8 Adımda Altın Gününe Hazır Ol

8 Adımda Altın Gününe Hazır Ol

Yılbaşı partisinde ne giyilir yazdık, yok işe ne giyilir,  yok blazer nasıl giyilir, bunlar hep yazıldı, kimse de demiyor ki, mahalle teyzelerinin organize ettiği altın günü için ne giyelim? Çocuklar, kısır yemeye gittiğinizde kombininize çok dikkat etmelisiniz, mazallah dedikodu malzemesi olur, mahallenin kült isimleri tarafından aforoz edilirsiniz.

Önemli not, mutlaka dipleri gelmeli saçınızın, sarı da olsa soğan kabuğu rengi de olsa o dipler gelecek!

Altın Günü Kuralları

Yalan Dünya Gülistan Resimleri 5

 Kural 1

Mutlaka bir adet monogram çantanız olmalı tabii ki tercihen Louis Vuitton ve boyutu ne olursa olsun dirsekte taşıyoruz. Jean de giyseniz, pijama altı da o çanta dirseğinizde olacak!

Louis-Vuitton-Neverfull-GM-Damier

Kural 2

Modayı ne kadar takip ettiğinizi, mahalleniz için bir it girl olduğunuzun kanıtı olarak topuklu spor ayakkabılar! Isabel Marant olması gerekmiyor hatta mümkünse olmasın, şöyle kötü bir çakması olsa yeter. Özellikle bacak boyu 40 cm olan kısa boylu arkadaşlar siz muhakkak bir çift edinin.

steve-madden-hilight-dolgu-topuklu-spor-ayakkabi-7950-1-500

Kural3

Zımba! Zımba sizin her şeyiniz, zımba sizin ne kadar genç olduğunuzun nasıl da asi bir tarzınız olduğunun kanıtı. Mümkünse yaka olarak kullanın, şu siyah gömlek yakalarının altın zımbalı ve zincir detaylı olanlarından edinin. Dört sezon önce başlamış bu trendi uygulamanın tam da zamanı.

144_bee-one-zi-4450_1

Kural4

Komikli, şakalı tişörtler, mümkünse şakayı anlamayın, hatta dili de anlamayın.

 A_AgIe7CYAIaCK6

Kural 5

Neon bir parça mutlaka üstünüzde bulunsun, hatta mümkünse bu neon parçayı zımbalı diğer bir parça le kombinleyin. Ne kadar çok trendi aynı anda giyerseniz o kadar fashionista olursunuz.

nicki450

Kural 6

Henüz zeytin yağlıya düştüğünüzü düşündürecek bir parlatıcı, şu simli ve yapış yapış olanlar.

june2010 012

Kural 7

Şifon, çizgili gömlek, hani şifon da değil, şu koku yapan tuhaf bir kumaş var ya incecik, o. Siyah üzerine beyaz çizgili bir tane edinin, içine de mutlaka siyah gömlek boyundan uzun atlet giyin.

siyah-yakasi-tasli-sifon-gomlek-3006-1-1

Kural 8

Leopar kürk yelek, sizin bir leopar kürk yeleğiniz yoksa zaten altın gününe neden gidiyorsunuz? Leopar sizin her şeyiniz özellikle sarı saçlı arkadaşlar, leoparsız altın günü kast sisteminde yeriniz alt sıra.

29996_3

Size 8 kurallık bir altın günü kurtarma planı çıkarttım, tüm bunları dolabınıza ekleyin ve aynı anda kullanın ve kısırın tadını çıkarın.

PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK