Hangi Burç Hangi Ayakkabıdan Hoşlanıyor?

Hangi Burç Hangi Ayakkabıdan Hoşlanıyor?

HANGİ BURÇ HANGİ AYAKKABIDAN HOŞLANIYOR?

Astrolojiye ilgisi olan olmayan bütün kadınlar kendi burcunu ve burcunun özelliklerini az çok bilir. Hatta çoğunlukla bu özelliklerle gurur duyar. “Evet canım ya öyle, burcum öyle zaten benim. Hırslıyım ben. Venüs Mars’a göz kırpmasaydı almazdım ben o ayakkabıları. Gerçekten!”

Burçların karakteriniz üzerinde ne kadar etkili olduğu bilinmez ama ayakkabı seçimleri konusunda etkili olduğu bir gerçek. Bakalım Jüpiter’den aldığınız enerji, ayakkabı seçiminizde ne kadar etkili?

Hangi Burç – Hangi Ayakkabı

Koç Burcu

Koç kadınının ayakkabılarında kırmızı, sarı, turuncu gibi ateş renklerini görmek oldukça olası. Albenisi yüksek olan parçaları seven koç burcu kadınları, yine de  dolabında her zaman için, en az bir tane, en rahatından spor ayakkabı bulunduracaktır.

Boğa Burcu

Boğa kadını gezegenler arasından Venüs’ü yani güzelliği simgeler. Dolayısıyla onların tercihleri arasında sıklıkla ince topuklu ayakkabılar görebilirsiniz. Aynı zamanda leopar ve zebra gibi desenleri de çok iyi taşıyacaktır.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

VG-turkuaz-topuklu-ayakkabi-vert HANGİ BURÇ HANGİ AYAKKABIDAN HOŞLANIYOR?

İkizler Burcu

Hiçbir zaman yetinemeyen ikizler burcu elbette ayakkabıya da düşkün olacaktır. Özellikle bağcıklı ayakkabılar çokça tercihidir.

Yengeç Burcu

Anaç mı anaç bir ruha sahip olan yengeç burçları ise dolabını rahat sandaletlerle doldurmak ister. Özellikle geçen senelerde çok popüler olan gladyatör tarzı sandaletler kesinlikle favorisidir.

Aslan Burcu

Gösterişe çok meraklı olan aslan burçları için ayakkabı bir kıyafetin en önemli tamamlayıcısıdır. Dolayısıyla kalitesiz, sönük ya da uyumsuz ayakkabılara kesinlikle tahammülü yoktur. Bunun yerine gösterişli ayakkabıları kendine yakıştırır.

Başak Burcu

Soft renklerin kullanılmasından yana olan başak burçları kahve, lacivert ya da siyah tonlarını ayakabılarda baş tacı yapacaktır. Aynı zamanda ayakkabıda dantellerden çok hoşlanırlar.

Terazi Burcu

Bir ayakkabının terazi kadınını etkileyebilmesi için hem rahat hem de şık olması gerekir. Bir de ayakkabıda çift renk kullanılmışsa terazi kadınının o ayakkabıyı almamak için herhangi bir sebebi olamaz!

VG-topuklu-ayakkabi-sandalet-tile HANGİ BURÇ HANGİ AYAKKABIDAN HOŞLANIYOR?

Akrep Burcu

Seksapalitenin sembolü olan bu burcun kadınlarında yüksek siyah topuklar, dizüstüne uzanan çizmeler görmeniz mümkün.

Yay Burcu

Bu kadar hareketli bir burca mensup kadının elbette ki ayakkabıda aradığı tek özellik rahatlıktır.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu kadını da bir ayakkabıdan hem rahatlık hem şıklık ister. Klasik ve modern tarz arasındaki modellerden daha çok hoşlanan oğlak burçlarının favorisi dolgu topuklardır.

Kova Burcu

Renkli ve seksi ayakkabılar rahat olmasa bile kova kadınının tercihi olacaktır. Özellikle bir ayakkabı bacakları da güzel gösteriyorsa kesinlikle bayılacaklardır.

Balık Burcu

Burçlar içerisinde ayaklardan en çok sıkıntısı olan burç balık olduğundan dolayı rahatlığına önem verirler. Babet, spor ayakkabı ya da az topuklu ayakkabılar genel anlamda tercihleri olur.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK