yükselişine devam ederek, sezonun bir diğer trendi olan yüksek bel eteklerle de giyilecek gibi görünüyor.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

Yaz sokak modası trendleri

52a1df1599f65-tile 2014 YAZ SOKAK MODASI TRENDLERİ NELER OLACAK?

2014 bahar sezonunda gömlekler rahatlıklarıyla birçok  kadın tarafından tercih ediliyordu. Bir diğer önemli trend ise gömlek elbiseler. Bu yaz, gömlek elbisenin sokak modasında ayrı bir yeri olacağı tahmin ediliyor.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

536bde04442c5-tile 2014 YAZ SOKAK MODASI TRENDLERİ NELER OLACAK?

Çiçek desensiz bir yaz sezonu elbet düşünülemez. Sokak modasında en çok tercih edilen çiçek desenli parçalar ise elbiseler olacak gibi…

Yüksek bel şortlar ise kısa bluzlarla çok iyi kombin oluşturduğundan, 2014 yaz sezonunda topuklu ayakkabılarla birlikte sıklıkla görecek gibiyiz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK