90’lar Her Yerde: Saç Modelleri

90’lar Her Yerde: Saç Modelleri

Bu sezon tasarımcılar, 90’lardan çirkin bulduğumuz ne varsa geri getirmeye kararlı. Helmut Lang, New York’daki Sonbahar/Kış 2014 defilesinde tarak saç bantları kullanarak yeni bir 90lar trendini daha hayatımıza soktu. Lang defilesi için bu trende yeniden hayat veren kişi, Wella’nın global kreatif direktörü olan Eugene Souleiman. Her ne kadar bu trendi hayatımıza sokmasını, koleksiyonda kullanılan farklı dokuları tek bir saç görüntüsü ile eşleştirmek istediğini söylese de benim gözümde, aman bravo, yorumundan öteye gidemedi.

"American Hustle" New York Screening

Bu sezon geçti falan da, önümüzdeki Sonbahar/Kış sezonu için saçınızı geriye tarak saç bandı ile tarayıp  sade bir at kuyruğu yaparak kullanıyorsunuz. Ben yapar mıyım emin değilim, ama yakışan yapsın. Bu arada Amy Adams bu trendi çoktan kırmızı halıda kullanmaya başlamış bile, siz de bir deneyin.

Podyumlardan 90’lar esintili saç modelleri

o-HELMUT-LANG-FALL-2014-570

90'lar saç modelleri podyumlarda
90’lar saç modelleri podyumlarda
PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK