90’ların En Cool Çifti: Depp & Moss

90’ların En Cool Çifti: Depp & Moss

Moda dünyasının ikon isimleri olduğu kadar ikon çiftleri de var malum, her jenerasyon kendi dönemi için bir çift muhakkak söyler, benim yaş gurubum için bu çift Beckham’lar olsa da daha etkileyici isimler var.

Kc1MH

Bu aralar internette en çok anılan çift sanırım bunda Grunge modasının da etkisi var, Johnny Depp ve Kate Moss çifti, 90’ların belki de en gözde, en cool çifti desem yanlış olmaz.

kate-moss-and-johnny-depp

 

Depp & Moss neden en cool çift?

Onları en cool çift ve bu kadar unutulmaz yapan, duruşları mı, çabasız tarzları mı yoksa insan ırkının güzel birer ürünü olmaları mı diye sorsam herkes için cevap değişir. Bence Moss ve Depp ikilisinin en etkileyici hali çabasız görüntüleriydi, özellikle bugünlerde tamamen birer ayaklı marka yüzü olarak gezen Kim Kardashian ve Kanye West gibi çiftlerle karşılaştırınca Moss ve Depp daha da etkileyici oluyor.

Moss, Vanity Fair’a verdiği röportajda, bana kimse Johnny kadar bakmadı, demesi bugün basının hala onlarla ilgili romantik hayaller kurmasının sebeplerinden biridir belki. Bu kadar cool bir çiftin hikayesini fotoromana çevirmek haksızlık olur, ama akıllara kazınmış fotoğraflarına bakıp yeni yıl dilekleri için esinlenmekten zarar gelmez.

90s-throwback-johnny-depp-kate-moss-23

PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK