8 Adımda Nargile Kafenin Stil İkonu Olun

8 Adımda Nargile Kafenin Stil İkonu Olun

Kadınlara altın günü için kurtarma planı hazırlarım da erkekleri unutur muyum? Ben kendime ayrımcı dedirtmem! Beyler size de nargile kafe için bazı ipuçları veriyorum, nargile kafelerde saatlerce oturuyorsunuz, tamam. Stilinizle de bu rafine ortama ait olduğunuzu göstermelisiniz, hazırsanız başlıyorum.

Nargile Kafe Erkek Stili – Kurallar

Kural 1

Beyler gömlek giyiyorsunuz ama beyaz gömlek içine atlet giymek çok önemli, mümkünse dışarıdan belli olsun atletiniz.

Nargile Kafe Erkek Stili - Kural 1
Nargile Kafe Erkek Stili – Kural 1

 

Kural 2

V yaka tişört, rengi, boyu, genişliği, darlığı önemli değil V yaka şart, bir de kolye taktınız mı nargile kafenin ikonu olursunuz.

 

Kural 3

Büyük saat, hatta öyle her büyük saat değil, şöyle Big Ben ebatlarında, saate bakmasanız bile kol çalışmış olursunuz salona gitmeden.

 

Kural 4

Büyük kemer tokası, tercihen Gucci tokalı o yoksa D&G, ama büyük lütfen.

Nargile Kafe Erkek Stili - Kural 4
Nargile Kafe Erkek Stili – Kural 4

 

Kural 5

Brit popçu gibi bacaklarınız varsa mutlaka Amerikan rapçilerinin giydiği bol pantolonlardan edinin, bacağınız ne kadar ince ise pantolonunuz o kadar bol olsun, paçalarda yere değsin mutlaka.

 

Kural 6

Bıyık, çocuklar her Türk erkeğinin bir Kenan İmirzalıoğlu, efendim bir JohnnyDepp olduğunu biliyoruz, neden bıyığınız olmasın o halde?

 

Kural 7

Kapri pantolon, hepsi değil, bilekle diz altı arasında olan, adeta bir demirbaş olmalı dolabınızda altına da sandalet tabii ki, cesaretiniz varsa çorapla.

 

Kural 8

Son olarak, masaya koymalık Louis Vuitton cüzdan, sahtesi de olur tabii, maksat masada bir Louis Vuitton cüzdanınız olsun. Louis Vuitton cüzdan bir nargile kafe masasının namusudur, haysiyetidir. Lütfen hassasiyet.

Nargile Kafe Erkek Stili - Kural 8
Nargile Kafe Erkek Stili – Kural 8

 

Bir kurtarma planının daha sonuna geldik, bu kurallar konusunda hassas davranmanızı ve sorumlu stil ikonu adayları olarak erkek stili kurallarını eksiksiz uygulamanızı umuyorum.

PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK