Alışveriş Günlüğü: İlkbahar – Yaz Trendleri

Alışveriş Günlüğü: İlkbahar – Yaz Trendleri

Dolabınızın her sezon olmazsa olmaz parçaları şekil değiştiriyor olmalı değil mi? Çünkü trendler hız kesmeden yenilenmeye devam ediyor.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda yazın enerjisi ile trendler yenilikçi, cıvıl cıvıl, renkli, dikkat çekici. Kimi zaman cool bir kadın, kimi zaman en despot patron, kimi zaman parti kızı. Sezonun trendleri sayesinde her an her yerde biriyle karşılaşabilir ya da arzu ettiğiniz bir tanesi olabilirsiniz.

Bunu nasıl yapacağını bilmiyor, karar vermekte zorlanıyor ve en doğru tercihler ile mantıklı ve yaratıcı alışverişler yapmak isteyenler için güzel, bol moda kokulu bir alışveriş günlüğü oluşturuyoruz. Siz de kararsızlıkların en doğru şekilde sonuçlanması ve doğru alışverişler yapabilmek için bu minik alışveriş notlarına göz atmayı unutmayın.,

İlkbahar – Yaz Trendleri

Bir pantolon sever ne ister?

Bir pantolon sever ne mi ister? Rahatlık ister, işte, partide, sokakta parlamak ister, rengarenk olmak ister. Yapacağınız alışveirşin mantıklı bir yatırıma dönüşmesini istiyorsanız, sezonun yüksek bel, sigaret formdaki kumaş pantolon trendlerine yönelerek tercihlerinizi en canlı renklerden yana kullanabilirsiniz. Limon sarısı, parlament mavi, fıstık yeşili ve onlarca renkten bir tanesini mutlaka kendinize seçerek dolabınıza ekleyin.

trend-pantolon-vitringez (1) trend-pantolon-vitringez (2) trend-pantolon-vitringez (3)

Nedir bu midi aşkı?

Son birkaç sezondur bu terime sıklıkla rastlıyoruz. Midi boy etekler, midi boy elbiseler, midi boy pantolonlar tabir olarak her yerde karşımıza çıkıyor. Peki nedir bu midi? Diz altında biten, ara boy kıyafetler için kullanılan midi boy terimi doğru kombin ve parçalar ile sizi tam anlamı ile stil devine dönüştürebilir. Bizim favorilerimiz ise midi boy pantolon ve tulum yeniliklerinden yana. Yeniliklerin tadını çıkarmayı es geçmek istemiyorsanız gardırobunuzda midi boy bir parçaya yer açmalısınız.

trend-midi boy-vitringez (1) trend-midi boy-vitringez (2) trend-midi boy-vitringez (3)

Cool kadının gömleği…

Kombinlenebilmesindeki rahatlık sayesinde, dilerseniz iş kadını, dilerseniz de parti kızına dönüşebilirsiniz. Sezonda ortaya çıkan desenli, baskılı ve armalı gömlekler önce alışverişlerinizin sonra da dolabınızın olmazsa olmazı olmaya aday görünüyor.

trend-gömlek-vitringez (1) trend-gömlek-vitringez (3) trend-gömlek-vitringez (4)

Modanın savaşçı ruhu

Geçmişten günümüze bir tutku olarak büyüyerek gelen gladyatör sandeletlerin sezondaki hit duruşunu görmezden gelmiyor ve alışveriş listenizde yer almasını öneriyoruz. En sevdiklerimiz ise süet ve taba renk olanlar.

trend-gladyatör sandalet-vitringez (3) trend-gladyatör sandalet-vitringez (2) trend-gladyatör sandalet-vitringez(4)
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK