2015’e Özel Yılbaşı Makyajı Önerileri

2015’e Özel Yılbaşı Makyajı Önerileri

Senenin en özel gecelerinden biri olan yılbaşı gecesi, tüm dünyayı heyecanlandıran bir gece. Herkesin dileklerinin bir sonraki sene gerçekleşmesi için beklediği bu geceye sayılı günler kaldı. 2015 için geri sayıma başladığımız bugünlerde, eğer hala kıyafetinizi, saç ve yılbaşı makyajı tercihlerinizi belirlemediyseniz acele etmelisiniz.

Yılbaşı Makyajı Yaparken;

Kırmızıyla dikkat çekin!

Bizim sizlere makyaj önerimiz, yılbaşı ruhunu yansıtan, kırmızıyla kendini gösteren bir makyaj. Ne de olsa yılbaşı demek kırmızı demek! Bu nedenle kırmızı rujunuzu ön plana çıkaran bir makyaj yaparak tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Tabii böylesine özel bir gecenin makyajı sadece bir rujla olmaz. Göz makyajı da en az ruj seçiminiz kadar önemli.

Göz makyajınızı yaparken dudaklarınızın parlaklığının aksine daha sade ve parıltısız renkler kullanabilirsiniz. Siyah göz makyajı bu noktada iyi bir seçim olacaktır. Öncelikle gözlerinizin altına ve üstüne gözlerinizi aydınlatması için ten renginizde bir kapatıcı sürmelisiniz. Bu kapatıcı göz altı morluklarınızı kapatmaya faydalı olacaktır. Daha sonra ince bir eyeliner çekerek göz kapağı makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Maskara kullanırken ise önemli olan nokta, tek seferde kökten uca doğru tarayarak sürülmesi. Yoksa uçlara tekrar tekrar sürmek topaklanmaya sebep olacaktır.

Yılbaşı gecesinde tüm çekiciliğinizle ve güzelliğinizle boy gösterirken, kırmızının etkisini fazlasıyla hissedeceksiniz. Kırmızı ruj, sizi yeni yılın en dikkat çeken kadını yapacak.

Makyajınızı eksiksiz tamamlamak için sizler için hazırlanmış bir makyaj setinden faydalanmayı unutmayın. Özel bir makyaja dair içinde her şeyi bulacağınız bir set, sizin için çabasız bir güzelliğin sağlayıcısı olacak.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Clinique Chubby Stick Set - Boyner&Vitringez Max Factor 2000 Calorie Mascara&Elixir Ruj Makyaj Seti - Boyner&Vitringez Clinique Makyaj Set - Boyner&Vitringez

Buğulu göz makyajıyla büyüleyin!

Eğer kırmızı bir ruj yerine göz makyajınızla dikkat çekmeyi tercih ediyorsanız; buğulu bir göz makyajından vazgeçmeyin. Son yılların trendi olan buğulu göz makyajı ve hafif renkli dudaklar, yılbaşı gecesi tüm zarafetiniz ve gizeminizle etrafınızı büyülemenizi sağlayacak.

Gözlerinize buğulu bir bakış kazandırmak için göz farı setinizden gri olanı seçip, yumuşak dokunuşlarla göz kapağınıza sürün. Daha sonra ince bir eyeliner çekerek gri farın buğusuna netlik kazandırabilirsiniz. Buğulu göz makyajınızı tamamlamadan önce ise siyah maskarayı sürmeyi unutmayın. Dumanlı ve buğulu bakışlarınızı ön plana çıkarmak için, allık seçiminde şeftali tonlarını kullanmanızı öneririz.

Yılbaşı gecesi makyajı için ihtiyacınız olan şey göz farı seti, pastel tonlarda seçilmiş bir ruj seti, maskara ve kapatıcılar. Bütün bu ihtiyacınız olan malzemeleri tek bir makyaj setinde bulmanız mümkün. Bu nedenle yılbaşı gecesi makyajınızı yapmadan önce, istediğiniz renklerle oluşturulmuş bir seti almayı unutmayın. Ten renginize uygun ve makyaja dair içinde her şeyi bulabileceğiniz bir set, sizin için bütün özel gecelerde kurtarıcı olacaktır.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Loreal Paris Wings Midnight Blacks Makyaj Set - Boyner&Vitringez Estêe Lauder Makyaj Set - Boyner&Vitringez Yves Saint Laurent Makyaj Set - Boyner&Vitringez

Yılbaşı gecesi makyajınızla parlayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK