Kaykay Ayakkabısı Trendi: Slip On

Kaykay Ayakkabısı Trendi: Slip On

Puantiye ve beneklerle başladığımız 2014 trendlerine bu sefer daha rahat bir trend olan kaykay ayakkabısı trendiyle devam ediyorum. Bu sene ayaklarımız epey rahat edecek, zaten son bir kaç sezondur alıştık iyice spor ayakkabı giymeye, ben zaten böyle rahat trendlere huyum kurusun hemen alışırım.

celine-w724

Slip on denilen kaykay ayakkabısı trendi benim hayatıma Vans ile girmiş olsa da moda dünyasındaki popüleritesi Givenchy ve Celine’e ait, ama bence en iyi modeller Kenzo’nun Vans için yaptıkları. Bu ayakkabıları neler ile giyeceğinize gelince, takım elbise altına giyerseniz pek güzel olur, özellikle de kısa paçalı pantolonların altına. Elbiselerle de oldukça uyumlu aslında, diğer pek çok spor ayakkabı gibi rahatsız etmiyor gözü, hoş benim gözümü spor ayakkabının hiçbir türü rahatsız etmiyor ya neyse. Ne renk alalım derseniz, desenleri karıştırma konusunda iyiyseniz, kaykay ayakkabısı için Kenzo’ya ve Vans’e uğrayın derim. Tek renk kullanım açısından daha avantajlı olsa da bu ayakkabılar kullanılan malzemesi ve yapısı açısından çok uzun yıllar kullanacağınız ayakkabılar değil, bu yüzden klasik renkler yerine sezon trendlerine uygun kaykay ayakkabısı seçmenizi öneririm.

Kaykay ayakkabısı modelleri ve kombinleri

Kaykay Ayakkabısı Kombinleri

Pictures

   Phillip Lim                                                    AGL                                                         Alberto Moretti

PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK