Asıl Yağ Yakma Zamanı Şimdi!

Asıl Yağ Yakma Zamanı Şimdi!

Evet, evet, yanlış okumadınız. Asıl yağ yakma zamanı şimdi! “Olur mu öyle şey” dediğinizi duyar gibiyiz. Önümüz yaz değil, evet, ama mevsim geçişleri vücudu toksinlerden arındırmak ve yeni mevsime hazırlamak için o kadar uygun bir dönem ki. Hem önümüzdeki bir sonraki yaza kadar uzunca bir vakit var. Bu zamanı vücudunuzdaki fazla yağlardan ve toksinlerden arındırarak geçirirseniz, kilo verme çabalarını son birkaç haftaya sıkıştırmak zorunda kalmazsınız.

Ayrıca spor yapmanın keyfi sonbahar ve kış aylarında bir başka. Eğer buraya kadar sizi ikna edebildiysek, şimdi de spor yaparken giyeceğiniz spor giyim ürünlerini inceleyelim. Neyse ki her zaman olduğu gibi bayanlar için o kadar çok spor giyim alternatifi var ki, zevkinize uygun renk ve model bulmak çocuk oyuncağı gerçekten.

Farklı sporlar için spor giyim önerileri

Yürüyüşten vazgeçemeyenlere…

Yaz kış yapılabilecek sporların başında yürüyüş geliyor. Yürüyüşün kan dolaşımına yardımcı olduğunu ve kalp-damar hastalıkları riskini azalttığını biliyor muydunuz? Üstelik vücudun mutluluk hormonu olan endorfin salgılamasını da sağlıyor. Peki yürüyüş yaparken ne giymeli? Elbette ilk akla gelen eşofman takımları, öyle değil mi? Zevkinize uygun bir takım seçebilir ya da kendi seçeceğiniz bir eşofman altı ve eşofman üstü ile kendi kombininizi oluşturup fark yaratabilirsiniz.

 

ASIL YAĞ YAKMA ZAMANI ŞİMDİ!
ADIDAS TAYT
ASIL YAĞ YAKMA ZAMANI ŞİMDİ!
NIKE TAYT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer bir alternatif, aletli jimnastik

Yakınınızda spor yapabileceğiniz bir spor salonu varsa, şanslısınız. Spor salonlarında normalde evinize sığdıramayacağınız birçok jimnastik aletiyle spor yapma imkânı bulmak ayrı bir keyif. Üstelik mevsim ne olursa olsun, ister t-shirt, şort, ister atlet, tayt giymeyi tercih edebilirsiniz.

 

ASIL YAĞ YAKMA ZAMANI ŞİMDİ!
REEBOK WOVEN SUIT EŞOFMAN TAKIMI
ASIL YAĞ YAKMA ZAMANI ŞİMDİ!
Anıl Eşofman takım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her şey tamam, peki ya ayakkabı? Seçtiğiniz kıyafete uygun bir spor ayakkabı ile şıklığınızı tamamlayın mutlaka. Böylece hem kıyafetinizle göz dolduracaksınız hem de fit vücudunuzla herkesi kıskandıracaksınız.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK