Saç Bakımı ve Aşk Acısı Arasındaki İnce Çizgi

Saç Bakımı ve Aşk Acısı Arasındaki İnce Çizgi

AŞK ACISI VE SAÇ BAKIMI ARASINDAKİ O İNCE ÇİZGİ

Modayı takip eden biri olarak giyimde sürekli değişiklik yapabilirim. Ama saç ve saç bakımı konusunda biraz hassasım. Bu yüzden saç rengimde bu zamana kadar çok radikal kararlar almadım. Saç rengimi çok sık değiştirmeyi de sevmiyorum. Sadece yazın bir kaç ton açıp, kışın koyulaştırıyorum. Sağlıklı görünmesi için iki haftada bir mutlaka saç bakımı yapıyorum. Saç bakım kremi, saç maskesi ve saç kremi neredeyse birçok kişi tarafından kullanılıyor evet. Ama benim olmazsa olmazlarım saç bakım serumu, saç bakım toniği ve saç bakım yağı.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

Daha Güçlü Saçlar İçin Saç Bakımı Tüyoları

AŞK ACISI VE SAÇ BAKIMI ARASINDAKİ O İNCE ÇİZGİ

Fakat bazıları için saç, aynı zamanda ruh hallerini yansıtan bir araç oluyor. Örneğin aynı ofiste çalıştığınız bakımlı arkadaşlarınız belirli aralıklarla gittiği kuaföre son zamanlarda daha sık gidiyorsa, büyük ihtimalle aşk acısı çekiyordur. Saç bakımı adı altında haftada bir değiştirilen saç rengiyle başta kendini olmak üzere ofisteki herkesi şaşkına uğratmayı da başarıyordur.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

52c6828325687-tile AŞK ACISI VE SAÇ BAKIMI ARASINDAKİ O İNCE ÇİZGİ

Mesela bizim ofisteki kızlar erkek arkadaşlarıyla en ufak tartışmalarında soluğu saç bakım salonunda alıyor. Sadece saç rengini değiştirseler iyi, çalışanların ruh hallerini de değiştiriyorlar. Beraber kuaföre gitme konusunda da ısrarcı olan bu arkadaşlar, siz gitmeseniz bile ertesi gün elinde bir kutu saç boyasıyla gelip “bu renk bana yakışır mı Gizem?” diyebilir.

Çok değil, daha geçen hafta çikolata kahve saçları olan arkadaşımı ertesi gün platin sarısı saçlarıyla görünce çok şaşırdım. O heyecanla “Noolmuş sana Ayça?” demiş bulundum. Suratımı da asmış olmalıyım ki aramızda şöyle bir diyalog geçti:

Ayça: Saçlarımı beğenmedin mi Gizem?

Ben: Yani… Beğendiiiim.

Ayça: Beğenmedin işte yaa!

Ben: Beğendim de, alışmadığımız için biraz farklı geldi sanırım.

Ayça: Mert’le barıştık bu arada, saçlarımı yine çikolata kahveye boyatacağım.

Ben: İsabet olmuş.

Ayça: Efendim?

Bu konuşmadan çıkaracağımız sonuç ise şöyle: “Erkek arkadaşımızla aramızda geçen ufak tartışmalardan sonra hemen saç rengimizi değiştirmiyormuşuz. Aynı enerjiyi boya yerine saç bakımına harcayarak daha sağlıklı ve güzel saçlara sahip olabileceğimizi unutmuyormuşuz.

Sizlere sunduğumuz saç bakımı önerileri ile kendinizi çok daha bakımlı ve çok daha güzel hissedeceksiniz!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK