Anne Terliklerinin Ucu Bize Dokunuyor

Anne Terliklerinin Ucu Bize Dokunuyor

ANNE TERLİKLERİNİN UCU BİZE DOKUNUYOR

Başlığımız sizi yanıltmasın. Bir terliğin ne amaçla kullanıldığını iyi biliyoruz. Ama söz konusu “anne terliği” olunca, nedense hedef tahtasına döndüğümüz aklımıza geliyor. Bize atıldığında bazen sıyırıp geçen ama çoğunlukla ıskalayan bu terlikler sayesinde, ister istemez annemizin nişancılığı da gelişiyor. Bu keskin nişancılığını neye borçlu olduklarını sorduğumuzda ise: “Anne olunca anlarsınız” deyip geçiştiriyorlar.

Canımız, ciğerimiz, her şeyimiz annelerimizi zaman zaman biraz kızdırdığımız doğru. Ama sonrasında nasıl bir terlikle karşı karşıya geleceğimizi bilemiyoruz. Uzmanlar anne terliğiyle karşı karşıya kalanları uyarıyor: Annenizin terliklerini önce sizin görmeniz ve beğenmeniz gerekiyor, çünkü “ucu size dokunuyor.”

Örneğin bu terlikler, dolgu topuk olmaları ile annelerimize hayatlarında bir ilki yaşatarak, ıskalamamalarına neden oluyor. Ama annemize terlik hediye edeceksek, bunların iyi bir seçim olduğunu da söylemek isteriz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

Annenize terlik hediye alacaksanız;

ANNE TERLİKLERİNİN UCU BİZE DOKUNUYOR 524d8c2a852d5-tile

Bu terliklerin topuğu ise neredeyse yok denecek kadar kısa. Ortopedik oluşuyla annelerimizin hem eline, hem ayağına göre.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

ANNE TERLİKLERİNİN UCU BİZE DOKUNUYOR 5374901114448-tile

Annelerimiz rahatlığa önem veriyor ve modayı da takip ediyorsa, bu terlikler tam onlara göre. Yalnız, annelerimiz böyle bir terlik giydiyse, o gün çok fazla şımarmamakta fayda var, canımızı acıtabilir.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

ANNE TERLİKLERİNİN UCU BİZE DOKUNUYOR 5361864fcc77d-tile

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK