Aşkı Anlatan Sevgililer Günü Hediyeleri

Aşkı Anlatan Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgiyi, sevginin gücünü, değerini, aşkı bir kez daha anımsadığımız bir gün 14 Şubat. Kimimizin yıllardır sevgiyi tek güne mi sığdıracağız sanki düşüncesi ile reddettiği bu gün, kimimiz için de her gün özel olsa da tek bir günü daha özel kılmak anlamlı geliyor.

14 Şubat’a sayılı günler kalmışken akıllarda yine aynı soru; sevgilime ne hediye alacağım? Kimimizin listesindeki seçenekler fazlasıyla kabarık ve seçmek zor, kimimizin ise koca bir boşluk ve hiçbir fikir yok.  Sevgilisini ya da sevdiğini, sevdiklerini mutlu etmek ve bu özel günü tatlı hediyeler ve sevgili kombinleri ile unutulmazlar arasına yazmak isteyenler için birkaç küçük öneri bizden, seçim yapmak ise sizden.

Kız arkadaşınıza özel Sevgililer Günü hediyeleri

İlk olarak kadınlar için alınabilecek  sevgililer günü hediyelerini listeledik.

Zarif takılar

Takılar kadınların olmazsa olmazları arasında yer aldığı ve stilin en büyük tamamlayıcılarından olduğu için 14 Şubat için doğru tercihler arasına yerleştiriyoruz. Zarafeti ve şıklığı en iyi şekilde anlatan bir takı ile kadınları fazlasıyla mutlu edebilirsiniz.

boyner-swarovski kolye-vitringez boyner-swarovski küpe-vitringez
boyner-welch bilezik-vitringez boyner-welch küpe-vitringez

Gösterişli çantalar

Kadınların kullanmaktan asla vazgeçmediği aksesuarlar arasında anılan ve tam anlamıyla bir tutkuyu ifade eden çantalar, 14 Şubat’ın doğru kurtarıcılarından. Sezonun trend modelleri arasından yapacağınız bir seçim ile doğru hediyeyi bulmanız mümkün.

boyner-guess çanta-beyaz-vitringez boyner-guess çanta-vitringez
boyner-pascal portfoy-vitringez boyner-reebok omuz çantası-vitringez

Mis kokan parfümler

İyi görünmek kadar, iyi ve kaliteli kokmayı seven kadınlar için en doğru hediye şüphesiz ki parfüm olacaktır. Hediye alacağınız kişinin hoşlandığı kokuları tespit edip ona uygun bir parfüm alabilirsiniz.

boyner-armani parfüm seti-vitringez boyner-chloe parfüm-vitringez
boyner-dior parfüm-vitringez boyner - calvin klein eternity now

Erkek arkadaşınıza özel Sevgililer Günü hediyeleri

Erkekler için hazırladığımız sevgililer günü hediye listesi fazlası ile şık.

Şık kol düğmesi

Detayların getirdiği şıklığa inanan ve klasik bir tavır sergilemek isteyen beyler için şık bir kol düğmesi tercih edebilirsiniz.

boyner-bruno ferrini koldüğmesi-vitringez boyner-george hogg kol düğmesi-vitringez
boyner-men club kol düğmesi-vitringez boyner-cotton bar kol düğmesi-vitringez

Vazgeçilmez saatler

Erkekler için alınabilecek hediyeler listesinde yine detaylardan devam ediyoruz. Biz şık bir kol saatine hayır diyebilecek bir erkek henüz tanımıyoruz.

boyner-guess kol saati-vitringez boyner-diesel kol saati-vitringez
boyner-fossil kol saati-vitringez boyner-adidas kol saati-vitringez

Sıcacık atkı ve eldivenler

Kışı anımsatan ve anlatan bir hediye tercih etmek istiyorum diyenler için atkı ve eldiven en doğru seçenekler arasında yer alıyor. Bu hediyelerden birini tercih ederek, hediye aldığınız kişinin kalbini ve içini aynı anda ısıtacaksınız.

boyner-limon campany eldiven-vitringez boyner-blackspade eldiven-vitringez
boyner-beymen studio atkı-vitringez boyner-kip atkı-vitringez

Özel günleri özel kılmayı sevenler için hazırladığımız hediye listesindeki ürünler ve çok daha fazlası için boyner.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK