Anne-Kız Diye Yazılır, Kardeş Misiniz Diye Sorulur

Anne-Kız Diye Yazılır, Kardeş Misiniz Diye Sorulur

Biz kadınlar çok şanslıyız. Çünkü bizi olduğumuzdan daha genç gösteren bazı bakım ürünleri var. Öyle ki, kızlarımızla yan yana geldiğimizde kardeş gibi görünebiliyoruz. Birbirimize benzememizin dışında, aradaki yaş farkının az olduğunu düşündürmek de bizi inanılmaz mutlu ediyor. Gururla: “Kardeş değil, anne-kızız.” diyoruz.

Önce bakım ürünleri, sonra?

Yalnız, “kardeş misiniz?” sorusunu sordurmak o kadar kolay değil, biraz uğraşmamız gerekiyor. Anne olarak hangi renklerin bizi daha canlı ve genç gösterdiğini bilmeliyiz mesela. Bir elbise alacaksak solgun bir renk olmaması iyi olur. Tabii demode olmamasına da dikkat etmeliyiz. Çünkü bir anda kızımızla değil, annemizle kardeşmişiz gibi görünebiliriz.

Yaşlanıyoruz, ama yeni bir yaş almak, daha doğrusu yaşlanmak sanıldığı kadar da korkulacak bir şey değil. Her yaşın ayrı bir güzelliği olduğunu kabullenerek işe başlayabiliriz.  Hatta vakit kaybetmeden birkaç etekle kızlarımızla aradaki yaş farkını nasıl en aza indirebiliriz, bir göz atalım:

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 ANNE-KIZ DİYE YAZILIR, KARDEŞ MİSİNİZ DİYE SORULURANNE-KIZ DİYE YAZILIR, KARDEŞ MİSİNİZ DİYE SORULUR

Kalem eteklerin zarafetini alıyor, geniş yaş aralığına hitap etme özelliği ile harmanlıyoruz; kendinden emin, genç ve şık kadınların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Bu noktada kızlarımızla ayrılabiliriz: Çünkü onlar eteğin üzerine tişört giymeyi tercih ediyor. Biz aynı eteği bir gömlekle tamamlayabiliriz.

Bu sezon da, geçen sezon olduğu gibi kısa paçalı pantolonların kadınlar tarafından sıklıkla tercih edildiğini biliyoruz. Eğer kızlarımızla beden ölçülerimiz birbirine yakınsa, bu pantolonların farklı renklerini de satın alarak, gardırobumuzdaki seçenekleri çeşitlendirebiliriz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 ANNE-KIZ DİYE YAZILIR, KARDEŞ MİSİNİZ DİYE SORULUR 52db20e1536c2-vert

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK