Akılsız Başın Cezasını Ayaklar Çekmesin

Akılsız Başın Cezasını Ayaklar Çekmesin

AKILSIZ BAŞIN CEZASINI AYAKLAR ÇEKMESİN

Bedeninizin yükünü tüm gün boyunca çeken ayaklarınızın rahatını ne kadar düşünüyorsunuz? Onlara gereken önemi veriyor musunuz? Günlük ayakkabı deyip geçmeyin. Aslında günlük giydiğiniz ayakkabı seçimi sandığınızdan çok daha önemli.

Oradan oraya koştururken ayak sağlığınıza uygun bir günlük ayakkabı modeli seçmek, akşam olduğunda ayaklarınızı illa duvara yaslayarak ya da uzatarak dinlenme ihtiyacınızı azaltabilir.

Peki günlük ayakkabıyı neye göre seçmeli?

Öncelikle seçim yaparken ihtiyacınızı iyi tespit etmelisiniz. Gün boyu ofiste çalışan biri misiniz, yoksa sürekli dışarılarda mısınız? Ofis içerisinde çalışıyorsanız, ayaklarınızın rahat edebileceği, düz ya da topuklu bir ayakkabıyı tercih edebilirsiniz mesela. Topuklu derken, hem rahatlık, hem de sağlık açısından topuğu abartmamakta fayda var tabi.

Ama sürekli ofis dışında hareket halindeyseniz, ayakkabının hafif olması ve rahatlığı daha ön planda olmalı. Malum sonbahar aylarındayız. Bu mevsimde, o andaki hava durumuna göre dışarıda yağmur çizmesi ya da bot giymeyi de tercih edebilirsiniz.

AKILSIZ BAŞIN CEZASINI AYAKLAR ÇEKMESİN
Erica Pablo F15030 Z Koyu Vizon Kadın Ayakkabı
AKILSIZ BAŞIN CEZASINI AYAKLAR ÇEKMESİN
Franco Banetti 4170 Z Siyah Kadın Ayakkabı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayaklarım taraklı, hangi tip ayakkabı giymeliyim?

Diyenlerdenseniz, çözümü çok basit. Ayağınız taraklıysa, dar ayakkabılardan kaçınmalı, ön kısmı geniş ayakkabıları tercih etmelisiniz. Böylece  ayaklarınız hiç olmadığı kadar rahat edecektir.

AKILSIZ BAŞIN CEZASINI AYAKLAR ÇEKMESİN
Limoya Beyaz Taba Günlük Ayakkabı
AKILSIZ BAŞIN CEZASINI AYAKLAR ÇEKMESİN
Limoya Kırmızı Lacivert Yeni Sezon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özel durumlar dışında gün boyunca ayağınıza işkence etmemek içini sivri burunlu ayakkabıları unutun gitsin. Ayrıca sivri burun olmadığı halde de çok şık olan o kadar çok günlük ayakkabı modeli var ki, sivri burunlu ayakkabıları size hiç aratmayacaklar!.

Ayakkabı-çanta uyumuna dikkat edenlerdenseniz, seçtiğiniz ayakkabıya uygun bir çanta tercih edebilirsiniz. Zaten çanta almak için bahaneye ihtiyaç duyan kim, öyle değil mi?

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK