Aşk, Kış ve Eldiven Üçgeni

Aşk, Kış ve Eldiven Üçgeni

AŞK, KIŞ VE ELDİVEN ÜÇGENİ

Kadınlar için her mevsimde aksesuar kullanmak vazgeçilmez bir alışkanlık. Soğuk kış günlerinin en sevilen aksesuarlarından biri de elbette eldivenler. Her kadının dolabında yer alan renk renk eldiven çeşitleri; kış aylarındaki aksesuar arayışına cevap verdiği gibi, narin elleri soğuk havalardan korumaya da yardımcı oluyor.

Eldiven deyip geçmemek gerek. Hemen herkesin romantik bir eldiven anısı vardır. Mevsimlerin romantizmi tetikleyen ayrıntılarını düşünecek olursak, örneğin yaz, birlikte yenen dondurma, üzerinde deniz kıyısında toplanan midye kabukları biriktirilmiş bir plaj havlusu ve kakao kokusudur bazılarına göre. Ardından gelen sonbahar da sararmış ve yollara savrulmuş yaprakların üzerinde, şık bir deri ceket ve şal ile yürüyorken, birden karşıdan sevgiliyi gördüğünüz andır belki de…

Kış ise, eldiven, birbirine kenetlenen eller ve sıcacık bir fincan kahvedir bazı insanlar için. Kışın aşkı düşününce akıllara üşüyen elleri saran bir çift eldiven gelir. Oysa bahar, sevgiliyle buluşurken giyilen ince bir mevsimlik hırka ve diz altı, günlük bir elbise olarak kodlanmıştır sanki.

Aşk, herkes için her mevsim başka güzel ve başka anlamlı. Ancak, hazır kışı almışken kapımızdan içeri ve gittikçe daha da soğuyorken havalar, sıcacık tutan, birbirinden şık, renkli, spor, kokoş, alternatifleriyle eldivenlerden bahsetmezsek olmaz. Sevdiği adamın elini sıkıca tutan aşık bir kadının, sevgisini olduğu kadar şıklığını da destekliyor ve eldiven seçiminde önerilerde bulunmaktan keyif alacağımızı belirtmek istiyoruz.

İşte kış randevuları için stilinizi yansıtabilecek eldiven önerileri…

“Kar ve spor mu? Ben varım!”

Kış sporları, kayak merkezleri ve işte spor şıklığın zirvesindesiniz! Tüm kadınlar burada ayrı havalı, ayrı trend. Belki bir zamanlar, moda sektörü kayak merkezleri için çalışacağını, buralar için tasarımlar yapacağını hayal bile edemezdi. Oysa ki şimdi yeşiller, maviler ve en güzel tonlarda morlar, bize zirveden el sallıyor.

AŞK, KIŞ VE ELDİVEN ÜÇGENİ
Rüzgar Geçirmez Eldiven
AŞK, KIŞ VE ELDİVEN ÜÇGENİ
Gri Eldiven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ya da beyaz… Bu muhteşem tasarımları göz önünde bulundurduğunuzda, bembeyaz karların arasında bir kar prensesi gibi siz de bembeyaz kıyafet ve eldivenlerinizle göz kamaştırmaya ne dersiniz? Sevgilinizle birlikte çıktığınız kış tatilinde, siz de aşkın en saf halini, bembeyaz yaşayın. Beyaz kar kıyafetlerinizi, beyaz eldivenlerle tamamlayarak, çok şık bir kombin elde etmeniz mümkün.

Tüm kokoşlar toplansın!

Bilekleri tüylü, kurdeleli, süslü eldivenleri oldum olası sevdiniz; biliyoruz. Sevgiliniz de sizin bu çıtı pıtı halinize bayılıyor. Elinizde küçük bir el çantası, üzerinizde klasik bir palto, ellerinizde de bu bileği tüylü, kokoş eldivenlerle kombinlerinizi görür gibiyiz. Kokoşlukla rüküşlüğü çok iyi ayırt edebilen, nadir insanlardan olduğunuz belli. Bu seçkin tercihinizle bizden en büyük yıldızı kazandınız; tebrikler!

Her buluşması için ayrı özenli davranan bu gustolu hanımlar için tasarlanmış, hatta adeta onlara adanmış bu eldivenlerle şıklığınıza şıklık, kokoşluğunuza kokoşluk katabilirsiniz.

AŞK, KIŞ VE ELDİVEN ÜÇGENİ
Fiyonklu Eldiven
AŞK, KIŞ VE ELDİVEN ÜÇGENİ
Kürklü Eldiven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parmaksız eldiven sevenler parmak kaldırsın!

Ey spor ve gündelik şıklığın duayenleri! Küçük, kurdele gibi detaylar haricinde, süs püs istemiyorsunuz. Sizin için en güzeli parmaksız eldivenlerinizi giyip, sevgilinizle elele tutuşmak. Yağmurun ıslattığı sokaklarda yürürken, parmaklarınızı kenetlemenin ve birbirinize temas edebilmenin keyfini ve lüksünü yaşıyorsunuz. Size imrenmemek elde değil…

Size tavsiyemiz, bu eldivenlerden daha fazla ve daha farklı formlarda olanları da değerlendirmeye almalısınız. Düz renk kıyafetleriniz için renkli, renkli kıyafetleriniz için de düz renk veya az detaylı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

AŞK, KIŞ VE ELDİVEN ÜÇGENİ
Parmaksız Eldiven
AŞK, KIŞ VE ELDİVEN ÜÇGENİ
Fiyonklu Parmaksız Eldiven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aşkınız yalnızca kışlık değil, ömürlük olsun. Her sezon yeni eldivenlerle görüşmek dileğiyle…

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK