Amerika’da Balayı

Amerika’da Balayı

Amerika’da balayı geçirmek isteyenler buraya! Yurt dışında balayı yapacağınız yeri özel kılmak, çok özel bir balayı turu yaşamak için, Amerika’da balayı seyahati harika bir plan olabilir. Hem belirli noktalara gitmek, hem de kendinize çok özel bir balayı turu yaratmak tamamen sizin ellerinizde. Hayatınızın en romantik tatilinde Amerika’yı gezmek ve keşfetmek için en güzel fikirleri Vitringez.com olarak sizin için derledik.

Hawaii’de Egzotik Balayı
Muhteşem ve çok değişik bir coğrafya, okyanus, güneş ve nefis kumsallar… Dört dörtlük romantik bir balayı için bol alternatifli konaklama imkanları… İster eşinizle birlikte doğal güzelliklerin tadını çıkartın, ister gözlerden uzak romantik mekanlarda aşkınızı ölümsüzleştirin, Hawaii tüm güzellikleriyle sizi bekliyor. Macerayı seven çiftlerin ilgisini çekecek yanardağ tırmanışları, kanyon gezileri ve adrenalini bol su sporları için de Hawaii bulunmaz bir cennet.

Hawaii_sunset
Hawaii’de gün batımı.

Miami Kumsallarında Balayı
Yurtdışı balayı için gidilecek en güzel yerler arasında Miami hiç şüphesiz başı çekiyor. Upuzun kumsalları, insanı kendinden alan okyanus manzarası, çok kültürlülük, Miami’yi eşinizle baş başa geçireceğiniz romantik balayınız için harika bir yer yapıyor. Ayrıca yeme-içme ve gece hayatının çeşitliliği, bambaşka dünyaları hayatınızın aşkıyla keşfetmek için Miami’yi ideal bir balayı yerine dönüştürüyor.

Miami_Beach
Miami Kumsalları.

New York – Büyük Elma’da Balayı

Özgürlük Heykeli, Manhattan, 5.Cadde… Evet, New York, New York. Büyük Elma, Amerika’da balayınız için gidebileceğiniz en popüler şehirler arasında ilk sırada yer alıyor. Yurt dışı balayı tatilinizi Amerika’da geçirmeyi planlıyorsanız, New York, bir dünya şehri olması, müzeleri, sanat etkinlikleri ve alışveriş imkanlarıyla hayatınızda görmeniz gereken ender yerlerden biri. Eşinizle hareketli bir balayı geçirmek istiyorsanız New York sizin için biçilmiş kaftan.

New_York_Manhattan
New York_Manhattan

Los Angeles-Las Vegas-San Francisco Balayı Turu
Eşi benzeri bulunmayan bir yurt dışı balayı turu, Birleşik Amerika’nın batı kıyılarının en efsanevi şehirlerini gezmekle olur. Ömrünüz boyunca anlatmaya doyamayacağınız, harika bir Amerika’da balayı tatili için Los Angeles ile başlayıp Las Vegas ve San Francisco ile devam eden balayı turu her şeyiyle harika bir seçim.
Sinema endüstrisinin kalbi Hollywood, Beverly Hills, meşhur Rodeo Drive, Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak Tiyatrosu, Şöhretler Yolu sizi ve eşinizi Los Angeles’ta büyüleyecek yerlerin başında geliyor.
Las Vegas’a geçtiğinizde ise dünyanın en büyük otelleri muhteşem şovlarıyla sizi bekliyor olacak. Eşinizle şansınızı denemek için de Las Vegas muhteşem olanaklarını ayaklarınızın altına seriyor. Balayı turunuza heyecan katmak isterseniz helikopterle Büyük Kanyon turu tam size göre. Turun son şehri San Francisco ise Golden Gate Köprüsü, meşhur sokakları, kırmızı tramvayları ve ürkütücü Alcatraz hapishanesi ile balayı hikayenizin eşsiz durağı olmak için keşfetmenizi bekliyor.

Los_Angeles_Hollywood
Los Angeles’ın kalbi.

Las_Vegas
Eğlencenin başkenti.

Golden_gate
Golden Gate

Napa Vadisi’nde Romantik Balayı
Hem sizi hem eşiniz iyi bir şarap sever mi? Amerika’da balayı yeri seçiminizi Napa Vadi’si olarak yapın. Eşsiz California şarapları yanında gurmelere layık lezzetler Napa’da sizi bekliyor. Şarapçılığın yanı sıra, üst düzey bir golf ve spa merkezi olması, Napa Vadisi’ni eşsiz bir balayı destinasyonu haline getiriyor.

Napa_grapes
Napa’da üzüm bağları.


Aspen’de Kış Balayı

Düğününüzü kışın yapmayı mı planlıyorsunuz? Colorado Aspen, Amerika’daki en mükemmel kış balayı yeri olarak karşımıza çıkıyor. Eşinizle karların içinde, muhteşem dağ manzaraları eşliğinde harika bir kış balayı geçirmek, hem de Amerika’nın lüks yüzünü keşfe çıkmak istiyorsanız, Aspen sizin için doğru adres.

Aspen_mountain
Aspen
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK