2016 İlkbahar / Yaz Plaj Giyim Trendleri

2016 İlkbahar / Yaz Plaj Giyim Trendleri

Yaz mevsimi deyince akıllara düşen “deniz, kum, güneş” kelimeleri, sanıyoruz ki herkesi heyecanlandırmaya yetiyor. Yaz gelmeden ilkbahar mevsiminden başlayan tatil alışverişi, hız kesmeden devam ediyor. 🙂

Arkadaşlarıyla ya da aileleriyle harika bir tatilin hayalini kuran herkes, rotalarını belirledikten sonra milyonlarca bikini ve mayo arasından seçimini yapmaya başlıyor. Biz de seçimlerinize yardımcı olmak adına, yaz alışveriş listesini plaj giyim trendlerine göre oluşturmak isteyenler için harika bir yazı hazırladık!

Kadınlar için plaj giyim önerileri

Kadınların en sevdiği alışverişlerden biri olan bikini alışverişi dönemi çok eğlenceli geçiyor. 🙂 Hem tatil heyecanı hem de yeni bikini heyecanı derken fazlasıyla güzel bir alışveriş hanımları bekliyor. Bu sezon volan ve püskül detayı olan bikiniler öne çıkıyor. Püskül ve volanın dışında rengarenk, çiçek desenli bikinileri de vitrinlerde sıklıkla görüyoruz.

Kadın plaj giyimde bikininin yanında plaj çantaların da ayrı bir yeri var. Desenlisinden klasik hasır çanta modellerine kadar birçok farklı plaj çantasıyla sahilde stil sahibi görünmeniz mümkün.

defacto kadın plaj giyim (6) defacto kadın plaj giyim (2) defacto kadın plaj giyim (1)
defacto kadın plaj giyim (5) defacto kadın plaj giyim (3) defacto kadın plaj giyim (4)

Daha fazlası için tıklayın.

Erkekler için plaj giyim önerileri

Bu sezon erkek plaj giyim ürünlerinde canlı renkler karşımıza çıkıyor. Sarısından kırmızısına, desenlisinden çizgilisine birçok farklı renkte şort modeliyle bu yaz plajlara hareket katabilirsiniz.

defacto erkek plaj giyim (4) defacto erkek plaj giyim (5) defacto erkek plaj giyim (1)
defacto erkek plaj giyim (3) defacto erkek plaj giyim (2) defacto erkek plaj giyim (7)

Daha fazlası için tıklayın.

Gençler için plaj giyim önerileri

Gençlerin hızına ve heyecanına yetişmek mümkün değil! Hareketli genç çocuklarınıza özel rahat ve eğlenceli bikinileri keşfedebilirsiniz. Çocuklarınız için tatilin eğlence olduğunu unutmadan, konforlu bikini ve mayo modellerine yönelmenizde fayda var. 🙂

genç plaj giyim defacto (5) genç plaj giyim defacto (1) genç plaj giyim defacto (4)
genç plaj giyim defacto (2) genç plaj giyim defacto (6) genç plaj giyim defacto (3)

Daha fazlası için tıklayın.

Çocuklar için plaj giyim önerileri

Çocuklarınızın tatilde harika zamanlar geçirmesini sağlamak konforlu plaj giyim ürünleriyle çok kolay. Hem eğlenceli hem de rahat plaj giyim ürünleri arasından çocuğunuza uygun bir bikini, mayo ya da şort seçebilirsiniz. Kumda ve suda fazlasıyla vakit geçirmek isteyen çocuklarınız için şapka, terlik ve güneş gözlüğü almayı ihmal etmeyin.

defacto çocuk plaj giyim (2) defacto çocuk plaj giyim (6) defacto çocuk plaj giyim (5)
defacto çocuk plaj giyim (3) defacto çocuk plaj giyim (1) defacto çocuk plaj giyim (4)

Daha fazlası için tıklayın.

Tatile çıkmadan önce tüm ailenizin ihtiyaçlarını karşılamak DeFacto ile çok kolay. Plaj giyim ürünleriyle kadın, erkek, genç ve çocuk kategorileriyle kullanıcılarına birbirinden renkli ürünler sunan DeFacto ile yaz trenlerini siz de keşfedin!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK