Anneler Her Yaşta Güzel

Anneler Her Yaşta Güzel

ANNELER HER YAŞTA GÜZEL

Anneler Günü için sayılı günler kala içimizi tatlı bir heyecan sardı. Annemize ne alacağımıza dair pek çok fikrimiz var. Her yıl benzer hediyeleri aldığımız, bazen de bir demet çiçek ile geçirdiğimiz bu güne özel olarak size de yardımcı olması için annelerimizin yaşlarına göre farklı hediye fikirlerini bir araya getirdik.

Annelik heyecanı yaşamaya hazırlanan hamileler için tişörtler , bu heyecanın yeni yeni tadını çıkartmakta olan 20’li yaşlardaki kadınlara tulumlar, çocuklarının okul telaşını yaşayan 30 yaş annelerine ayakkabı  ve anneliğin en güzel zamanını yaşayan 40 ve üzeri yaşlardaki kadınlara cilt bakım ürünleri seçtik. Bakalım her yaşta güzel olan annelerimiz için VitrinGez olarak onları en mutlu edebilecek hediyeleri beğenecek misiniz?

Anneler Günü hediye önerileri

Annelik heyecanı saran hamileler

Doğuma gün sayan ve bir an önce bebeğine kavuşmak isteyen çiçeği burnunda anne adaylarının ilk Anneler Günü heyecanına ortak oluyoruz. Bu heyecanı biraz olsun yatıştıracak ve yüzlerini güldürecek hamile tişörüne ne dersiniz? Ya da şıklığını tamamlayacak isimli bir kolye veya Vedette korse güzel birer hediye olabilir.

 Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

   

20’li 30’lu yaşların tadını çıkaranlar

Doğumdan sonra hızla eski haline dönmeye çalışan ve güzelliklerine güzellik katmak isteyen kadınların dikkatine! Bu yaşların tadını çıkarmak isteyenler annelere özel bir kombinasyon sunuyoruz. Çok şık ve rahat bir tulum, aksesuar olarak Mango metalik bir çanta ve Bordo rugan Oxford ayakkabı.

 Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

  

30 – 40 yaşların zerafeti

Hala güzelliklerinden hiçbir şey kaybetmemiş; hem çocuk, hem kaiyer yapan annelerin zerafetlerini ön plana çıkartmaları için Pretty Mark sırt dekolteli bir bluz hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Bu yıl da çok moda olan ve kadınların asla hayır demeyeceği  topuklu ayakkabı ve Forevernew statement kolye ile hediyede mükemmel uyumu yakalayın, annenizi mutlu edin.

 Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

  

40 yaş ve üzeri annelerin olgunluğu

Çocuklarını büyüten ve koltuğa uzanıp bir keyif kahvesi içmek isteyen annelere Nespresso kahve makinesi hediye etmek kulağa çok hoş geliyor. We are handsome bir tunik de pastel tonlarıyla annenizin beğenisini kazanacak gibi. Annelerin her yaşta güzel olduğunu ve güzel kalmak istediklerini biliyoruz. Bu yüzden Clinique cilt bakım seti de hoşlarına gidecek bir hediye olabilir…  

 Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK