Erkek Ev Terliği

Erkek Ev Terliği 36 ürün bulundu.
Marka
  • (36)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 40 - Siyah 67,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Fiyonklu Erkek Terlik - 41 - Siyah 77,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Rugan Örgülü Erkek Terlik - 40 - Siyah 72,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Tokalı Erkek Terlik - 45 - Siyah 73,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Fiyonklu Erkek Terlik - 45 - Siyah 77,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Tokalı Erkek Terlik - 40 - Siyah 73,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Baskılı Erkek Terlik - 45 - Siyah 74,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Fiyonklu Erkek Terlik - 44 - Siyah 77,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Baskılı Erkek Terlik - 40 - Siyah 73,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Baskılı Erkek Terlik - 44 - Siyah 74,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 42 - Siyah 67,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 40 - Siyah 67,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 41 - Siyah 67,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Rugan Örgülü Erkek Terlik - 45 - Siyah 72,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 44 - Siyah 68,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Rugan Örgülü Erkek Terlik - 43 - Siyah 72,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Tokalı Erkek Terlik - 44 - Siyah 73,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Baskılı Erkek Terlik - 43 - Siyah 74,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 45 - Siyah 67,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 45 - Siyah 68,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Tokalı Erkek Terlik - 41 - Siyah 73,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Baskılı Erkek Terlik - 42 - Siyah 74,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Baskılı Erkek Terlik - 41 - Siyah 74,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 43 - Siyah 68,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Tokalı Erkek Terlik - 43 - Siyah 74,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 44 - Siyah 66,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Rugan Örgülü Erkek Terlik - 41 - Siyah 72,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Fiyonklu Erkek Terlik - 40 - Siyah 77,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 43 - Siyah 67,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Rugan Örgülü Erkek Terlik - 42 - Siyah 72,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Tokalı Erkek Terlik - 42 - Siyah 74,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Rugan Örgülü Erkek Terlik - 44 - Siyah 72,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 42 - Siyah 68,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Erkek Terlik - 41 - Siyah 68,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Fiyonklu Erkek Terlik - 43 - Siyah 77,00 TL
G&C
G&C Deri Şilte Taban Nubuk Fiyonklu Erkek Terlik - 42 - Siyah 77,00 TL

Evdeki Şıklık, Konfor ve Sıcaklık: Ev terliği

 

Beyler, evinizdeyken giyiminize kuşamınıza dışarıdaki kadar özen göstermiyor olabilirsiniz. Neticede insan evinden rahatlığı şıklığa tercih ediyor. Haklısınız. Ama şimdi terlik markaları bizim yerimize evdeki konforu ve şıklığı buluşturmayı başardı. Üstelik herkesin tarzına ve ihtiyaçlarına göre ev terlik modelleri üreterek kimseyi de dışarıda bırakmadı. Öyle ki, tıpkı tişörtler gibi ev terlikleri de kendimizi ifade etmenin bir aracı oldu. Ciddi biri miyiz? Eğlenceli miyiz? Tuttuğumuz takımı ne kadar tutuyoruz? Ve belki nasıl biriyiz? Bunları dışarıda giydiğimiz tişörtlerle, sweatshirtlerle ve giyim tarzımızı gösteren diğer parçalarla ifade ediyoruz. Evde de bu ifade biçimi ev terliği çeşitleri aracılığı ile gerçekleşiyor.

 

Sonuç: herkese göre birbirinden farklı, çeşitli, desenli, baskılı ev terliği modelleri. Bu yazımızda terlik markalarının bize sunduğu alternatifleri mercek altına alıyoruz. Bakalım ne gibi seçeneklerimiz var? Hazırsanız, başlayalım.

 

 

Evde Giyebileceğiniz Babetler

 

Babet dışarıda kadınların tercih ettiği bir ayakkabı çeşidi. Ama eve girdiğimizde terlik markalarının ürettiği erkek babet modellerinin de son derece şık olduğunu ve ev içerisinde kullanımının son derece avantajlı olduğunu söylememiz gerekir. Özellikle evin içerisinde casual tarzda eşofmanlar ya da evde giyilebilecek pantolonlar kullanan erkekler için son derece iyi bir tamamlayıcı. Ev ayakkabısı kategorisinde de değerlendirilebilir. Bilirsiniz, eskiden misafirliğe gidildiğinde yanımızda taşır, ya da evimize misafir geldiğinde kullanırdık ev ayakkabısı dediğimiz ayakkabı modellerini. Şimdi evde giyebileceğiniz babetler bu ihtiyacı çözebiliyor. Hem resmiyeti azaltıyoruz, hem de şıklık yakalıyoruz.

 

Klasik Ev Terlikleri:

 

Çok eskiden beri herkesin evinde en az üç beş çift klasik ev terliği bulunur. Bu terlik modellerini misafirlerimiz için ayırmak adettir. Ev terlik modelleri arasında bu modeller daha çok burnu kapalı ve düz üretilir.

 

Misafirleriniz için ayırdığınız klasik ev terliği modellerinde daha çok deri modelleri seçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü misafirlerinizin şıklığını da kendi şıklığınız kadar önemsediğinizi göstermenin en iyi yollarından biri onlara sunduğunuz ev terlikleridir ne de olsa.

 

Ev Ayakkabısı:

 

Biliyorsunuz, bizim kültürümüzde eve girerken ayakkabılar çıkarılır. Ama bu durum bu içerideki şıklığımızı tamamlamamıza engel değil. Evimize her zaman gelen misafirlerde değil de nadiren gelen önemli misafirler için ev ayakkabısı ile şıklık gereksinimimizi karşılayabiliyoruz. Evin içerisinde giyebileceğimiz ayakkabılar ile ilgili bazı tavsiyelerimiz var elbette. Hadi gelin birlikte göz atalım.

 

  • Ev ayakkabılarında tabanları esnek modelleri tercih etmenizi öneririz.

  • Yaz mevsiminde yazlık modelleri, kış mevsiminde kışlık modelleri seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

  • Evin içerisinde çok parlak, abartılı modelleri ev ayakkabısı olarak kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

 

Peluş Terlik:

 

Ve geldik en neşeli, en eğlenceli ürün grubuna. Kaç yaşında olduğumuzun bir önemi yok. Hatta cinsiyetimizin de. Hepimizin biraz şımarmaya hakkı var. En azından evin içinde. Kendinizi evinizde şımartmak, rahat bir ev hayatı yaşamak için peluş terliklerden daha iyisi var mı ev terliği çeşitleri arasında?

 

Özellikle soğuk kış günlerinde ayaklarımızı sıcacık tutmak, evimizde rahat hareket etmek ve kendimize konfor sağlamak için de tercih ederiz peluş terlikleri. Aramızdan bazıları bu ürünlerin erkeksi olmadığını düşünürse yanılır. Yanıldığınızı görmek için de sitemizdeki modelleri bir göz atmanız, kafi.

 

Parmak Arası Terlik:

 

Bu konuda sizi ikna etmek zorunda kalmamamıza çok seviniyoruz. Malum erkekler olarak parmak arası terliğe uzun denilebilecek bir süre direnmiştik. Ama neyse ki bu inadımızı kırdık ve bu terlik modellerini kullanarak ne kadar rahat ve konforlu olduklarını gördük. Dışarıda giydiğimiz parmak arası terlikleri evde de giymememiz için bir neden yok. Yaz mevsiminde özellikle bu modelleri tercin edebiliyoruz. Üstelik şimdi peluşlar kullanarak bu modellerin kışlık versiyonunu da yapmışlar. Bu nasıl olur demeyin, çünkü bunun bile bir fonksiyonu var. Ayakları terleyen ve evin içerisinde çok tüylü ve kalın ürünleri kullanamayan kişiler için hem ayakları açıkta bırakan hem de peluş yapısı sayesinde ayaklara sıcaklık veren bir model olarak düşündüğünüzde size de mantıklı gelmeye başlayacaktır.

 

Ortopedik Terlik:

 

Terlik modelleri arasında en ihtiyaca yönelik ürün grubu bu. Bazen de özel sebeplerden dolayı ortopedik terliklere ihtiyacımız oluyor. Bu ihtiyaç bazen ayaklarımızdaki bir problemden kaynaklanabileceği gibi bazen de sırt ve bel ağrıları ya da omurga problemlerinden kaynaklanabiliyor. Böyle durumlarda ortopedik terlikler kullanmak gerekiyor tabii. Terlik markaları artık ortopedik ürünlerin tasarım ve şıklık yönünü de önemsiyorlar ve bu modellerde de güzel tasarımlara imza atıyorlar.

Evin içerisinde de ortopedi ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Sonuçta yalnız ayak sağlığınız için değil tüm omurga sağlığınız için ayağınıza ne giydiğiniz çok önemli. Evde de kullanabileceğiniz ortopedik ürünler bu sağlığa katkı yapacaktır. Özellikle doktorunuz tavsiye ettiyse ortopedik ürünleri yalnız evin dışında değil, içinde de kullanmanız yararınıza olacaktır.

 

Sabo Terlik:

 

Sabo terlikler aslında doktorlar, hemşireler ve sağlık personelleri tarafından kullanılan modellerdi. Hatırlarsınız. Hala kullananlar var. İşte bu modeller zamanla günlük hayatımıza da girdi ve sonra ev terliği olarak da karşımıza çıktı. Evlerimizde kullandığımız modeller dışarıda kullanılanlara göne daha hafif tasarlanıyorlar ve ev terliği olarak sabo terlikler de önemli bir yer tutuyorlar. Zamanla popüler bir terlik markasının hem plajlar hem sokaklar hem de evlerimiz için tasarladığı terlik modellerine ilham kaynağı oldular.

 

Ev botu:

 

Kış mevsiminin en popüler ev terliği ürünü ev botu olabilir. Değişik boyutlarda üretilen ev botu özelikle erkek ev terliği kategorisinde birbirinden eğlenceli tasarımlarla hayata geçirilmiş durumda. Konç kısmının boyutu değişiyor. Yani bilekte bitenleri de var, daha uzun olanları da. Bu modellerde seçeneklerinizin sayısına inanamazsınız. Mesela çocukluğunuzdan beri bildiğiniz çizgi film karakterlerinin bu ürünlere uygulandığını görürüz. Tuttuğumuz takımların renkleri ve hatta logolarıyla yapılan tasarımlar. Hatta bazıları popüler sloganları bile kullanıyorlar. Zaten böylece sloganların güncelliğinden ürünün güncelliğini de anlayabiliyoruz.

 

Ayrıca farklı renk ve desenlerin uygulandığı pek çok ürün de bulmak mümkün. Evimizde giyebileceğimiz, en klasiğinden en eğlencesine kadar pek çok ürün mevcut. iş yine tamamen sizde bitiyor. En azından evinizde kuralları ve tabuları bir yana bırakarak tamamen rengarenk ve enerjik bir görünümü yakalamanız mümkün. Son derece yumuşacık, sıcacık, capcanlı bu ürünler ev hayatınıza konfor ve renk katacak.

 

 

Ev Terliği Modelleri ve Ev Terliği Fiyatları

 

Biliyorsunuz ki bu ürün grubu evimizin her yerinde bizimle. Dolayısı ile ev terliği modelleri pek çok açıdan çok önemli. Ev terliği çeşitlerine yazımızda detaylı bir şekilde değindik zaten, hepsinin örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ev terliği fiyatları ise belli bir aralıkta değişkenlik gösteriyor. Model ve fiyat kıyaslamasını sitemizdeki filtrelerden yararlanarak rahatça yapabilirsiniz.

 

 

Bu harika ve keyifli ürün grubunun çok çeşitli ürünlerini barındıran web sitemizde Ayakkabı Dünyası, Hepsiburada, Lidyana ve Mizu gibi popüler mağazaların, Aim Gifts, Ceyo, Reef ve Twigy gibi markalarının hem fonksiyonel hem de popüler ürünlerine ulaşabilirsiniz.