Kadın Saç Aksesuarları

Kadın Saç Aksesuarları 16 farklı mağazada 1695 ürün bulundu.
Marka
  • (50)
  • Buff (237)
  • (124)
  • (25)
  • (34)
  • (168)
  • (23)
  • (44)
  • Narr (206)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Teslimat
Ödeme

Pembe Orkide Tarak 70,00 TL
SAÇ AKSESUARI 35,00 TL
Modex Saç Bandı 9,99 TL
Chiccy
Chiccy Siyah Vegan Saç Bandı 49,99 TL 14,99 TL
%70 İNDİRİM
Glory Accessories Pembe Örgü Saç Bandı 29,99 TL 14,99 TL
%50 İNDİRİM
Begüm Salihoğlu
İnce İncili Yaprak Detay Taç 550,00 TL
Beymen Club
Verity Jones London Saç Aksesuari 75,00 TL 34,00 TL
%54 İNDİRİM
Chiccy
Altın Sarı Siyah Örgülü Dantel Çiçekli Saç Aksesuarı 14,99 TL
Chiccy
Jüt Örgü İpli Beyaz Güller Romantik Saç Aksesuarı 14,99 TL
Üçgen Saç Klipsi 15,00 TL
Chiccy
Mor Ve Gri Kumaş Saç Aksesuarı 19,99 TL
Chiccy
Siyah Altın Gümüş Detaylı Saç Aksesuarı 14,99 TL
Modex Saç Bandı 9,99 TL
Koton
Koton Kadın Saç Aksesuarı 7,99 TL
Koton
Koton Kadın Metal Detaylı Bijuteri 17,99 TL
Penye Bandana NB18 Sarı Yeşil 25,90 TL 19,90 TL
%23 İNDİRİM
SAÇ AKSESUARI 35,00 TL
Gaios Design
Lacivert İşlemeli Bone 155,00 TL
Mavi
Gri Toka 19,99 TL
Penye Çizgili Bandana NB20 Mavi Ekru 25,90 TL 19,90 TL
%23 İNDİRİM
Saç Bandı 25,99 TL
Beymen Club
BANDANA 159,00 TL 112,00 TL
%29 İNDİRİM
Q Gold Bone 320,00 TL
Chiccy
Antik Gümüş Yapraklar Acı Kahve Örgü Halatlı Mavi Tüylü Saç Aksesuarı 19,99 TL
Gaios Design
Gümüş Helen Taç 115,00 TL
Verity Jones London
SAÇ AKSESUARI 55,00 TL 25,00 TL
%54 İNDİRİM
Missoni
SAÇ AKSESUARI 525,00 TL
Verity Jones London
SAÇ AKSESUARI 55,00 TL 25,00 TL
%54 İNDİRİM
Kalp Saç Klipsi 15,00 TL
Missoni
SAÇ AKSESUARI 525,00 TL
Chiccy
Yeşil Örgü Biyeler Yeşil Beyaz Çiçekler Saç Aksesuarı 19,99 TL
Beymen Club
Verity Jones London Saç Aksesuari 55,00 TL
stoneage
Saç Aksesuarı 94,99 TL
Queen Mama
Synokisis 14,99 TL
Mavi
İndigo Mavi Saç Bandı 14,99 TL 10,49 TL
%30 İNDİRİM
Mavi
Siyah Saç Bandı 19,99 TL
Buff
Buff Saç Aksesuarı 46,90 TL
Köstebek
Köstebek Sons Of Anarchy Unisex Saç Bandı - Standart - Standart 26,99 TL
Etro
SAÇ AKSESUARI 270,00 TL
Nike
Printed Kadın Saç Bandı 39,99 TL
Glory Accessories Siyah Örgü Saç Bandı 29,99 TL 14,99 TL
%50 İNDİRİM
Gaios Design
Sütlü Kahve Kadife Bandana 85,00 TL
Modex Saç Bandı 9,99 TL
Chiccy
Somon Rengi Güller Romantik Örgülü Saç Aksesuarı 19,99 TL
Gaios Design
Altın Helen Taç 115,00 TL
Gold Yelkenli Figürlü ve Parlak Taşlı Bayan Broş 27,90 TL
Buff
Buff Cashmere Blue Bandana 46,90 TL
Beymen Club
Avigail Adam Rechnung Saç Aksesuari 495,00 TL 198,00 TL
%60 İNDİRİM
Mynita
Amasis Taç 225,00 TL
Beymen Club
Avigail Adam Rechnung Saç Aksesuari 625,00 TL 250,00 TL
%60 İNDİRİM
Abiyefon Bordo Hürrem Alınlık UK104 29,90 TL 24,90 TL
%16 İNDİRİM
SAÇ AKSESUARI 35,00 TL
Missoni
SAÇ AKSESUARI 790,00 TL
Nike
Elastic Kadın Saç Bandı 29,99 TL
Etro
SAÇ AKSESUARI 230,00 TL
Lacoste
SAC BANDI - RL7254.5NN-25859351 20,00 TL
  • Ücretsiz Kargo
Beymen Club
Queen Unique Saç Aksesuari 34,00 TL
Had Blaıse Rosenthal Blaise 01 Bandana 39,90 TL
Mavi
Derin Bordo Saç Bandı 19,99 TL
Narr
Narr Black Bandana 37,80 TL

Güzelliğin Önemli Bir Parçası Saçınız İçin Saç Aksesuarları

 

Hanımlar saç bir kadının en önemli şıklık göstergelerinden biri. Dünyanın en güzel kombinini de giyseniz, eğer saçınız ona uygun bir halde şekillendirilmediyse kombininiz zayıf kalacaktır demektir. Varsın erkekler bizim saçımıza neden bu kadar özen gösterdiğimizi anlamasınlar... Hoş bazılarının saçını şekillendirmek için ayna karşısında geçirdiği zaman bizim tüm hazırlığımızdan daha uzun sürebiliyor ya, neyse...

 

Dediğimiz gibi saç önemli. Her birimizin kuaför masraflarını açıklamak için çok sağlam gerekçeleri var. Ancak yine de saç şekillendirmek konusunda çoğu zaman tekrara düştüğümüz, hatta aynı şeylerden sıkıldığımız oluyor. Bunun için saçın boyunu, şeklini ya da rengini değiştirme seçeneklerini kullanarak değişiklik arayışımıza bir çözüm bulduğumuz oluyor ama bu değişiklikler de her gün yapılmıyor takdir edersiniz ki...

 

Böyle zamanlarda bize kalıcı olmayan ve pratik bir şekilde gerçekleştireceğimiz çözümler lazım oluyor. Biz de bunun aslında günlük hayatımızda ve hatta özel günlerimizde de ne kadar önemli olduğunu unutmayarak, saç aksesuarları hakkında bir dosya hazırlamak istedik.

 

Saç aksesuarları modelleri bize ihtiyaç duyduğumuz hızlı, kalıcı olmayan, pratik ve şık değişimi sağlıyor. Üstelik çok çeşitli oldukları için de gideceğimiz mekana, bulunacağımız ortama, üzerimizdeki kıyafetlere, o günkü havamıza ve hatta ihtiyaçlara çözüm olabiliyorlar.

 

Saç modelleri de farklılık gösteriyor, biliyoruz. Zaten saç aksesuarları çeşitleri de tüm saç modellerini gözeterek hazırlanıyor. Gelin bakalım, elimiz de neler varmış ve biz onları kullanarak nasıl saç modelleri hazırlayabilirmişiz.

 

Saç Aksesuar Çeşitleri

 

Evet, onları nasıl kullanacağımızı bilebilmek için önce saç aksesuar çeşitlerini madde madde sıralamak sanırız yararlı olacaktır. Bu sayede hem seçeneklerimizi değerlendirecek, hem de şıklığımıza ne gibi katkılarda bulunabileceğimiz konusunda birlikte fikir yürütmüş olacağız.

 

Saç Tokaları:

 

Eski zamanlardan beri saç tokaları bize çok renkli bir dünya sunmuştur. İçinde yaşadığımız döneme kadar yalnız belli ürün gruplarının moda olmasıyla ağırlık kazandığı saç tokaları bugün artık her şeyin, her an moda olmasıyla en zengin dönemini yaşıyor olabilir. Bu ürün grubunda belli başlı çeşitlere değinelim önce.

 

Lastik Tokalar:

 

Toka denince akla ilk gelen modeller bunlar olabilir. Bilirsiniz, ne zaman toka satan bir dükkana girsek, beşer onar alırız ama asla evde aradığımız zaman bulamayız. Galiba lastik tokalar için geliştirilmiş özel bir Murphy kanunu var ama bizden gizleniyor.

 

Bu ürün grubunda sadece lastik, tek renk ya da bir kaç renkten oluşan modeller o hep elimizin altında olmasını istediğimiz türden. Özellikle siyah lastik toka biz kadınlar için çok önemli. Bir de bunların lastiklerin bir kısmına bir aksesuar tutturulmuş modelleri var. Eğer casual bir tarzda giyindiyseniz, hatta o gün biraz lolita havanızdaysanız, bu toka modellerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Kelebek Tokalar:

 

80’lerde salgın şeklinde hayatımıza giren bu kelebek modeller 2000’lerin başında form değiştirerek yeniden girdi hayatımıza ve sanıyoruz ki bu sefer hiç çıkmamak üzere. Büyük ya da küçük ebatları, saçı şöyle bir kıvırıp üzerine takarak son derece genç ve dinamik görünmemizi sağlayan saç modelleri yapmaya yarayan bu ürünler hala epeyce sık kullanılıyorlar.

 

Firkete Modeller:

 

Biliyorsunuz, firkete kendi başına saç aksesuarlarından biri sayılmayabilir. Sonuçta saçımızı toplamak için kullanırız ama bir aksesuar niteliği çok fazla yoktur. Ancak, bu model baz alınarak üretilen pek çok model var ve gerçekten son derece şık sonuçlar verebiliyorlar.

 

Tarak Modeller:

 

Yine 80’lerin başında moda tarak toka modelleri son derece şık ve zarif bir saç tasarımı için ideal. Saçınızı kaldırıp tarak toka modelleri ile sabitleyerek, şık kombinlerinizi tamamlayabileceğinizi unutmamalısınız.

 

Gelin Tacı:

 

Saç aksesuarları modelleri arasında en gösterişli, en şık ve en önemli aksesuar bu olabilir. Malum, kullanılacağı gün açısından en önemliler listesinde ilk sırada olmayı hak ediyor gelin tacı.

 

Gelin saç modelleri başlı başına bir tez konusu olmalı bize göre. Malumunuz, kuaförlerde dahi gelin başı hep ayrı bir yerde konumlandırılır. Eğer gelin saç modelleri arasında yaptığınız gezinti, beğendiğiniz gelin başı modelinde size gelin tacı kullanmanızı öneriyorsa, yine zorlu bir seçimle karşı karşıyasınız demektir.

 

Az iddialı bir prensesten çok iddialı bir kraliçeye kadar uzanan gelin tacı modelleri arasında yapacağınız seçim, hem nasıl bir gelin başı yaptırmak, hem de nasıl bir gelin olmak istediğinizle çok ilgili. Bunu hiç unutmamalısınız.

Saç Bandı:

 

Saçınızın hangi uzunlukta olduğunun bir önemi yok artık gerçekten. Eskiden bu tarz ürünler belki yalnız fonksiyon için kullanıldığından yalnız belli bir uzunlukta saçı olan insanlar saç bandı takarlardı belki ama artık saç bandı aynı zamanda güzel bir aksesuar. Üstelik saç aksesuarları arasında da önemli bir yere sahip.

 

Saç bandının abiye modelleri de mevcut. Zincirler, taşlar, metal yapraklar, çiçekler ile hazırlanan bu modelleri gelin tacı yerine kullanmak bile mümkün. Şık abiye kıyafetlerinizi tamamlamak, ya da casual giysilerinizi snobe etmek için saç bandı kategorisinin bu çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Bununla birlikte günlük hayatınızda kullanabileceğiniz rengarenk saç bandı modelleri de mevcut. özellikle güzel havalarda pastel tonlardaki kombininizi rengarenk bir model ile canlandırabilirsiniz.

 

Bandana:

 

Eveeet, geldik saç aksesuarları kategorimizin en eğlenceli ürünlerinden biri olan bandanaya. Bu ürün kıyafetiniz ve makyajınız nasıl olursa olsun, nasıl başka aksesuarlar kullanırsanız kullanın, taktığınız anda size özgün bir hava kazandırır. Bu ürünler arasında da abiye sayılabilecek tasarımlar bulmanız mümkün. Parlak kumaşlar ve taşlarla üretilmiş bir bandana da takıyor olabilirsiniz, ama bu bile sizi yine özgürlüğüne düşkün, az biraz serseri, hayatı spontane yaşayan bir insan görünümüne sokacaktır. Aslına bakarsanız, kendinizi içinde bulunduğunuz abiye kıyafete ait hissetmediğiniz zamanlarla başvurabileceğiniz ideal bir ürün.

 

Bir de yaz günlerinde kendimizi denize ya da doğaya vermişken, kendimizi güreşten korumak için takabileceğimiz modeller var biliyorsunuz. Bunlarda da mümkün olduğu kadar renkli olmakta hiçbir sakınca yok. Sonuçta hem mevsim, hem sizin içinde bulunduğunuz durum renkli olmak için en elverişli zamanlardır. Bu fırsatı kaçırmamalı belki de hiç olmadığınız kadar renkli olmalısınız. Saç aksesuarları modelleri arasında size bu özgürlüğü en çok tanıyan ürün bu üründür.

 

 

Saç Aksesuarları Modelleri ve Saç Aksesuarları Fiyatları

 

Hanımlar tasarım dünyası bize saç aksesuarları konusunda da son derece cömert davranıyorlar. Herkese, her keseye uygun saç aksesuarları çeşitleri mevcut. Giyim tarzınıza, daha doğrusu sizin tarzınıza uygun, pek çok ürün bulabilirsiniz. Saç aksesuarları fiyatları ürünün kendisine, kullanılan malzemeye, markasına göre değişkenlik gösteriyor. Ama siz web sitemizdeki fiyat filtrelerinden yararlanarak alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Web sitemizde 365ist, Abiyefon, Beymen, Beymen Club, Boyner, Coquet, Lidyana, Mizu, GAP ve Mizu gibi mağazalarda da satışa sunulan, Atelier Petites Pierres, Avigail Adam Rechnung, Marc By Marc Jacobs, Masalsı By Merve Başoğlu, Zeckie by Zekiye Koçarslan, DB Carnaval, Dolce &Gabbana, Agatha Paris ve Pelin Aksesuar gibi sevilen ve popüler markaların yeni sezon tasarımlarını ve her dönem çok beğenilen ürünlerini bir arada bulabilirsiniz.