Ankara’dayız! :) 28 Ocak: Teknoloji Buluşmaları

Ankara’dayız! :) 28 Ocak: Teknoloji Buluşmaları

Vitringez.com olarak il il gezmeyi, hem bizi seven kullanıcılar, hem de çözüm ortaklarımız olan e-ticaret siteleri ve reklamverenlerimizle buluşmayı çok seviyoruz.

E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (3) E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (2)
E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (4) E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (5) E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (6)

Bu seferki durağımız; Ankara Swissotel, 28 Ocak 2016. Bu yazıyı okuyan herkes davetlimizdir, www.eticaretsem.com adresinden etkinliğe kaydolabilir.

Metin Uca’nın keyifli sunumu ile renklenecek etkinlikte saat 16:00 da “E-ticaret’i Geleceğe Taşıyacak 10 Altın Adım’ı” anlatacağım.

Teknoloji ve eticaret sektöründeki herkesin kaçırmaması gereken etkinlikte VitrinGez standında görüşmek üzere.

E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (2) E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (3) E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (6)
E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (5) E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (8) E-ticaretsem - Natali Yeşilbahar - Vitringez.com (7)

 

Turkcell’in ana sponsorluğunda, EticaretSEM ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) organizasyonuyla gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları’’ 28 Ocak 2016 tarihinde Ankara Swissotel’de gerçekleşecek.

ANKARATTB_gorsel

TURKCELL’in ana sponsorluğunu üstlendiği ve EticaretSEM ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından organize edilen binlerce KOBİ ve girişimciyi teknoloji ile buluşturan  konferanslar zinciri Ankara durağında.

KOBİ’lerimizin internetin gücünden maximum oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eşzamanlı entegre etmesi için alanında en iyilerini sahnesinde ağırlayacak olan etkinlik, EticaretSEM kurucusu Merter ÖZDEMİR’in konuşması ile başlayacak.

Teknoloji Buluşmaları Ana Sponsoru Turkcell’in Kamu Müşteri Yönetimi Direktörü Murat KÜÇÜKÖZDEMİR’in sunumu ile devam edecek olan program  her zaman olduğu gibi ünlü sunucu Metin UCA’nın moderasyonunda gerçekleşecek. Türkiye’nin en ünlü melek yatırımcısı Hasan ASLANOBA’nın konuşmacılar arasında olduğu bu özel günde yirmiiki kişilik konuşmacı kadrosu sahnede olacak. Türkiye Teknoloji Buluşması – Ankara için, www.eticaretsem.com adresinden hem detaylara ulaşabilir hem de ücretsiz olarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.

“Türkiye Teknoloji Buluşmaları”nın ana sponsoru Turkcell olurken TEB, Gittigidiyor.com, Sefamerve.com, Ticimax Eticaret Sistemleri, F.I.T Solutions, Emarsys, VitrinGez.com, Dora Telekom, İyzico Ödeme Sistemleri, JWmaster, Milliyet.com.tr, Fotometrik360, Pepakura Digital, AjansTR, Blippar, Matbuu.com ve MYNET diğer sponsor firmalardan bazıları. Endeavour ve Tugiad tarafından da desteklenen etkinlikler zinciri, Şubat ayında ANTALYA’da kaldığı yerden devam edecek.

Girişimcilik, iletişim teknolojileri ve e-ticaret odağındaki buluşmalara, İş’ine Teknolojinin gücünü entegre etmek isteyen her girişim ruhlu işletme temsilcileri davetlidir. Ücretsiz olarak sürdürülen etkinlikler için www.eticaretsem.com adresini ziyaret edebilirsiniz. #TeknolojiBuluşmaları hashtagi ile daha önceki etkinliklere gözatabilirsiniz.

PAYLAŞ
Vitringez.com kurucu ortağı, ödüllü global blogger, moda aşığı.... Tüm hayalleri gerçekleştirmek mümkün, sadece inanın ve tutkuyla çalışın :)

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK