Annemle Babam Tekrar Evleniyor!

Annemle Babam Tekrar Evleniyor!

ANNEMLE BABAM TEKRAR EVLENİYOR!

Biri bana bir tokat atsın, çimdiklesin, bir şey yapsın! Şu anda annem için gelinlik modellerine bakıyoruz, düşünebiliyor musunuz? Bir de heyecanlı, bir de hiçbir şeyi beğenmiyor, görmeniz lazım. Yok şunun kuyruğu kötüymüş, yok onun duvağı kısaymış. Allah’tan babam gibi bir centilmenle evleniyor. Yoksa onun bu kadar nazını ve kaprisini kızı olduğum halde ben bile çekemiyorum.

Nasıl ayrıldıklarını sormayın ya da söyleyeyim. Fındık kabuğu da değil bunlarınki, kum tanesi kadar küçük bir neden. Neden her öğlen haşlanmış bir şeyler yiyorlarmış? Şimdi size komik gelebilir. Evet bence de çok saçma ama yapacak bir şey yok. Şiddetli haşlanmış patatesten bizimkiler iki ay önce ayrıldılar. Babamın ütü konusundaki beceriksizliği, anneminse evde atışacak birini bulamayışıyla kısa süre önce barışma kararı aldılar. Bu konuda payımın büyük olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

536847b918a30-tile ANNEMLE BABAM TEKRAR EVLENİYOR!

Annem kır düğünü yapalım diye tutturmaz mı? “Madem bu bizim ikinci baharımız, her şey eksiksiz olmalı” diyor.

Onlarca gelinlik denedik. Gitmediğimiz butik, gezmediğimiz mağaza kalmadı. En sonunda internetteki modellerden bazılarını beğendi ve diktirmeye karar verdi. Alt tarafı kabarık, üstü sade olan bir gelinlikte karar kıldık. Annemi gelinlikle görünce çok şaşırdım. Bunu size anlatamam.

Bu aralar biraz duygusalım. Annemi evlendirdim, kolay mı?

Sonuç:

Hala birbirine deli gibi aşık iki insanın mutlu olmasına ne engel olabilir ki?

(Cevap: Haşlanmış patates değil)

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK