2016’ya Fit ve Şık Bir Başlangıç

2016’ya Fit ve Şık Bir Başlangıç

2016 yılının gelmesi ile birlikte yeni yıla yeni planlar listesinin hepimiz için geçerli olduğuna inandığımız ortak maddesini açıklıyoruz; “Spor yapmak!” Daha sağlıklı yaşamak ve çok daha zinde bir vücuda sahip olmak adına yapılabileceklerin başında spor yapmak geliyor.

Spor yaparken bile tarzından ödün vermek istemeyenlerin rotası ise bu kez GAP’ ten geçiyor.  Sezona daha fit başlangıç yapmak isteyenler için çıkardığı GAP Fit koleksiyonu ile GAP, yılın spor aşkını tarzı ile bütünleştiriyor.

Spor yaparken ihtiyacınız olabilecek ve aradığınız tüm parçaları, GAP’in Fit koleksiyonunda bulmanız mümkün. Koleksiyonda neler mi var?

 Üst Giyim

Spor giyimde üst kategorisinde tahmin edersiniz ki, atletler, t-shirtler, sweatshirtler yer alıyor. Sporun birincil koşullarını baz alarak tasarlanmış kıyafetlerde rahatlığın ön planda olması gerektiğini düşünerek, üst giyimde öncelikle vücudunuzu sıkmayacak, hareketlerinizi engellemeyecek, rahat kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

Siyah, beyaz ve griden vazgeçmeyip, üstüne dinamik renkleri de koleksiyonuna ekleyen GAP Fit koleksiyonunda, aradığınız formdaki bir spor üstü bulmanız fazlasıyla mümkün.

gap-gapfit motion kapüşonlu-vitringez gap-gapfit motion uzun kollu t-shirt-vitringez gap-gapfit breathe uzun kollu t-shirt-vitringez
gap-gapfit breathe v yaka t-shirt-vitringez GapFit yarı fermuarlı sweatshirt gap-çapraz sırtlı file detaylı atlet-vitringez

Alt Giyim

Alt giyimde spor yaparken en çok tercih edilenler arasında ilk sırada uzun süredir taytlar yer alıyor. Trend listelerinin bir numaralı kahramanlarından olan taytların spor modelleri de fazlasıyla ilgi çekici. Yine rahat hareket etmeniz ve esnekliğinizi kısıtlamaması adına spor yaparken tayt tercih etmek ,sizi aynı zamanda şıklığınızdan ve tarzınızdan da uzaklaştırmamış olacaktır. Desenli, reflektif, düz, renkli baskılı, fermuarlı, uzun ve kapri boy modelleri ile GAP Fit koleksiyonu rahatlık ve şıklık için ihtiyacınız olan tüm tayt modellerini sizlere sunuyor.

GapFit gFast çizgili tayt gap-gfast kapri-vitringez gap-gfast spor taytı-vitringez
gap-gFast grafik desenli tayt gap-gFast desenli tayt gap-gapfit gfast geometrik desenli tayt-vitringez

Henüz daha çok başındayken ve tüm yılı fit ve tarz geçirmeyi amaç edinmişken harekete geçme zamanı. Yapmanız gereken şey ise öncelikli olarak gap.com.tr’de yer alan GAP Fit koleksiyonunu incelemek ve ihtiyaçlarınızı tamamlamak; daha sonra ise spor yapmak. Harekete geçmenin bizce tam zamanı! 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK