Bir Alışverişimiz Var Zaten, Ona da Laf Etmeyin…

Bir Alışverişimiz Var Zaten, Ona da Laf Etmeyin…

BİR ALIŞVERİŞİMİZ VAR ZATEN, ONA DA LAF ETMEYİN...

Biz kadınlar kim ne derse desin alışveriş tutkunuyuz. Fakat erkekler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Onlar alışveriş yapmaktan bizim kadar hoşnut olamayabiliyor. Biz eşimizle veya sevgilimizle birlikte alışverişe çıkıp saatlerce gezmek isteriz. Ama onlar bu durumdan ellerinden geldiği kadar kaçarlar. Bizimle alışverişe çıkmayı tam bir eziyet olarak görürler. Halbuki çok keyifli bir aktivite. Öyle değil mi?

Peki, erkeklere alışverişi sevdirmenin yolu yok mu? Elbette var. Biz kadınlar bunun da bir yolunu bulduk. Bir erkekle alışverişe çıktığımızda dikkat etmemiz gereken bazı noktaları atlamazsak aslında erkekler de alışverişi seviyor, hem de nasıl seviyor…

Alışverişe çıkmıyormuş gibi yapın

Sevgilimizle ya da eşimizle dışarı çıktığınızda alışveriş yapacağımızı önceden bağıra çağıra söylememize gerek yok. Sinemaya gitmek ya da beraber zaman geçirmek önceliğimiz olmalı. Alışveriş merkezine gidince zaten alışveriş yapacağımızı unutmayın.

Dedikoduyu ve modayı unutun

Erkeklerler alışverişi sevmediği gibi ne yazık ki bizim kadar dedikodu da yapmıyorlar. Böyle olunca alışveriş çok da keyifli olmayabiliyor. Birçoğunun moda anlayışı ise işlevsel bir gömlek ve pantolondan ibaret. Öyleyse biz de ne yapıyoruz? Bütün günü alışverişle geçirmiyoruz. Onların yanında sadece birkaç parça eşya deneyip sanki alışverişi sevmiyormuş izlenimi veriyoruz. Sonra kız arkadaşlarımızla dedikodunun dibine vurup, aynı zamanda alışveriş yapacağımızı biliyoruz çünkü.

Maç varsa alışveriş yok

Eşimiz ya da sevgilimiz futbol tutkunuysa -ki büyük ihtimalle öyle- tuttuğu takımın maç günlerini takip etmemizde fayda var. Çünkü maç gününe denk getirdiğimiz bir alışveriş turu onun sürekli saatine bakmasına ve “Maç başlayacak, hadi” diye dırdır etmesine yol açacaktır.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK