Adım Adım Dekorasyon: Halı Seçimi

Adım Adım Dekorasyon: Halı Seçimi

Yeni ev sahibi olacaklar ve evini yenilemek isteyenler için ev dekorasyonu büyük önem taşıyor. Dekorasyona yapılacak küçük ya da büyük dokunuşlar evin bütün havasını değiştirme gücüne sahip olduğundan, tüm kararların da doğru verilmesi gerekiyor. Örneğin dekorasyona başlarken öncelikle çok yer kaplayacak büyük parçaların seçilmesi, daha küçük parçaların ve dekoratif objelerin sonradan eklenmesi işi oldukça kolaylaştırıyor.

Ev dekorasyonu denildiğinde ilk akla gelen ve evinizin başyapıtı olacak parçalardan biri, halı. Çünkü, mobilyalarınızla uyumlu ve perdelerinizi tamamlayan bir halı seçimi ile kusursuz bir dekorasyon yaratmak mümkün. Tam da bu noktada Halıbul karşımıza çıkıyor ve en modern halılara en bol marka ve model seçenekleri ile ulaşmamızı sağlıyor. Halıbul; Merinos, Padişah, Festival, Patika, Karmen, Bahariye, Dinarsu ve Flora gibi en bilinen markaları ayağımızın altına seriyor. Mutfak, salon, çocuk halıları ve sade tek renkten tasarlanmış olan halıları ise web sitesinin en çok ziyaret edilen kategorilerini oluşturuyor.

Salon Halıları

Salonlarınızın renk renk ve desen desen olmasını istiyor, tüm objeler ile uyumu yakalamasını istiyorsanız; yeni sezonda yer alan birbirinden farklı tasarımlardaki salon halılarına göz atmayı ihmal etmeyin.

Padişah Mostar Krem Turkuaz Bahariye Safir - Turkuaz Mürdüm
Bahariye Safir Beyaz Siyah Kırmızı Bahariye Softline Toprak

Çocuk Halıları

Küçük hanım ve küçük beyler adına baskılı, çizgi film kahramanlı ve taraftar baskılı halılar yeni sezon seçeneklerinin arasında yer edinmiş durumda. Çocuklarınızın odasını en sevdikleri karakterlerle süsleyin.

Efsane Mega Çocuk Fenerbahçe Dinarsu Mega Çocuk Barbie
Efsane Mega Çocuk Flora Efsane Mega Çocuk Champion

Tek Renk Halılar

Sadelik her zaman favoriniz ve ilk tercihiniz mi? Ne olursa olsun yaşadığınız mekanda yalınlığı tercih edenlerden misiniz?  O halde sizin için önerimiz; sezonun trend renkleri ile üretilmiş olan, baskısız ve sade modeller. Dekorasyonunuzu, renklerin enerjisi ile taçlandırın.

Bahariye Softline Kırmızı Bahariye Softline Turkuaz
Bahariye Almina Pembe Merinos Beyaz Sade

Mutfak Halıları

Konseptle uyumlu olan desen seçenekleri ve enerjisi ile pek çok markanın tasarımları, mutfak halıları seçeneklerini arttırıyor.

Karmen Gamze Gri Kırmızı Klasik Bej Pembe Mutfak
Merinos Sema Kahve Kırmızı Flora Gülperi

Sizler de evinizde bir yenilik yapmak için kollarınızı sıvadıysanız, Halıbul ile dekorasyonlarınızı keyif içinde tamamlayabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK