Anne Adaylarını Sevindirecek Hediye Önerileri

Anne Adaylarını Sevindirecek Hediye Önerileri

Annelik, dünyanın en keyifli, en duygu dolu ve en huzur verici sorumluluğu. Bebeğinizi beklemeye başladığınız andan itibaren yaşadığınız hisler, başka bir şeyle tarif edilemez.

Annelik, diğer yandan, sorumlulukları saymakla bitmez, hayatınızı belki de tamamen değiştiren bir olay.

Etrafınızda yakın zamanda anne olacak biri varsa; onlara verebileceğiniz en büyük hediye, annelik sürecini kolaylaştıran, bebeğini güvenle ve huzur içinde büyütmesine yardımcı olacak seçimlerdir.

Tamamı ithal ve organik Bebekish ürünleri arasından seçtiğimiz hediye seçeneklerinin anne adaylarını mutlu edeceği kesin.

Tabii anneliğe hazırlanıyorsanız, sizi de.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Anne Adaylarını Sevindirecek Hediye Önerileri

Cuddledry Apron Style Banyo Havlusu

bebekish-cuddledry-apron-mavi-renkli-havlu-vitringez bebekish-cuddledry-apron-pembe-puantiyeli-havlu-vitringez bebekish-cuddledry-apron-zurafa-desenli-havlu-vitringez

Bebeklerin her gün yıkanması, ciltleri ve rahat uyku uyumaları için çok önemli. Banyo saatinin çocuklar için güvenli, rahat ve eğlenceli olması ise, bu süreci anne-babalar için kolaylaştırmakla kalmayıp, çocukların anne-babalarına duydukları güveni de  arttıran bir etken.

Ön kısmı önlük şeklinde olan Cuddledry Apron Style Banyo Havlusu ebeveynlerin başından geçerek; çocuğun küvetten alınması sırasında ıslanmayı önler, bebeklerin üşümeden sarıp sarmalanmasını, ebeveyn ve çocuk arasındaki yakınlığın artmasını sağlar.

Çift katlı, ipeksi, yumuşak, antibakteriyel çok emici ve hızlı kuruma özelliğiyle bebeğin cildini tahriş etmez, cilt ve saç nemini hızlı bir şekilde emer.

Apron havlular tüm bu özellikleriyle banyo saatini daha keyifli hale getirir ve sağladığı yakınlık sayesinde annelerle bebekler arasındaki bağı güçlendirir.

Cuddlydry Apron Style Banyo Havluları, banyo saatlerinin en büyük eğlencesi olacak.

Cuski Uyku Arkadaşı

bebekish-cuski-uyku arkadasi 2-vitringez bebekish-cuski-uyku-arkadasi-fizzy-vitringezbebekish-cuski uyku arkadasi-vitringez

Bebeklerin ve çocukların sağlıklı gelişimi için rahat bir gece uykusu çok önemli. Bebeğinizin deliksiz bir uyku uyuması içinse kendini güvende hissetmesi şart.

Özellikle ilk 9. ay içerisinde birey olduklarının farkına varıp annelerinden ayrılmak istemeyen bebeklerin, uykuya dalış sürecini kolaylaştıracak ürünler; çocukların ilerleyen yaşlarında da daha güvenli bireyler olmalarına yardımcı olur.

Cuski Uyku Arkadaşı; bebeklerin gece rahat uyumasını sağlayan ve onlara güven veren bir  üründür. 1-2 gün boyunca anne ve babaların tenlerine yakın muhafaza edildikten sonra kokularını emen Cuski Uyku Arkadaşı, çocuğunuzun güvende hissettiği bir ortamda olduğunu hissetmesine yardımcı olur.

%80 pamuk ya da %100 organik bambu seçenekleri olan uyku arkadaşları, geceleri bebeğinizin en yakın arkadaşı olacak.

Bambooty Easy Dry Kumaş Bez

bebekish-easy-dry-ladybird-garden-vitringezbebekish-easy-night-tutu-cute-vitringezbebekish-easy-dry-latte-stripes-vitringez

Bebeğinizin neşeli ve enerjik zaman geçirebilmesi için, cildinin nefes alması ve kuru kalması oldukça önemli. Ayrıca kullandığınız bezlerin bel kısmının hareket kabiliyetini engellemesi gerekiyor.

Yüksek teknoloji ile üretilmiş, içinde organik pamuk, bambu, mikrofibre, poliüretan lamine kumaş ve polyester bulunduran Bambooty Easy Dry Kumaş Bez; içeriğindeki %30 organik pamuk ve %70 bambu ile de bebeklerin cildinin nefes almasını, mikrofiber özelliğiyle de bezin çok hızlı kurumasını sağlar.

Bambooty organik kumaş bezleri, bebeklerinizin diş çıkarma döneminde pişik olmasını engeller. Easy Night ürünleri ekstra katmanları sayesinde bebeğinizin gece ıslaklığı sebebiyle uyanmasını engeller.

Yeniden yıkanabilir özelliğiyle bebek bezi maliyetini de azaltan Bambooty Easy Dry Kumaş Bez; üç farklı boyutuyla ve yıkanabilir çantasıyla; modern ve kullanımı kolay bir seçenek sunuyor.

Bambooty Taşınabilir Alt Değiştirme Bezi

bebekish-alt-degistirme-bezi-teddy-bears-vitringezbebekish-alt-degistirme-bezi-latte-stripes-vitringezbebekish-bambooty-real-nappies-bambooty-real-nappies-alt-degistirme-bezi-ladybird-garden-0-2-yas-vitringez

Özellikle ilk aylarında olan bir bebeğin gün içerisindeki en büyük ihtiyaçlarından biri de alt değiştirme sürecidir. Annelerin her yerde ve her şekilde rahatlıkla kullanabileceği alt açma bezleri; bu süreci hem bebek hem de anne için kolaylaştırır.

Bambooty Easy Dry bebek bezleri ile aynı desenlerde sunulan, yumuşak organik bambu dokulu Bambooty Taşınabilir Alt Değiştirme Bezi; su geçirmez, cildin hava almasını sağlar, bez değişimi için hijyenik bir ortam sunar.

Bambooty Taşınabilir Alt Değiştirme Bezleri, her ebeveynin çantasında mutlaka yer almalı.

Cuski Bambu Muslin Bezi

bebekish-mini-organik-bambu-muslin-bezleri-jolie-hearts-vitringezbebekish-lucky-gecko-muslin-kertenkele-desenli-vitringezbebekish-mini-organik-bambu-muslin-bezleri-london-cabs-vitringez

Muslin bezleri; kundaklama, emzirme ve gaz çıkarma önlüğü, battaniye, havlu, şal, araba örtüsü, güneş ya da rüzgar önleyici olarak kullanılabilen, çok amaçlı bezlerdir. Muslin bezleri tüm bu özellikleriyle ebeveynler için vazgeçilmezdir.

Kullanım amaçları dolayısıyla bebeğinizin cildine çok yakın olan muslin bezleri; nefes alan, emici, anti-bakteriyel ve nefes alabilen bir dokuya sahip olmalıdır. Cuski Bambu Muslin Bezleri, yapısındaki organik bambu pamuğun ile diğer bezlere göre %60 daha emicidir ve havlu özelliğine sahiptir. Çok ince olmasına rağmen thermal özelliğiyle vücut ısısını koruyarak bebek ve çocuğunuz için kışın battaniye olarak da kullanılır.

Doğal antibakteriyel özelliğiyle alerjik reaksiyonlara neden olmaz, nefes alan dokusuyla bebeğinizi terletmez, termo özelliğiyle vücut ısısını korur, hem yaz hem kış ayları için mucize bir üründür.

Cuski Bambu Muslin Bezleri, çok amaçlı özellikleriyle annelerin en büyük yardımcısı olacak.

 

Hediyenizi seçmeden önce tamamı organik ve ithal bebek ürünleri sunan Bebekish mağazasına bakmadan karar vermeyin.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK