Erkek Rozet

Erkek Rozet 113 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (31)
  • (11)
  • (71)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Pyramid International
Rozet - NBA Detroit Pistons Logo 3,00 TL
G&G
Gümüş Ve Altın Kaplama Notalı Kristal Taşlı Kravat İğnesi 91,80 TL
Aim Gifts
16Lık Nota Yaka İğnesi 37,14 TL
Pyramid International
Rozet - South Park Cartman 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Star Trek - Insignia - Blue 3,00 TL
Aim Gifts
Yıldız Üzeri 8 Lik Nota Yaka İğnesi 27,14 TL
Pyramid International
Rozet - South Park Kyle 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Ghostbusters Logo 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Breaking Bad - Logo 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Family Guy - Evil Monkey 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Family guy - Stewie - Bow To Me 3,00 TL
Aim Gifts
Komedi - Trajedi Yaka İğnesi 37,14 TL
Aim Gifts
Mikrofon Yaka İğnesi 37,14 TL
Pyramid International
Rozet - Cannabis Leaf 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Family Guy 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Breaking Bad - Heisenberg Paper 3,00 TL
Pyramid International
Rozet Seti - Rolling Stones 2 12,90 TL
Pyramid International
Rozet - Einstein 3,00 TL
Pyramid International
Rozet Seti - Doctor Who - Dalek 12,90 TL
Aim Gifts
Sol Anahtarı Yaka İğnesi 37,14 TL
Pyramid International
Rozet - Lady Gaga Born This Way 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Marshall Black Logo 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Metallica - Group 3,00 TL
Pyramid International
Rozet Seti - The Big Bang Theory 12,90 TL
Aim Gifts
İki 16 Lık Nota Plastik Yaka İğnesi 4,42 TL
Pyramid International
Rozet Seti - The Hobbit 12,90 TL
Aim Gifts
Kuyruklu Piyano Plastik Yaka İğnesi 4,54 TL
Pyramid International
Rozet - Che Guevara Pop Art 3,00 TL
Pyramid International
Rozet Seti - The Beatles Black 12,90 TL
Aim Gifts
Plastik Saksafon Yaka İğnesi 4,00 TL
Pyramid International
Rozet - Iron Man - Invincible 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Southpark - Kenny 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Fuck School 3,00 TL
G&G
Kemanlı Gümüş Kravat İğnesi 233,81 TL
G&G
Çift Renk Kravat İğnesi - Keman 88,26 TL
Pyramid International
Rozet - Michael Jackson - I Love MJ 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Breaking Bad - Heisenberg Suit 3,00 TL
Aim Gifts
İki 16 Lık Nota Yaka İğnesi 200,30 TL
Aim Gifts
Recorder Yaka İğnesi 33,00 TL
Aim Gifts
Oval Fa Anahtarı Yaka İğnesi 37,14 TL
Pyramid International
Rozet Seti - Little Mix 12,90 TL
Aim Gifts
Plastik Trompet Yaka İğnesi 4,00 TL
Pyramid International
Rozet - Superman Logo 3,00 TL
Aim Gifts
Enstrümanlar Yaka İğnesi 190,48 TL
Aim Gifts
Kalp Üzeri 8 Lik Nota Yaka İğnesi 33,00 TL
Aim Gifts
Flüt Yaka İğnesi 37,14 TL
Pyramid International
Rozet - The Beatles - White Logo 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - DC Comics - The Flash Icon 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Alchemy - Omega Skull 3,00 TL
Aim Gifts
Fa Anahtarı Yaka İğnesi 33,00 TL
Pyramid International
Rozet Seti - Justin Bieber 12,90 TL
Pyramid International
Rozet - Gegen NazI Bin 3,00 TL
Pyramid International
Rozet Seti - Skull & Crossbones 12,90 TL
Aim Gifts
Oval Sol Anahtarı Yaka İğnesi 37,14 TL
Pyramid International
Rozet - All You Need Is Love 3,00 TL
Pyramid International
Rozet - Marvel Incredible Hulk 3,00 TL
Aim Gifts
Küçük Trajedi Maske Yaka İğnesi 90,18 TL
Pyramid International
Rozet Seti - Ghostbusters - Peter Ray & Egon 12,90 TL
Aim Gifts
Bariton Saksafon Yaka İğnesi 37,14 TL
G&G
Piyanolu Gümüş Kravat İğnesi 193,81 TL

Sezonun En Gözde Aksesuar Trendlerinden Rozet Modelleri

Çoğumuz için ilk gençlik yıllarından kalma bir aksesuar olan rozetler; sokak modasının da etkisiyle artık en gözde trendlerden biri. Ev sahipliği yaptığı birbirinden renkli kombinlerle moda dünyasını etkisi altına alan sokak modası; artık trendleri belirleyerek tasarımcıları ve hatta büyük markaları bile koleksiyonları konusunda yönlendiriyor. Son birkaç yıldır sokak modası kombinlerinde sıkça karşımız çıkan rozet modelleri ise böylelikle pek çok markanın yeni sezon koleksiyonları arasında kendilerine yer buluyor.

Rozetler kolay kullanımları, küçük ama etkili dokunuşları ile her yaştan moda severin aksesuar dolabında kendilerine yer bulabiliyor. Küçükler için neşeli rozetler, gençler için genellikle müzik gruplarının ya da çizgi roman karakterlerinin süslediği rozetler, yetişkinler içinse pek çok farklı tasarımda, ilgi alanlarını ve beğenileri yansıtan rozetler tasarlanıyor. Özellikle trend takipçilerinin spor kombinlerden şık kombinlere pek çok farklı kombinde ve stilde yer verdiği rozet modelleri; kıyafetinizin havasını bir anda değiştirmeye yetiyor.

Rozetler söz konusu olduğunda tasarımlar cinsiyet odaklı pek ayrılmıyor olsa da, erkek rozet modelleri daha maskülen tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Müzik grupları, süper kahramanlar, çizgi filmler ve dizilerin karakterlerinin yer aldığı rozet modellerinin yanı sıra; sanat dalları, askeri rozetler, hayvan figürlü rozetler, yaka iğnesi ve kravat iğnesi modelleri de erkekler için tasarlanan rozet modelleri arasında yer alıyor.

Dilerseniz rozet modellerini tasarımlarına ve materyallerine göre detaylı şekilde inceledikten sonra rozet seçimine ve rozet fiyatlarına birlikte göz atalım.

Sezonun Dikkat Çeken Rozet Modelleri

Rozetler, moda dünyasının en asi aksesuarlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. İlk gençlik yıllarında çantalardan kravatlara pek çok farklı alanda kullanılan rozetler; artık kıyafetlerde yakadan göğüse, koldan omuza pek çok farklı bölgede kullanılabiliyor. Eklendikleri kombinlere grunge ve asi bir hava katan rozet seçenekleri, bu özellikleriyle sokak modası takipçilerinin de severek kullandığı aksesuarlardan biri olmayı başarıyor.

Rozetler tasarımlarına, boyutlarına, materyallerine göre birbirlerinden ayrılıyor. Plastik rozetler en çok karşımıza çıkan rozet modelleri olmakla birlikte, altın ve gümüş rozet modelleri, yaka iğnesi seçenekleri ve kravat iğnesi modelleri de rozet tasarımları arasında yer alıyor.

Rozet tasarımlarına şöyle bir baktığımızda, farklı müzik gruplarının, dizi karakterlerinin, süper kahramanların yer aldığı rozetler ön plana çıkıyor. Genellikle yuvarlak şekilde tasarlanan rozetler, farklı figürlerle de hayat buluyor.

Materyallerine göre rozet modelleri

En sık tercih edilen rozet modellerini gümüş rozet, altın rozet ve plastik rozet modelleri oluşturuyor.

Plastik rozetler, hem uygun fiyatları hem de kolayca kullanılabiliyor olma özellikleriyle en çok üretilen ve en çok tercih edilen rozet modeli olmayı başarıyor. Genellikle yuvarlak, kimi zaman da tasarıma göre kare ya da dikdörtgen formunu alabilen plastik rozetler, tekli ya da çoklu olarak kombinlenebiliyor. Yaka iğnesi ve kravat iğnesi ile benzer olarak rozetin arka kısmında yer alan çengelli iğne benzeri kapama ile yüzeylere iliştirilen plastik rozetler; çanta, gömlek, tişört, ceket gibi pek çok  farklı kıyafette kullanılabiliyor. Sokak modasında yer alan rozet kombinlerine baktığınızda ise rozetlerin ayakkabı, etek, pantolon gibi ilginç ve dikkat çekici alanlarda kullanıldığına da şahit olabilirsiniz.

Gümüş rozetler, genellikle şekilli ve figürlü rozet modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Plastiğe nazaran daha kolay şekil verildiği için figürlü rozet modellerinde çok tercih edilen materyallerden olan gümü, ilginç ve farklı rozet modellerine hayat veriyor. Gümüş rozetler, değerli materyalleri nedeniyle plastik rozetlere oranla daha yüksek fiyatlarla alıcı buluyor. Kabartmalı, renkli, dokulu gümüş rozet modelleri, aksesuar seçiminde kaliteli materyallerden vazgeçmeyenleri bekliyor.

Altın rozetler, genellikle özel grupların kullandığı ya da özel simgeleri betimleyen rozetler olarak karşımıza çıkıyor. Değerli bir materyal olan altından üretilen rozet modelleri genellikle şık kombinlerde tercih ediliyor. Altın rozet modellerinin yanı sıra altın yaka iğnesi ve altın kravat iğnesi modellerini de bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Tasarımlarına göre rozet modelleri

Rozet modelleri çoğunlukla kitleleri etkisi altına alan müzik grupları, şarkıcılar, çizgi film ya da dizi karakterleri, süper kahramanlar, ikonik figürlerin yer aldığı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Diğer yandan metal materyaller kullanılarak üretilen kabartmalı, dokulu, boyanabilen rozetler ise müzik, sinema, resim, hayvan, eşya gibi pek çok farklı figür şeklinde tasarlanabiliyor. Size de tarzınıza, kıyafetlerine ve zevklerinize en uygun rozet tasarımını seçmek kalıyor.

Erkek Rozet Fiyatları ve Rozet Markaları

Geçtiğimiz yıllarda genellikle çantalara iliştirilen rozet modelleri, son dönemin popüler trendlerinden biri haline gelerek kıyafetlerde, aksesuarlarda, sokak kombinlerinden şık kombinlere kadar pek çok farklı stilde karşımıza çıkar oldu. Birbirinden farklı rozet tasarımları küçük büyük, kadın erkek pek çok kişinin stilinde kendilerine yer bulurken, ilginç rozet modelleri kimi zaman tek başına kimi zaman da çoklu halde kombinleri tamamlayabiliyor. Rozetler ayrıca yaka iğnesi, kravat iğnesi gibi farklı fonksiyonlarla da karşımıza çıkabiliyor.

Siz de sezonun en çok sevilen aksesuar trendlerinden biri olan rozet trendini uygulamaya karar verdiyseniz, tarzınıza, beğenilerinize ve kıyafetlerinize en uygun rozet modellerini keşfetmek için Erkek – Aksesuar – Rozet kategorimizi mutlaka ziyaret edin. Erkek – Aksesuar – Rozet kategorimizde Aim Gifts rozet, G&G rozet, Pyramid International rozet gibi markaların erkek rozet tasarımlarını bulabilir; D&R, Hepsiburada, Lidyana gibi markaların kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

2,49 TL’den başlayan erkek rozet modellerini incelemek ve satın almak için tıklayın.

Erkek rozet modelleri arasında seçim yaparken pek çok fırsat ile sunulan indirimli rozet modellerini incelemek için sayfanın sağ üst kısmında yer alan “İndirimli Satış” kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın. Alışverişiniz esnasında Vitringez kullanıcılarına özel indirimlerden faydalanmak içinse “Kuponlar” sayfamızda yer alan indirim kuponlarını kullanmayı ihmal etmeyin.

Şimdiden keyifli alışverişler dileriz…