Kadın Halhal

Kadın Halhal 6 farklı mağazada 271 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
 • (19)
 • (14)
 • (13)
 • (1)
 • (5)
 • (82)
 • (2)
 • (1)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Namaste
Altın Kaplama Kristal Halhal 19,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
İnce Kristal Küp Halhal 17,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Zarif Kristal Halhal 17,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Söğütlü Silver
925 Ayar Gümüş Kişniş Halhal-sgtl2276 69,99 TL
Namaste
Kore Hamsa Halhal 16,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Mavi Boncuk Halhal 14,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Altın Kaplama Kristal Halhal 19,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Kore Angel Halhal 16,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Altın Kaplama Kristal Halhal 19,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Çubuk Halhal 12,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Chiccy
Süet Deri İpli Boncuklu Ayak Şahmeranı 16,99 TL
Namaste
Antik Halhal 24,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Bysista
Doğaltaş Halhal 50,00 TL 30,00 TL
%40 İNDİRİM
Namaste
Bohemian İp Halhal 7,50 TL
 • Kapıda Ödeme
TRENDYOLMİLLA Gümüş Rengi Mavi Taşlı Para Kadın Halhal 24,99 TL 19,99 TL
%20 İNDİRİM
Namaste
Nokta Zincir Halhal Antik 17,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Hint Halhal 19,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Chiccy
Gümüş Nazar Boncuklu Kalp Halhal 17,99 TL
Çınar E-Ticaret Zirkon Taş Detaylı Gri Renk Kaplama Aksesuar Bayan Hal Hal 20,48 TL
Nusret Takı 925 Ayar Gümüş Halhal Bileklik 17 Kar Tanesi Pembe - Siyah Taş 86,00 TL
Chiccy
Antik Toplar Sarı Yeşil Turuncu Mor Püsküller Halhal 16,99 TL
Namaste
Altın Kaplama Kristal Halhal 19,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Neva Gümüş 925 Ayar Rodajlı Tohum Taş Yıldız Halhal 70,00 TL
Bysista
Aztek Desenli Halhal 50,00 TL 30,00 TL
%40 İNDİRİM
Tekbir Silver Gümüş Firuze Taşlı Kelebek Halhal 44,90 TL
Lium Design Boyanmış Hematit Halhal 115,00 TL
Neva Gümüş 925 Ayar Rodajlı Beyaz Taş Shakıra Halhal 85,00 TL
Glorria
Glorria 14 Ayar Altın Şans Sembollü Halhal 323,75 TL
Lochers
Lochers Sbc780 Halhal 43,54 TL
Chiccy
Gümüş Kaplumbağalı Halhal 14,99 TL
Namaste
Rainbow Halhal 12,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Reis Kuyumculuk Top Top Hal Hal #Summer2016 460,20 TL
Chiccy
Kristal Taşlar Halhal 17,99 TL
Nusret Takı 925 Ayar Gümüş Halhal Brologlu Zincir 79,00 TL
Chiccy
Gümüş Rengi, Mavi Taşlı Bohem Ayak Şahmeranı 16,99 TL
Chiccy
Altın Mavi Kristal Taşlı Uğur Böcekli Halhal 14,99 TL
Bysista
Doğaltaş Halhal 50,00 TL 30,00 TL
%40 İNDİRİM
Reis Kuyumculuk Çapa Hal Hal 424,80 TL
Onka Tasarım Aventurin Taşlı Yeşil Deri Sırım Halhal 42,00 TL
Namaste
Altın Kaplama Kristal Halhal 19,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Neva Gümüş 925 Ayar Rose İkili Tıffany Halhal 75,00 TL
Çınar E-Ticaret Yeni Trend Gri Renk Kaplama Aksesuarlı Bayan Hal Hal 20,48 TL
Namaste
Zilli Siyah Halhal 17,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Örgü Halhal 19,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Kore Damla Halhal 16,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Bysista
Etnik Desenli Halhal 90,00 TL 54,00 TL
%40 İNDİRİM
Neva Gümüş 925 Ayar Rose Dörtlü Nal Halhal 75,00 TL
TRENDYOLMİLLA Gümüş Rengi Kadın Halhal 24,99 TL 17,99 TL
%28 İNDİRİM
Reis Kuyumculuk Firuze Taşlı Fil Hal Hal 370,52 TL
TRENDYOLMİLLA Beyaz Taşlı Kadın Halhal 19,99 TL 9,99 TL
%50 İNDİRİM
Reis Kuyumculuk Üç Nazar Boncuklu Hal Hal 413,00 TL
Namaste
3 Sıra Soft Halhal 9,00 TL
 • Kapıda Ödeme
Neva Gümüş 925 Ayar Rose Dörtlü Anahtar Halhal 75,00 TL
Namaste
Zilli Renk Halhal 17,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Neva Gümüş 925 Ayar Rodajlı Siyah Taş Tıffany Halhal 75,00 TL
Namaste
Kore Heart Halhal 16,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Altın Kaplama Kristal Halhal 19,90 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Point Halhal 19,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Kristal İnce Halhal 17,50 TL
 • Kapıda Ödeme
Namaste
Renkli Top Halhal 9,99 TL
 • Kapıda Ödeme

Aksesuar Dünyasının Naif Dokunuşu: Halhal

Halhal, daha çok kadınların ayak bileklerinde yaz aylarında karşımıza çıkan, rengarenk boncuk ya da çeşitli materyallerden yapılan bir aksesuar çeşididir. İran'da M.Ö. olan dönemlerde tarihlenen kabartma figürlerinde halhallara rastlanmıştır. Anadolu'da hatta en çok Güney Doğu Bölgelerinde halhal çok yaygındır. O dönemlerde daha çok mermer, ağaç, deri ve metal gibi materyallerden elde edilen halhallar yapılmaktaydı. Halhal, ilk olarak o dönemlerin mezarlarındaki iskeletlerin ayak bileklerinde takılı halde karşımıza çıkmıştır. İran ve Hindistan'da yayılmaya başlayan halhalın Mısır'da da hanedan öncesi dönemlerde kullanıldığını söyleyebiliyoruz.

Çok önceden, Anadolu'da daha çok bahçe işlerinde çalışan kadınların küçük çocuklarını kolayca bulabilmek için taktıkları takıydı halhal. Ayağa takılan halhal ses çıkarmalı inancı o zamanlara dayanmaktadır. Ayrıca yılan gibi tehlikeli hayvanları, halhalın sesiyle kendilerinden uzak tutma inancıyla da kullanılmıştır halhal.

1970'lerdeki retro modasıyla daha çok hayatımıza giren halhal, her zaman trend kalacak gibi görünüyor. Halhalın hayatımızda kendine çok kolay yer bulmasının sebeplerinden biri de Barış Manço desek hiç de yanılmış olmayız. Kim bilmez ki Barış Manço'nun Halhal şarkısını?

Halhalın tarzınıza naif bir dokunuşu vardır. Konu naiflik ve zarafet olunca tabii ki de tüm kadınların ilgi odağı halhal oluyor. Çok zarif bir takı olan halhallar sayesinde ayaklarınız daha estetik bir görüntüye kavuşur.

Son dönemlerde özellikle yaz aylarının gözdesi olan halhal, bir taraftan kadınların daha zarif bir görüntüye sahip olmalarını sağlarken diğer taraftan da tarzınıza feminen bir hava katmanıza yardımcı olur. Sandalet, topuklu ayakkabı ve sahilde tercih edeceğiniz şık bir terlikle birlikte kullanacağınız küçücük bir halhal ile ayaklarınızı renklendirebilirsiniz.

Sadece yaz aylarında değil yılın diğer aylarında da halhalı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bilekte pantolonlarınızla, abiye kıyafetlerinizle ve daha birçok kıyafetinizle kombinleyebileceğiniz halhal modellerini bulabilirsiniz.

Metaryallerine Göre Halhal Modelleri

Altın Halhallar: Altın materyalinden üretilen halhallardır. Altın değerli ve pahalı bir materyaldir. Bu sebeple diğer halhal modellerine göre altın halhallar (özel tasarım halhal modelleri hariç) daha pahalı olurlar. Fakat son dönemlerde artan altın trendiyle yükselişe geçen altın halhallar, fazlasıyla tercih ediliyor.

Gümüş Halhallar: Aksesuarlarda neredeyse en çok tercih edilen materyaldir gümüş. Hem altına göre daha ucuz olması hem de daha sade modelleriyle gümüş takılar hayatımızda yerini almaya devam ediyor. Gümüş halhallar da bunlardan biri. Fakat gümüş bir halhalınız varsa kararmadan korumak ve karardığında bakımını yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Kararan gümüşlerinizi temizlemek için birçok kolay yöntem mevcut. Diş macununuyla ovmak, sirkeli su ve karbona karışımı uygulamak, tuz ve limon suyu karşımında bekletmek gibi birçok farklı ve sağlıklı yöntemle gümüş aksesuarlarınıza zarar vermeden parlamasını sağlayabilirsiniz.

İmitasyon Halhal: Tüm aksesuar bijuterilerinde gümüş ya da altın kaplama olarak karşımıza çıkan halhallardır. Günlük hayatta çok sık tercih edilir ve çok çeşitlidirler. Ayrıca imitasyon halhallar düşük fiyatlı olmalarıyla da kalbimizi kazanırlar.

Doğal Taş Halhallar: Son dönemlerde çok moda olan halhal çeşitleridir. Doğal taşlar işlenerek çeşitli şekillerde karşımıza çıkar. Rengarenk doğal taşlarla süslenen halhalınızla yaz aylarında sahillerde kusursuz görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Son Zamanların En Çok Uygulanan Aksesuar Trendi: Gelinlik ve Halhal

Düğüne hazırlık koşturmasında birçok şey atlanır ve unutulur. Düğün sonrası size kalan tatlı yorgunlukla baş başa kaldığınız zaman aklınıza düğün ile ilgili birçok fikir gelir ve keşke demeye başlarsınız. Minik ayrıntılarla daha zarif bir gelin olmak ve keşke demek istemiyorum diyorsanız, gelinlik modelinize uygun bir halhal satın almakla işe başlayabilirsiniz.

Düğünün baş kahramanı olan gelin tartışmasız düğündeki en dikkat çeken kişidir. Tüm bakışlar gelinin üstünde olacağı için, her gelin güzel, bakımlı, şık ve zarif bir görüntüde olmak ister. Aksesuarlar  kıyafetinizin küçük ama en etkili parçalarıdır. Gelinliğinize zarif bir görüntü sağlaması adına size verebileceğimiz en güzel aksesuar tavsiyesi halhal olur.

Bir kır düğünü ya da sahil kenarında olan bir düğünün en tatlı aksesuarı halhaldır. Düğününüz bu tarz mekanlarda değilse ve düğün çekimi için daha sade fotoğraflardan hoşlanan biriyseniz, sahil kenarında çıplak ayaklarınıza eşlik edecek en güzel aksesuar yine tabii ki halhaldır. Çiçeklisinden gösterişli taşlısına, doğal taşlısından sadece ip şeklinde süslenmiş halhallara kadar geniş bir yelpazesi bulunan bu aksesuarı kendinizden ve düğününüzden mahrum etmeyin!

Erkek Modasında Halhalın Yeri

Erkek dünyasının son moda trendlerinin arasında yerini alan halhal, aksesuar dünyasına erkekleri biraz daha yaklaştırıyor. Kol düğmesi, saat, yüzük gibi standartların dışına çıkamayan ve farklı bir şeyler denemek isteyen erkeklerin yeni trendi halhal oluyor.

Bilekte pantolon modasıyla artık sadece yazın değil kışın da karşımıza çıkan halhallar, erkeklerin dünyasında da hiç yadırganmadan kendine yer buldu. Kadınların genellikle sahil aksesuarı olan halhal trendinden erkekler de geri kalmadı ve artık onlar da şortlarının altına aksesuar olarak seçimlerini halhaldan yana kullanmaya başladılar.

Bu değişimle birlikte takı ve aksesuar modasına her yönde olumlu bakan ve tüm trendlere ayak uyduran erkekler, daha birçok değişik trendle karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Halhal Fiyatları ve Halhal Markaları

Halhallar modellerine ve üretildikleri materyallere göre fiyatlarında değişime uğrarlar. Her bütçeye ve her zevke hitap eden halhal bulmak değişen trendlerle birlikte artık çok daha kolay.

Sitemizde 7,50 TL'lerden 1,900,00 TL'lere kadar çıkan farklı fiyat aralıklarında, her bütçeye hitap eden halhal modellerini bulabilirsiniz.

7,50 TL'den başlayan halhal modelleri için tıklayın.

Halhal fiyatları kadar önemli olan bir diğer konu da halhalın markasıdır. Aslında tüm bijuterilerde çok çeşitli halhal modelleri olsa da birkaç tane tarzınıza uygun marka bilmek her zaman işinize yarar.

Sitemizde bulunan Atelier Petites Pierres, Aypen Accessories, Bendis, Bengü Karaca, Bysista, Chiccy, Coquet Accessories, d'Arc Accessories, d'Arc Exclusive, Glorria, Gufo Jewelry, Kısmet by Milka, Lochers, Mono Mi, Namaste, Tozlu.com, Will Boom, You Desing ve Zeyy Jewelry gibi markalarda zarif bir aksesuar olan halhalı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Halhal aksesuarınızı online olarak satın almak isterseniz; 365ist, Coquet, Hepsiburada, Lidyana, Namaste, Tozlu ve Trendyol gibi bilinir ve güvenilir mağazalarımızdan kolayca satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde dönem dönem uygulanan indirim fırsatlarından faydalanmak ve bu fırsat ürünlerini keşfetmek için, Kadın – Aksesuar - Halhal kategori sayfamızda sağ üst kısmında bulunan "İndirimli Satış" kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.

Tüm bu avantajların dışında, Vitringez.com'da bulunan tüm marka ve mağazalara özel kampanyalardan faydalanmak için "Kuponlar" sayfamıza göz atabilirsiniz. Size özel indirim kuponlarıyla alışverişin tadını daha keyifli bir şekilde çıkarmak VitrinGez ile çok kolay! :)

Keyifli alışverişler diliyoruz.