Kına Gecesi Abiye Elbise Modelleri

Kına Gecesi Abiye Elbise Modelleri

SADECE KINA GECESİNDE GİYEBİLECEĞİNİZ ABİYELER!

“Düğünden bir gün öncesi, kına gecesi telaşı”

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüze bir gün kala yaşadığınız telaş kına gecesinde giyeceğiniz elbiseyi aceleye getirmenizi gerektirmiyor. Biliyoruz ki sakin olup, tercihlerinizi bir bir değerlendirmek ve en çok beğendiğinize sahip olmak sizi mutlu edecek. Biz de bu telaşlı ve bir o kadar da güzel günde kendinizi prenses gibi hissetmenizi sağlayacak birbirinden güzel abiye modelleri sizler için araştırıp seçtik. Haydi gelin birlikte bakalım bu güzelliklere…

Kına Gecesi İçin Abiye Elbise seçenekleri

Kırmızı olsun beş kuruş fazla olsun diyenler

Kına gecenizde iddialı bir kıyafet istiyorsanız kırmızı şüphesiz en doğru tercih olabilir. Evliliğe bir adım kalan aşkı, tutkuyu anlatan bu rengi üzerinizde taşımanızdan doğal bir şey olamaz. Eğer siz de kırmızının cazibesine kapılanlardansanız başka renkleri gözünüz görmeyebilir. Çünkü iddialı bir kırmızı elbisenin yerini hiçbir şey tutamaz. Size sadece istediğiniz modeli seçerek o geceyi mükemmelleştirmek kalır.

VG-kirmizi-elbise

İlle de siyah diyenler, siyah elbiseden vazgeçemeyenler…

“En mutlu gününde siyah mı giyeceksin” diyenlere kulak asmıyorsanız siyahın asaleti sizi sarmalayabilir. Siyah yıllardan beri zarafetin ve asaletin rengidir. Karizmanızdan kına gecesinde de ödün vermek istemiyorsanız birbirinden asil ve göz kamaştırıcı siyah abiye modelleri sizi bekliyor. Kına gecesinde sade bir kutlama hayal edenler için siyah abiye biçilmiş kaftan! Misafirlere, düğününüzde ne kadar şık ve asil olacağınızın sinyalini seçtiğiniz siyah bir elbiseyle verebilirsiniz.

SADECE KINA GECESİNDE GİYEBİLECEĞİNİZ ABİYELER!

Evliliğe bir adım kala beyaz elbise

Evliliğe bir gün kala beyaz elbise ile kendinizi düğün provasında hissedebilirsiniz. Bu da tercihleriniz arasında bulunmalıdır. Siz belki de saatler sonra gelin olacaksınız. Bu yüzden beyaz en çok size yakışır. Kesinlikle denemelisiniz!

SADECE KINA GECESİNDE GİYEBİLECEĞİNİZ ABİYELER!

Sırt dekoltesini çekinmeden kullanabilirsiniz

Sırt dekoltesi doğru kullanıldığı takdirde muazzam bir görünüme imza atar. Sofistike ve feminen bir kadın sırt dekoltesinden kesinlikle çekinmez. Eğer siz de sırt dekoltesini ve elegan sırt detaylarını seviyorsanız bu tarz bir elbise giymekten asla çekinmeyin. Cesur ve güzel bir sırta sahip kadınları piste alalım lütfen! Oturmaya mı geldik efendim?

VG-sirt-dekolteli-abiye-elbise
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK