41. Magnum Altın Kelebek Ödüllerinde Kim, Ne Giydi?

41. Magnum Altın Kelebek Ödüllerinde Kim, Ne Giydi?

41. MAGNUM ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİNDE KİM, NE GİYDİ?

Yine bir ödül töreni, yine ünlülerin şıklık yarışı… Kim hangi dalda ödül aldı, kimden aldı, ne giydi, kim gördü, ne dedi? Önceki gece ile ilgili merak edilen her şey birazdan Türkiye’nin ilk ve tek moda arama motoru VitrinGez’de!

Jessica Alba Altın Kelebek Ödül Töreni’nde!

41. MAGNUM ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİNDE KİM, NE GİYDİ?

İlk olarak Altın Kelebek Ödülleri gecesine damgasını vuran Jessica Alba ile başlayalım. Açılışı “Merhaba Türkiye!” diyerek yapan ablamız bizden tam not aldı. Aferin, yıldızlı beş pekiyi. Ardından konuşmasına İngilizce devam eden Jessica Alba, onur konuğu olarak Hollywood’u bizce çok iyi temsil etti. Şimdi isterseniz bizi ilgilendiren kısma geçelim: Ablamız ne giymiş, nasıl olmuş?

41. MAGNUM ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİNDE KİM, NE GİYDİ?

Altın sarısı, straplez ve uzun, hatta kuyruk kısmı yere kadar uzanan bir elbise giyen Jessica Alba gerçekten çok hoş görünüyordu. Bronz bir teni olmasının avantajını sonuna kadar kullanan dünyaca ünlü sanatçı, Türk sanatçıların da gözlerini doldurdu. Hatta laf aramızda, aralarında “Jessica ablacığım bir fotoğraf çekilebilir miyiz?” diyenler bile varmış. Çekilip çekilmedikleri ise şu anda tam bir muamma…

Altın Kelebek En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Serenay Sarıkaya

41. MAGNUM ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİNDE KİM, NE GİYDİ?

En az dünyaca ünlü starlar kadar dikkatleri üzerine çeken ve “En iyi kadın oyuncu” ödülünü söke söke alan Serenay Sarıkaya ise asimetrik iki parçadan oluşan elbisesi ile göz doldurdu. Vücuduna güvendiğini söylemesine gerek kalmayan sanatçı, siyahın asaletini ve altın tonlarını başarıyla kombinlemiş ve bizzat Yeşilçam’ın usta oyuncusu Ediz Hun abimizden ödülünü almayı başarmıştır.

41. MAGNUM ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİNDE KİM, NE GİYDİ?

Türkiye’de evlenmemiş tek bir kişi bırakmamaya niyetli görünen Esra Erol ise “En iyi sunucu” ödülünü aldı. Yalnız üzerine giydiği kemik tonlarındaki elbise seçimi biraz aceleye gelmiş gibi. Daha iyi seçim yapabileceğini ve programında çok daha iyilerini giydiğini söylemeden edemeyeceğiz. Ödülünü usta aktör Kadir İnanır’dan alan Esra Erol, ödülünü alırken bize “Paravan açılsın mı?” diyecek gibi gelse de, böyle bir gaf yapmayacak kadar da profesyonel bir sunucu olduğunu da kanıtladı.

41. MAGNUM ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİNDE KİM, NE GİYDİ?

Sırada en iyi erkek oyuncu ödülünü alan Tolga Çevik var. Son zamanlarda “sağır duymaz, uydurur” tavırlarıyla “Arkadaşım hoşgeldin” programını tam gaz üstlenen sempatik oyuncu, siyah tişört üzerine giydiği takımıyla stilinde çok fazla değişim yapmamamış. Ama ne yalan söyleyelim, çok yakışmış.

41. MAGNUM ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİNDE KİM, NE GİYDİ?

Türk Halk Müziği ödülünü Kubat ile paylaşan Zara var sırada. Yanık sesiyle söylediği türküler birçoğumuz tarafından bilinir, sevilir. Ama konumuz şıklık olunca, kıyafet seçiminin sesi kadar hayranlık uyandırmadığını affına sığınarak söyleyebiliriz. Belki de acil bir stil danışmanıyla görüşmeli. Her ne kadar eteği Jessica Alba’nın kıyafetini andırıyor olsa da üzerine giydiği transparan siyah gömlek çok da uygun bir seçim olmamış gibi…

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK