Erkek Kolye

Erkek Kolye 4 farklı mağazada 679 ürün bulundu.
Marka
 • (12)
 • (52)
 • (8)
 • (51)
 • (20)
 • (26)
 • (7)
 • (13)
 • (20)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Namaste
Sonsuzluk Lazer Kesim Erkek Kolyesi 19,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Yakamozi
Çelik Çapa Kolye (Zincir Ayrıca Satılır) 90,00 TL 54,00 TL
%40 İNDİRİM
Namaste
Kore Erkek Kolyesi 24,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Kesimli Oluk Kolye 19,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Yakamozi
Game of Thrones İhtişamlı Ejderha Çelik Kolye (Zincir Ayrıca Satılır) 90,00 TL 54,00 TL
%40 İNDİRİM
Armani Collezioni
BERE 330,00 TL
Grevi
BERE 375,00 TL
Yakamozi
Kılıç ve Kurukafa Konseptli Çelik Kolye (Zincir Ayrıca Satılır) 90,00 TL 54,00 TL
%40 İNDİRİM
Dsquared2
BERE 260,00 TL
Namaste
Hippie Lazer Kesim Erkek Kolyesi 19,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Brunello Cucinelli
BERE 945,00 TL
Piamen Erkek Gümüş Kolye Elif 99,00 TL
Namaste
Capsule Kolye 19,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Kenzo
BERE 250,00 TL
Scotch & Soda
BERE 125,00 TL
Brunello Cucinelli
BERE 945,00 TL
Piamen Erkek Gümüş Kolye Süleyman Mührü 120,00 TL
Chavin
Chavin Kıvrık Model 2,5 Mm. Erkek Çelik Zincir Da38 19,99 TL
Paul Smith
BERE 280,00 TL
Namaste
Alaycı Kuş Lazer Kesim Erkek Kolyesi 19,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Gümüş Rengi Kılçık Çelik Erkek Halka Küpe 19,90 TL
Beyazıt Takı 925 Ayar Gümüş Erkek Bayan Pembe Kalpli Kolye 49,00 TL
Dsquared2
BERE 660,00 TL
Ejoya
eJOYA 14 Ayar Altın Erkek Zincir Kolye 2.475,90 TL
KOLYE 1.390,00 TL
Grevi
BERE 170,00 TL
Ejoya
eJOYA 14 Ayar Altın Erkek Zincir Kolye 1.039,50 TL
Çınar E-Ticaret Kartal Figürlü Deri Erkek Kolyesi 18,63 TL
Tesbihane
Tesbihane : 925 Ayar Gümüş 50 Cm 100 Mikron 12,7 Gr Gurmet Erkek Zincir Kolye 99,90 TL
Solfera Desenli Jilet Erkek Paslanmaz Çelik Kolye K234 29,99 TL
Solfera Dümen Tasarım Derili Erkek Kolye K408 34,99 TL
Şovalye Arması Metal Deri Erkek Kolye K578 39,99 TL
Yakamozi
Çelik Korsan Kolye (Zincir Ayrıca Satılır) 116,00 TL 69,60 TL
%40 İNDİRİM
Cadının Dükkanı Kurukafa Çelik Erkek Halka Küpe 31,90 TL
Playbot Tavşan Çelik Erkek Kolye K551 29,99 TL
Cadının Dükkanı Erkek Çelik Küpe 34,90 TL
Gümüş Rengi Jilet Erkek Halka Çelik Küpe 19,90 TL
Miansai
KOLYE 405,00 TL
Chavin
Chavin Traşlı Model Siyah 5 Mm Erkek Çelik Zincir De60 39,99 TL
Solfera Hakiki Deri Kanatlı Haç Metal Erkek Kolye K371 34,99 TL
Fedeli
BERE 825,00 TL
Piamen Erkek Gümüş Kolye Türk 89,00 TL
Cadının Dükkanı Erkek Çelik Küpe 34,90 TL
Namaste
Scorpion Lazer Kesim Erkek Kolyesi 19,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Grevi
BERE 300,00 TL
Namaste
Yin-Yang Lazer Kesim Erkek Kolyesi 19,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Demir Adam İron Man Bronz Erkek Kolye K555 29,99 TL
Solfera Dream Catcher Koruyucu Erkek Kolye K432 36,99 TL
Takıcadde Kartal Paslanmaz Çelik Erkek Kolye 19,90 TL
Scotch & Soda
BERE 169,00 TL
Chavin
Chavin İsim Yazılı Çelik Erkek Ve Bayan Kolye Cy51 49,99 TL
Solfera Örümcek Marvel Spiderman Çelik Erkek Kolye K480 26,99 TL
Çınar E-Ticaret Gemi Çapası Figürlü Deri Erkek Kolyesi 18,63 TL
Miansai
KOLYE 500,00 TL
Yakamozi
Çelik Örümcek Kolye (Zincir Ayrıca Satılır) 90,00 TL 54,00 TL
%40 İNDİRİM
Piamen Erkek Çelik Zincir Kolye 49,90 TL
Yakamozi
Halka İçerisine Hapsolmuş Gümüş Ejderha Kolye (Zincir Ayrıca Satılır) 116,00 TL 69,60 TL
%40 İNDİRİM
Tesbihane
Tesbihane : 925 Ayar Gümüş 50Cm 10,20 Gr 80 Mikron Doç Erkek Zincir Kolye 74,90 TL
Piamen Erkek Gümüş Kolye Bozkurt 99,00 TL
Takıcadde Gemici Dümeni Paslanmaz Çelik Erkek Kolye 19,90 TL

Stil Sahibi Beylerin Aksesuar Dünyasında Kolyenin Yeri

Değerli metal, taş ve herhangi bir imitasyon malzemeyle tasarlanan, boyna takılan bir aksesuardır kolye.  Kadın, erkek, çocuk herkesin boyunlarında sevilen bir aksesuar olarak kullanılan kolyeler, 40.000 yıllık gibi bir geçmişe sahip. Tarih önce ilk medeniyetlerde ortaya çıkan kolyeler o dönemlerde kişinin toplumdaki yerini ve statüsünü belirtmek için kullanılıyordu. O dönemlerde avcılık fazlasıyla yaygın olduğu için avladıklarını hayvanların dişlerinden ve tüylerinden tasarladıkları kolyeler, bir güç simgesi olarak boyunlarda yerini alıyordu.

Heykelciliği gelişen medeniyetler ise, inandıkları tanrıların küçük heykellerini boyunlarında taşıyorlardı. Bunun sebebine de dini açıdan kendini iyi hissetme ve aurasal fayda sağlaması gibi sebepleri söyleyebiliriz.

Kadınların boynunu taçlandıran ve severek kullandıkları kolyeler erkeklerde de farklı modelleriyle karşımıza çıkıyor. Erkek aksesuar dünyasında önemli bir yeri olan kolye, beylerin stilini fazlasıyla değiştiriyor. Stil tamamlamada çok başarılı olan kolyeler erkeklerin beğenisini kazanmayı başarmış durumda.

Daha çok kadınlarda görmeye alışkın olduğumuz kolyeler, erkek aksesuar dünyasında gün geçtikçe daha fazla seviliyor ve satışı artıyor. Her erkeğin seveceği, beğeneceği tarza uygun bir kolyeyi bulmak artık çok da zor değil. Sürekli yenilenen erkek aksesuar koleksiyonları arasından stilinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Kolye modelleri, kolye materyalleri, kolye fiyatları ve kolye markaları gibi beylerin stiline şıklık katan kolyelerle ilgili aradığınız her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Materyaline Göre Erkek Kolyeleri

Hem kadınların hem de erkeklerin stilinde etkili aksesuarlardan olan kolyeler, farklı materyallerde ve farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Pırlantada inciye, altından gümüşe, çelikten imitasyona kadar farklı özelliklerde materyali bulunan kolye seçimleri kadın ve erkeklerde farklılık gösteriyor. Beyler kendine uygun materyali kendine seçebilsin diye, kolye materyallerini araştırdık ve kolye ile ilgili tüm bilgileri bir araya getirdik.

Erkek altın kolye modelleri: Değerli materyallerde kadınların severek kullandığı pırlantadan sonra gelen altın, pahalı bir materyaldir. Tüm takı çeşitlerinde kendine yer bulan ve fazlasıyla sevilen altın, materyali erkek kolye çeşitlerinde de öne çıkan materyaller arasına giriyor. Altın materyalini kadınlar daha sık kullansa da, sevmeyen erkek yoktur demek de doğru bir çıkarım olmaz.

Erkek gümüş kolye modelleri: Erkeklerin en çok tercih ettiği materyal gümüştür. Hem sade hem de şık modelleriyle erkeklerin sevgisini kazanan gümüş, kolyede de fazlasıyla tercih ediliyor. Gümüş materyalinin uygun fiyatlı olması da herkes için bir tercih sebebi oluyor.

Gümüş materyali olan kolye ve diğer tüm takılarda ortak bir sorun olan kararma problemi de çözülemeyecek bir dert değil. Birçok farklı ve kolay yol ile kararan gümüş kolyenizi kolayca ilk günkü parlaklığına döndürebilirsiniz. Bu çözümlerden birkaç tanesini sizler için sıraladık:

 • Diş macunuyla kararan kolyenizi bir fırça yardımıyla ya da elinizle ovun. Daha sonra ılık suyla dolu olan bir kabın içerisine kolyenizi bırakın. Bir saat sonra kolyenizin eski parlak haline geri döndüğünü göreceksiniz.
 • Isıya dayanıklı geniş bir kabı suyla doldurduktan sonra içerisine 2,5 ya da 3 yemek kaşığı limon suyu ekleyin. Daha sonra suyu kaynatın. Su kaynamaya başlayınca kolyenizi suyun içerisine bir maşa yardımıyla koyun ve 2 – 3 dakika bekledikten sonra yine bir maşa yardımıyla kolyenizi çıkarın. Diş macunu yönteminde olduğu gibi kolyenizin parlaklığının gözle görülür bir şekilde arttığını göreceksiniz.
 • Diğer bir öneri ise, bulaşık detarjanı. Bulaşık detarjanı bu konuda en pratik ve en etkili çözümler arasına giriyor. Kolyenize zarar vermeyecek sertlikte bir fırça ile kolyenizi ovun. Böylece kolyenizin temizlendiğini görebilirsiniz.

Erkek çelik kolye modelleri: Çelik kolye özellikle günlük kombinlerde erkeklerin en çok tercih ettiği kolye materyallerinden oluyor. Sağlam olmasıyla ve sade görüntüsüyle erkekleri etkileyen çelik kolyeler fiyatlarıyla da tercih sebebi oluyor.

Erkek imitasyon kolye modelleri: Piyasada neredeyse tüm mağazalarda karşımıza çıkan imitasyon kolyeler, en çok tercih edilen kolyeler arasında. Birçok bijuteride farklı ve trend modelleri satılan imitasyon kolyeler uygun fiyatlarıyla kalpleri fethediyor. Hassas cilde sahip beylerin imitasyon kolyelere dikkat etmesinde fayda var. Bu tarz kolyeler alerjik cilt hastalıklarına sebep olabilir.

Erkek deri kolye modelleri: Erkek stilinde büyük bir yeri olan deri, kolye ve diğer aksesuarlarda kendini gösteriyor. Deri detayı kolyelerde genellikle zincir olarak kullanılsa da, kolye ucuyla birlikte uyum içerisinde duruyor ve stilinizi tamamlıyor. Farklı renklerde deri kolyeler arasından en çok tercih edilen siya deri kolyeler olsa da diğer renklere de şans verebilirsiniz.

Çeşitlerine Göre Erkek Kolyeleri

Boyuna takılan tüm takılara her ne kadar sürekli kolye denilse de aslında çoğu boyun takısının kendi ismi var. En çok bilinen kolye çeşitlerinden olan boyunluk, gerdanlık ve zincir ile ilgili detayları araştırdık.

Gerdanlık: Birden fazla öğesi olan kolyelere gerdanlık deniyor. Gerdanlıklarda değerli taşlar ve değerli madenler bir araya getirilir.

Boyunluk: Boynu saran takılara boyunluk deniyor. Boyunluklar sıklıkla tek parça olarak karşımıza çıksa da farklı desenlerin ve taşların birleştiği tasarımları da sıklıkla görebilirsiniz.

Zincir: Zincir kolyelerin hiçbir öğesi olmaz. Farklı materyallerde birçok farklı zincir çeşidini bulabilirsiniz. Zincirleri ister tek başına isterseniz de uygun bir kolye ucuyla birlikte kullanabilirsiniz.

Fiyatlarına ve Markalarına Göre Erkek Kolyeleri

Materyallerine ve tasarımlarına göre değişen erkek kolye fiyatlarında markalar da önemli bir yer kaplıyor. Takı dünyasında ünlü olan markaların kalitesi ve bilinirliği arttıkça kolye tasarımlarının fiyatları da artıyor.

VitrinGez'de bulunan erkek kolye modellerini farklı fiyat aralıklarında görebilirsiniz. 12,99 TL'den başlayan erkek kolye fiyatları için tıklayın.

Erkek Aksesuar Kolye kategorimizde bulunan indirim fırsatlarını keşfetmek için sayfanın sağ üst kısmında bulunan "İndirimli Satış" butonuna tıklayabilirsiniz.

Ayrıca VitrinGez'de bulunan mağazalara özel indirim kuponlarını "Kuponlar" sayfamızdan inceyebilirsiniz.

Sitemizde bulunan Brunello Cucinelli, Chavin, Dsquared2, Ejoya, Gumush, Miansai, Namaste, Tateossian ve Yakamozi gibi daha birçok markada erkek kolye modellerini keşfedebilir, beğendiğiniz kolyeyi online olarak satın alabilirsiniz. Kolyenizi online olarak satın almak için; Beymen, Bizde Uygun, Hepsiburada, Lidyana, Namaste ve Yakamozi gibi kaliteli mağazalarımızdan güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Keyifli alışverişler diliyoruz.