Erkek Bileklik

Erkek Bileklik 15 farklı mağazada 4406 ürün bulundu.
Marka
 • (69)
 • (77)
 • (99)
 • Namaste (841)
 • (107)
 • (83)
 • (73)
 • Welch (252)
 • (142)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Teslimat

Atolyewolf Bilezik 250,00 TL
Welch
Welch Erkek Çelik Bileklik 199,99 TL 59,99 TL
%70 İNDİRİM
Deriderim
BraceletsClub Deri Arty Orange Örgü Bileklik 89,00 TL
Namaste
Marrin Ters Çıpa Bileklik 14,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Nike
Nike Guard Stay II Unisex Beyaz Bileklik (SE0047-101) 29,00 TL
Namaste
Survivor Bileklik 12,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Yarasa Adam Bileklik 12,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Welch
Welch Erkek Çelik Bileklik 209,99 TL 69,99 TL
%66 İNDİRİM
Welch
Welch Erkek Çelik Bileklik 199,99 TL 59,99 TL
%70 İNDİRİM
Namaste
Balık Sırtı Deri Bileklik 12,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Çıpa Deri Bileklik 14,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Love Bileklik 12,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Zk Dreams Bilezik 350,00 TL
Namaste
Şans Bilekliği 11,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Nautilus Concept Erkek Deri Bileklik 49,98 TL 24,99 TL
%50 İNDİRİM
Beymen Club
Beymen Club Bilezik 119,00 TL
Nike
Dri-Fit H & A Doublw Bandaj-Bileklik 39,90 TL
Namaste
Kulp Bileklik 14,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Antik Ok Bileklik 24,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Tateossian
Tateossian Bilezik 1.580,00 TL
Namaste
Kot Deri Bileklik 9,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Nautilus Concept Erkek Bileklik 35,98 TL 17,99 TL
%50 İNDİRİM
Thompson
Thompson Bilezik 420,00 TL
Namaste
Kot Deri Bileklik 9,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Miansai
Miansai Bilezik 1.045,00 TL
Namaste
Hint Deri Erkek Bileklik 6,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Kahve Geçmeli Bileklik 11,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Thompson
Thompson Bilezik 415,00 TL
Tateossian
Tateossian Bilezik 2.535,00 TL
D'amico Bilezik 525,00 TL
Thompson
Thompson Bilezik 365,00 TL
Namaste
Pervane Beyaz Bileklik 12,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Yarasa Adam Bileklik 12,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Çıpalı Şerit Bileklik 12,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Güç Erkek Bileklik 11,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Babette Wasserman
Babette Wasserman Bilezik 375,00 TL
Nautilus Concept Erkek Bileklik 49,98 TL 24,99 TL
%50 İNDİRİM
Beymen Club
Ic Bilezik 690,00 TL
Namaste
Big Nut Bracelet 15,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Deri Te Bileklik 14,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Mavi
Gri Bileklik 29,99 TL 19,99 TL
%33 İNDİRİM
Namaste
Çıpa Deri Bileklik 14,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Şerit Balık Bileklik 12,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Welch
Welch Erkek Çelik Bileklik 199,99 TL 59,99 TL
%70 İNDİRİM
Namaste
Deri Bileklik 17,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Trend Bileklik 19,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Örgü Deri Bileklik 12,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Mynita
Color Me Bad Bileklik 75,00 TL 60,00 TL
%20 İNDİRİM
Nautilus Concept Erkek Bileklik 39,98 TL 19,99 TL
%50 İNDİRİM
Namaste
Aslan Doğal Taş Bileklik 24,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Welch Steel
Çelik Bileklik 2100-H175 69,99 TL
Tateossian
Tateossian Bilezik 710,00 TL
Network
Network - Bileklik 109,00 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
Tateossian
Tateossian Bilezik 845,00 TL
Namaste
Örgü Deri Bileklik 12,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Glory Accessories Çapa Figürlü Doğal Taşlı Erkek Bilekliği 49,99 TL 19,99 TL
%60 İNDİRİM
Pyramid International Superman Logo Repeat Bileklik Wr67012 12,00 TL
Namaste
Atatürk İmza Bileklik 12,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Mavi
Siyah Bileklik 24,99 TL 19,99 TL
%20 İNDİRİM
Bottega Veneta
Bottega Veneta Bilezik 1.195,00 TL

Erkek aksesuarında yeni moda: Bileklik

 

Erkekler her zaman bileklik takarlardı evet ama işte aksesuar taktıkları kadar, yani sınırlı şekilde. Zaten erkeğin ne aksesuarı olur, bir alyans bir saat diyenleri duyar gibiyiz ama duymamayı tercih ediyoruz. Çünkü erkekler için tasarlanan aksesuar modelleri hakkında yeterinde şey bilseler, onlar da böyle konuşmazlar diye düşünüyoruz. Bileklik dünyası erkekler için hazırladığı modellerle neredeyse başlı başına bir moda akımı yarattı ve bu akım hemen herkesi etkisi altına aldı. Biliyoruz, çoğumuzun bu ürün grubuyla ilgili temel anısı, yazlık yerlerde cıvıl cıvıl tezgahlar arasında gezerken o anki coşkuyla yaptığımız alışverişten ibaret. Sonra bu ürünleri günlük hayatımıza taşıyamadığımız için kaldırıp bir yere atmışızdır. Bize inanmıyorsanız evdeki çekmeceleri ya da kutuları bir kurcalayın. Mutlaka kim bilir hangi yaz tatilinden kalmış bir model bulacaksınız.

 

Ama böyle yapmayın. Yani böyle hemen kestirip atmayın. Kim bilir belki günlük yaşamdaki tarzınızı düşünerek yaptığınız bir alışveriş olsaydı bugün hala takıyor olurdunuz. Ya da en iyisi şu ana kadar söylediklerimizi unutun ve bu canlı ve enerji dolu ürünlerle ilgili temiz bir sayfa açın. Sonuçta modanın, trendlerin, kendimizi genç ve enerjik hissetmenin ve hatta göstermenin gerisinde kalmak istemeyiz, değil mi?

 

Erkek aksesuarları erkeklerin tarzlarını göstermelerinde önemli bir yer taşıyor. Hatta özellikle günlük hayatında mecburen takım elbise giyen erkeklerin önemli bir kısmının erkek aksesuarı ve özellikle de bileklik takmalarını, bu aslında nasıl bir tarzları olduğunu ortaya koyma istediğine bağlıyoruz. Siz takmıyorsanız da mutlaka iş arkadaşlarınızda ya da katıldığınız toplantılarda birilerinde görmüşsünüzdür. Bizce çok hoş görünüyor. Neyse ki moda konusunda ve özellikle de erkek modası konusunda eskisi gibi değiliz. Önemli bir ölçüde tabularımızdan kurtulduk ve tarzımız ne olursa olsun erkek aksesuar modellerinden en azından birini kendimize yakıştırıyor ve kullanıyoruz.

 

Kadınların aksesuar dünyası biraz daha farklı elbette, orada bir de işin içine değerli mücevherler giriyor. Zaten biz erkekler olarak kadınların mücevherler ile kurdukları ilişkinin acısını iyi biliriz. Öyle demeyelim yine de. Onlar başımızın tacı ve her şeyin en iyisine layık. Dozunda harcamalar yaptığımız sürece hayatımızdaki kadınların mutlu olması için çabalamanın her bir kötü tarafı yok.

 

Ama erkek aksesuar modellerinin ve özellikle de erkek bileklik modellerinin de öyle çok geride olduğunu söyleyemeyiz. Hatta bazı erkeklerin böyle konularda harcama yapmak konusunda kadınlardan geri kalmadığını da söylememiz gerekir. Neyse, biz yine gelelim bizim aksesuarlarımıza. Burada da seçeneklerimiz hem model olarak hem de fiyat aralığı olarak epey geniş bir yelpazede sunuluyor. Bileklik fiyatları sonraki konumuz. Biz önce bilek çeşitlerine bir değinelim.

 

Deri bileklikler

 

Evet, erkekler arasında en çok tercih edilen erkek bileklik deyince hemen ilk akla gelen modeller sizin de tahmin ettiğiniz gibi deri bilekliklerdir. Özellikle her erkeğin içinde yaşadığına inandığı asi ruhunu temsil etmekte deri bilekliklerin üzerine yoktur. Bu ürünler yani deriden yapılan erkek bileklikler değişik kalınlıklarda üretilir. Çok ince deri bileklikler olduğu gibi kalın hatta üzerinde sıra sıra tokaları bulunan ve takan erkeğin bilek gücüne önemli bir gönderme yapan deri bileklik modelleri meşhurdur bilirsiniz. Kimileri belli metaller, kuru kafa figürleri, bazı taşlar ve değişik örme teknikleriyle üretilirler. Daha çok spor giyinen hatta giyim tarzında da giysilerinde deriye yer veren erkekler tarafından tercih edilirler. Bu tarz erkek bileklikler bağlamalı veya dolamalı şekilde de üretilirler. Kalınlık oranlarına göre erkeğe kazandırdıkları asilik ve güç oranı da değişiklik gösterir bu bileklik modellerinin. Eğer siz de böyle bir izlenim bırakmak istiyorsanız, bırakmak istediğiniz asilik ya da güç oranında bir kalınlığa sahip bir model seçebilirsiniz.

 

Taşlı bileklikler

 

Takılar malzeme konusunda çok çeşitli alternatiflere sahiplerdir. Taşlar da bunların başında gelir. Takı deyince taşlı modelleri saymamak olmaz. Kolyeler ve diğer takı modellerinde olduğu gibi bilekliklerde de taşlı bileklikler hemen ön plana çıkarlar. Bazen tek renkteki taşlardan bazen de farklı renk kombinasyonlarındaki taşlardan üretilen taşlı bileklikler şıklık yanında kimi zaman da yapıldığı taşın türüne göre türlü enerjileri üzerinizde taşımanıza yardımcı olurlar. En azından buna inanan çok önemli bir kitle var. Taşları ister size kazandıracakları enerjiler için seçin ister renklerini ya da görünümleri için, şık bir erkek aksesuar edinmek isterseniz taşlı bileklikler en ideal erkek bilekleri arasında üst sıralarda yer alır. Bu ürün grubundaki bileklik fiyatları sizin de tahmin edeceğiniz üzere yapıldığı taşın değerine göre belirlenir. Erkek bileklik çeşitleri arasında en çok hediye edilen bileklik çeşitlerinin de bunlar olduğunu biliyoruz. Yani henüz böyle bir hediye almadıysanız da bir gün alacağınızı bugünden söylemiş olalım.

 

Gümüş bileklikler

 

Malum erkekler altın bileklik takmakta pek istekli değillerdir. Yani aslında eskiden takarlardı ama o zaman altın bileklik denmezdi onlara. Künye denirdi. Üzerine isim yazılırdı. Sonra bu altın bileklikler demode oldu ve sonda kadınların tekrar gözdesi olsalar da erkek bileklikleri arasında eski yerlerini alamadılar. Bu da erkeklerin gümüş bilekliklere yönelmelerine neden oldu haliyle. Gümüş son derece şık bir materyal ve erkek bilekliklerinin üretiminde de yaygın olarak kullanılıyor. Bazen tamamen gümüş malzemeden üretilen gümüş bileklikler olarak çıksa da karşımıza bazen de deri gibi malzemelerle harmanlanarak yapılanlara rastlıyoruz. Aslına bakarsanız biz erkekler de deri malzeme ile harmanlanmış gümüşten yapılan erkek bileklik modellerini daha çok seviyoruz galiba. Belki tamamen gümüşten yapılan bileklikleri daha kadınsı buluyoruzdur, kim bilir?

Yine de bu ürün grubunun erkek aksesuarları arasındaki yerini yadsıyamayız. Ve tasarımın her ürünü her geçen gün ne kadar değiştirdiğini düşünürsek erkek bileklik çeşitleri arasında bu modelleri takipte kalmanın yararlı olacağı konusunda tavsiyemizi de buraya bırakıyoruz.

 

 

Bileklik Modelleri ve Bileklik Yelek Fiyatları

 

Bileklik modelleri erkeklerin aksesuar dünyasına en renkli katkıyı yapıyor demiştik. Dolayısıyla biz de en renkli bileklik çeşitlerini sizin için bir araya topladık. Biletlik fiyatları markaları, yapımında kullanılan malzemeler, tasarımlar gibi faktörlere göre değişiklik gösteriyor. Eğer bu işlerde yeniyseniz, yani aksesuar ve özellikle de bileklik kullanmak konusunda sitemiz size rehber olacaktır. Filtrelerimizden yararlanarak ve özellikle de fiyat filtrelerimizden yararlanarak hem renkli hem de karlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 Bu rengarenk, capcanlı ve çok çeşitli ürünleri sunan rengarenk Koray Spor, 365ist, Beymen, Beymen Club, Bizde Uygun, Menessa, Modagram, Mizu, Namaste ve Morhipo gibi mağazaların yine bu ürün grubunda harika seçenekler sunan Namaste, Pura Vida Bracelets, San Accessories, Tk Collection, Urban Queen, Valentino, You Design, Zeynep Turan, Theo ve Reebok gibi markaların şık tasarımlarına ve popüler ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Renkli ve keyifli alışverişler dileriz.