Aksesuar Kullanımı Hayat Kurtarıyor

Aksesuar Kullanımı Hayat Kurtarıyor

AKSESUARLAR HAYAT KURTARIYOR

Eğer dolabınızdaki sade kıyafetler, vitrinlerde canlı ve rengarenk birbirinden güzel ürünün yanında gözünüze çok sönük ve albenisiz görünüyorsa ihtiyacınız olan tek şey aksesuar demektir. Dolabınızdaki sade kıyafetlerin hepsini gösterişli ve etkileyici hale getirmek için birbirinden farklı birçok aksesuar kullanabilirsiniz. Üstelik kullandığınız aksesuarlarla kişiliğinizi de kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz. İşte kıyafetlerinizi canlandıracak aksesuar önerilerimiz…

Hangi aksesuar nasıl kullanılmalı?

Kemer takın takıştırın

Düz ve tek parça elbiselerinizi hareketlendirmek için kullanabileceğiniz en iyi aksesuar farklı tarzda kemerlerdir. Kemer vücut hatlarınızın kaybolduğu bol elbiselerin duruşunu değiştirerek belinizi ortaya çıkartmakla kalmaz, kıyafetinize de farklı bir hava katar. Ayrıca modasının geçtiğini düşündüğünüz tunik şeklindeki uzun, düz gömleklerinizi de artık sakladığınız yerden çıkarabilir ve onları renk renk kemerlerle kombinleyerek sık kullandığınız kıyafetlerinizin arasına alabilirsiniz.

AKSESUARLAR HAYAT KURTARIYOR
Kırmızı kemer
AKSESUARLAR HAYAT KURTARIYOR
Kahverengi kemer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şal kullanmanın mevsimi olmaz

Kıyafetlerinizi sadelikten kurtarmanın en estetik yollarından biri de aksesuar olarak şal kullanmaktır.  Hem rüzgara karşı fonksiyonel bir aksesuar olan şallar, farklı desen ve renkleriyle kombinlere hayat katan aksesuarların başında gelir. Özellikle salaş kıyafetlerinizi tamamlamak ve onlara farklı bir hava katmak için şallar vazgeçilmezlerinizden biri olabilir. Örneğin beyaz tişörtlerle şık olamayacağınızı düşünüyorsanız onları bir de rengarenk şallarla birlikte kullanmayı deneyin.

AKSESUARLAR HAYAT KURTARIYOR
Leopar desenli şal
AKSESUARLAR HAYAT KURTARIYOR
Desenli şal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takı olmadan olur mu?

Aksesuar deyince akla ilk gelen ürün olan takılar düz bir kıyafeti hareketlendirmenin en etkili yollarından biri. Aynı kıyafeti bir gün şık bir kolye başka bir gün bir broşla kullandığınızda sanki aksesuarı değil de kıyafetinizi değiştirmiş gibi görünebilirsiniz. Üstelik takılarınızı renk uyumuna bağlı olarak, birbirinden farklı birçok kıyafetle kombinleyebilirsiniz.

Farklı renk ve desenleri birlikte kullanmak

Farklı renkleri bir arada kullanarak, düz bir eteği desenli bir gömlekle tamamlamak hem sizi sadelikten kurtarır hem de şık görünmenizi sağlar. Renk ve desenleri çanta ve ayakkabılarınızda kullanmanız da hoş görünmenizi sağlayabilir. Örneğin desensiz tek renk bir elbiseyi desenli ya da çarpıcı renkte bir çantayla tamamlayabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK