Aranızdaki Uyumu Saat Seçiminiz de Yansıtıyor Mu?

Aranızdaki Uyumu Saat Seçiminiz de Yansıtıyor Mu?

ARANIZDAKİ UYUMU SAATİNİZ DE YANSITIYOR MU?

Şu hayatta eşiniz ya da sevgilinizle vakit geçirmekten daha keyifli ne olabilir? İster birlikte maça, ister konsere gitmek olsun, sevdiğiniz kişiyle birlikte yapılan her aktivitenin ayrı bir anlamı, ayrı bir tadı oluyor. Geçirilen bu zamanı değerli kılan, her şeyden çok aranızdaki sevgi ve uyum. Peki aksesuarlarız da bu uyumu olduğu gibi yansıtabiliyor mu?

Aksesuar denilince akla ilk gelenlerden biri de tabi ki saat. Sevgilinizle aranızdaki uyumu yansıtacak kadın saati ve erkek saati modelleri bulmak ilk bakışta size zor geliyorsa, unisex, yani hem kadın hem de erkekler tarafından kullanabilen saat modelleri de ilginizi çekebilir.

Altının ihtişamı

Bu yılın moda renklerinden biri de altın. Kendiniz için tamamen altın renginde ya da altın rengini detaylarında taşıyan şık bir saat kullanabilir, onunla uyumlu bir modeli de eşinize hediye edebilirsiniz. Sonrasında da gece elbisenizi giyip, yıldönümünüzü kutlamak için sözleştiğiniz restorana tam vaktinde giderek, akşamın keyfini büyük bir uyum içinde çıkarmaya devam edebilirsiniz.

 

ARANIZDAKİ UYUMU SAATİNİZ DE YANSITIYOR MU?
ESPRIT KOL SAATİ
ARANIZDAKİ UYUMU SAATİNİZ DE YANSITIYOR MU?
ESPRIT KADIN KOL SAATİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Modayı takip etmesem de olur, sevdiğim renkte bir saat takmak isterim.” diyorsanız, o kadar çok alternatif sizi bekliyor ki, içlerinden zevkinize uygun bir tane mutlaka bulursunuz. Birlikte ister konsere gidin, ister sinemaya, bu saatlerle birlikte aranızdaki uyum dışa da yansıyacak.

ARANIZDAKİ UYUMU SAATİNİZ DE YANSITIYOR MU?
Ef-539d-1a4vdf Kol Saati
ARANIZDAKİ UYUMU SAATİNİZ DE YANSITIYOR MU?
BH487-02 Bayan Kol Saati

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spor modelleri de unutmayın

Ya da birlikte spor yapmayı çok seven bir çiftsiniz diyelim ve doğada spor yapılarak geçirilen zaman sizin için çok önemli. Hele ki eşinizle birlikte yaptığınız trekkinglere doyum olmuyorsa, bir sonraki trekking için şimdiden gün sayıyor olmanız oldukça muhtemel. O halde sporcu ruhunuzu yansıtan saatlerle bu yönünüzü ön plana çıkarmaya ne dersiniz? Bu amaçla takabileceğiniz birçok spor saat modeli bulmanız da mümkün.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK