A’dan Z’ye Yılbaşı Hazırlığı Başlasın

A’dan Z’ye Yılbaşı Hazırlığı Başlasın

A’dan Z’ye yılbaşı hazırlığı başlasın!

Yılbaşı yaklaşırken, bu özel geceyi evde sevdikleriyle birlikte keyifli bir aile ortamında kutlamak isteyenler, Yılbaşı hazırlığı yaparken yine Migros ile daha kolay ve sağlıklı ürünlere ulaşabilecekler. Zengin sofralar kurmak ve yılbaşında sevdiklerini mutlu etmek için gıdadan hediye alışverişlerine kadar tüm ihtiyaçların tek adreste toplandığı yer Migros, kuruluşundan bu yana en hesaplı ve en kaliteli ürün yelpazesini, müşterileriyle buluşturmayı hedefliyor.

Yılbaşında hem mutfak alışverişlerinize hem de hediyelerinize ayrı ayrı bütçe ayırmak gerekiyor. Hal böyle olunca, en uygun fiyatlı ve aynı zamanda en kaliteli ürünler o kadar da kolay bulunamıyor. Yılbaşı hazırlığı esnasında sevdiklerinize ürün kalitesinden ödün vermeden, sağlıklı malzemelerle hazırlayacağınız sofralar kurmak, yılbaşını keyifli yapan detaylardan biri. Şık tabaklar, zarif kaşık-çatal-bıçak takımları, rengarenk peçete, bardak gibi sofra eşyaları da yılbaşı ruhunu yansıtınca elbette daha estetik bir görüntü oluşuyor.

Hele ki rengarenk yılbaşı süsleri… Sadece onların ışıltısını ve evlere kattığı coşkuyu yaşamak için bile yılbaşını iple çekiyor insan. Renkli, parlak ve çok çeşitli yılbaşı süslerini, yılbaşı ağacınızda, yılbaşı sofranızda kullanabilirsiniz. Yılbaşını evde kutlamanın bir diğer güzel yanı da evinizi istediğiniz gibi süsleyebilmeniz değil mi zaten? Bu arada, elbette yılbaşı ağacınız yoksa, temin etmek için çok fazla arayışa girmenize gerek yok. Çünkü sofra alışverişinizi yaptığınız sepete, yılbaşı ağacını da atabileceksiniz.

Geriye bir tek hediye seçmek mi kaldı? Her ihtiyaca ve beğeniye göre hediye seçmek de ayrı bir özen gerektiriyor tabii. Bunun için belki günlerce düşünmüş, hediyelik eşya arayışına girmiş olabilirsiniz. Sofra için yaptığınız alışverişten sonra, bir de hediye için tekrar mağazaları dolaşmak, zamandan tasarruf etmenize engel olacak. “Hem sofra hem hediye alışverişi birlikte aradan çıksa” diye düşünmeden edemediniz belki de. Ancak, artık elektronikten tekstile, mutfaktan banyoya her kategoride ürünü de aynı adreste bulabiliyorsunuz. Yani artık çok da endişelenmenize gerek yok.

Bu şekilde, yılbaşı geceniz ve hediyelik eşya konusunda henüz bir fikir oluşmadıysa, gelin birlikte alternatifleri değerlendirelim.

En Keyifli Yılbaşı Hazırlığı

Atıştırmalıklarla eğlenceyi uzatın

Yılbaşı geceleri özellikle kalabalık aileler olarak veya bu özel günde yanınızda bulunmasını istediğiniz misafirlerinizle, daha renkli ve eğlenceli. Gece yarısından sonra da sohbetlerle, oyunlarla gece uzayacağa benziyor. Böyle durumlarda yemekler hazırlanana kadar açlığınızı bastıran atıştırmalıklar, gecenin ilerleyen saatlerinde de görevlerine devam edebilirler. Bu nedenle yılbaşı gecesi atıştırmalıklardan bol miktarda bulundurmakta fayda var.

Cips, çerez, çikolata, gofret ve daha pek çok eğlencelik ürünle geceyi uzatabilirsiniz. Keyifli dakikalarınıza neşe katacak, enerjinizi ve temponuzu düşürmeyecek bu atıştırmalıkları, dilerseniz yılbaşı temalı servis tabaklarıyla, şık sunumlar hazırlayarak ikram edebilirsiniz.

A’dan Z’ye yılbaşı hazırlığı başlasın!
A LA TURCA HAŞHAŞ DOMATES
A’dan Z’ye yılbaşı hazırlığı başlasın!
TOUCH ME KÖŞELİ PORSELEN SERVİSİ

Haydi herkes oyuna!

Ev içi yılbaşı aktivitelerinde, aile oyunları da büyük önem taşır. Özellikle kalabalık gruplarla oynanan aile oyunları, yılbaşı buluşmalarına keyif ve anlam katar. Yılbaşı zaten sevdiklerimizle keyifli vakit geçirmek için bir araya gelinen organizasyonlardan oluşmaz mı? Kahkahalarla güleceğiniz, evdeki herkesin dahil olabileceği aile oyunları, bir araya gelmenin değerini ve eğlencesini hatırlatarak, bunu daha sık yapma isteği uyandıracak.

Bu önemli gecede, sadece eğlenen siz olmayın. Birbirinden farklı, renkli ve kullanışlı pet oyuncakları ile evcil hayvanlarınızla da keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gündelik hayatınızda belki de vakit ayıramamanın telafisini, yılbaşı akşamı onu da mutlu ederek geçirebilirsiniz. Sizi tüm gün çok özleyen, dışarıdan gelip onunla oynamanızı iple çeken evcil hayvanınızla, yılbaşı gecesinin tadını çıkarın. Onu da bu şekilde, kutlamanıza dahil edin.

Yeni yıla girerken ihtiyacınız olabileceklerin hemen hepsini Migros mağazalarında veya Sanal Market’te bulabilirsiniz…

A’dan Z’ye yılbaşı hazırlığı başlasın!
JENGA AİLE OYUNU
A’dan Z’ye yılbaşı hazırlığı başlasın!
MOTORLU KEDİ EĞLENCE ÇUBUĞU
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK