Atletiniz Sizi Anne Şefkati Gibi Sarmalasın

Atletiniz Sizi Anne Şefkati Gibi Sarmalasın

Atletiniz sizi anne şefkati gibi sarmalasın

Tüm annelerin ağız birliği yaptığı ve her platformda söyledikleri sözlerden biri de “O belini kapa çocuğum, hasta olacaksın”. Bu cümle sizin de kulaklarınızda çınlıyor hala değil mi? Her anne için en değerli varlıkları olan çocuklarının sağlıklı olması hayatta en çok istedikleri şey, dolayısıyla benzer cümleleri her anneden duymak mümkün.

Günümüzde de hala annelerimiz üzerimize titremeye devam ediyor ancak bu meşhur cümleyi artık onlardan daha az duymaya başladık. Çünkü her sezon çığ gibi büyüyen iç giyim sektöründe atlet modelleri hatırı sayılır bir yer kaplamaya ve gönlümüzü çalmaya başladı. Üstelik eskisi gibi albenisi olmayan modellerle karşılaşmak oldukça zor. Bazen ceket içinde güzel bir görüntü elde etmek için giydiğimiz bazen de belimizi soğuktan korumak için tercih ettiğimiz atlet modelleri artık kadınların özel ilgili alanında yer alıyor.

Peki kışın soğuklarından bizi koruyan, terleyince hasta olmamızı engelleyen, bizi anne şefkati gibi sarıp sarmalayan atlet seçeneklerinden siz hangisini tercih ediyorsunuz? Yoksa siyah düz atletler sizin için de vazgeçilmez mi? Sezonda önce çıkan atlet modellerine gelin birlikte bakalım…

Beyaz renk atlet için bir klasik olmaya devam ediyor

Kadınlar nasıl siyah rengi dış giyimde yer alan her parçada tercih ediyorlarsa, beyaz rengi de aynı şekilde iç giyimde kullanıyorlar. İç giyim sektörü için klasik bir parça olan beyaz atlet eğer yüksek oranda pamuk içeriyorsa terleme problemini de ortadan kaldırabiliyor.

Atletiniz sizi anne şefkati gibi sarmalasın
Askılı Atlet
Atletiniz sizi anne şefkati gibi sarmalasın
Kolsuz Atlet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Annelerimizin en sevdiği renk olan ve çocukluk anılarına yolculuk etmemizi sağlayan beyaz atletler bu sezonda da yerini korumaya devam ediyor.

Dantel ile dikkatleri üzerinize çekmeniz oldukça kolay

Daha şık ve asil görünmek istiyorsanız seçeceğiniz atlet modellerinde danteli tercih edebilirsiniz. Eğer bir davete katılacaksanız ve pantolon – ceket takım giymeyi düşünüyorsanız, gömlek yerine dantelli atlet seçeneklerinden birini kullanarak daha hoş ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bunun dışında yüksek belli kot pantolon ve etek seçenekleriyle de kombinleyebileceğiniz dantelli atletler ofis hayatınızda da farklılık yaratmanızı sağlayabilir.

Atletiniz sizi anne şefkati gibi sarmalasın
Beyaz Atlet
Atletiniz sizi anne şefkati gibi sarmalasın
Dantel Detaylı Atlet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dışınızı renklenirken içinizi de ihmal etmeyin

Rengarenk gömlek ve pantolonlar giyip, şıklığınızı birbirinden farklı aksesuar modelleri ile tamamlıyorsunuz ancak sıra atletinize geldiğinde klasik beyaz veya siyah rengi mi tercih ediyorsunuz? Siz en iyisi bu sezon çeşitli renklerdeki atlet modellerini de bir deneyin. Hem böylelikle içinizin canlılığı da dışınıza yansıyabilir…

Atletiniz sizi anne şefkati gibi sarmalasın
Renkli Atlet
Atletiniz sizi anne şefkati gibi sarmalasın
Baskılı Atlet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de dış güzellikten çok iç güzelliğe önem veriyorsanız, VitrinGez’in sayısız alternatiflerinden tarzınıza en uygun atlet modellerini seçebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK