Erkek Lifestyle

Erkek Lifestyle 11 ürün bulundu.
Marka
 • (1)
 • (3)
 • (2)
 • (5)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Teslimat

Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger - Lifestyle Ayakkabı 359,00 TL 144,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%59 İNDİRİM
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger - Lifestyle Ayakkabı 299,00 TL 164,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%44 İNDİRİM
Hummel
Hummel - Hummel Stadion 169,95 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger - Lifestyle Ayakkabı 359,00 TL 144,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%59 İNDİRİM
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger - Lifestyle Ayakkabı 299,00 TL 164,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%44 İNDİRİM
Hugo Boss
Hugo Boss - Boss Femme Bayan Edp75Ml 349,00 TL 244,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%29 İNDİRİM
Hummel
Hummel - Hummel Stadion 169,95 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
Sly Kids
Sly Kids - Tişört 19,99 TL 9,99 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%50 İNDİRİM
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger - Lifestyle Ayakkabı 299,00 TL 164,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%44 İNDİRİM
Sly Kids
Sly Kids - Tişört 19,99 TL 9,99 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%50 İNDİRİM
Hummel
Hummel - Hummel Stadion 169,95 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme

Şehir Hayatı, Şıklık ve Konfor Denince: Lifestyle Ayakkabı

Beyler, şıklığın konforla en çok bütünleşiği günleri yaşamaktan siz de çok mutlu değil misiniz? En azından günlük yaşamımızda bu artık böyle. Yaşasın. Hem giysilerimizin hem de ayakkabıların her geçen gün daha konforlu hale gelmesi, daha rahat, daha casual bir giyim tarzının moda olması, bizim için de yeni ve konforlu giyim tarzlarının kapılarını açtı.

Sizin için giyimdeki rahatlık ve konfor denince ilk sırada ne yer alıyor kesin olarak söyleyemeyiz belki ama pek çoğumuzun aklına ayakkabı geldiğini söylesek herhalde yanılmış olmayız. Erkeklerin özellikle iş yaşamında sert tabanlı kösele ya da deri ayakkabı giymek zorunda olduğu günler öyle çok da eski değil.

Neyse ki erkek ayakkabı tasarımcıları artık erkek ayakkabı modellerini tasarlarken klasik ayakkabılarında konfor bakımından spor ayakkabılara yaklaşması için çalışıyorlar, o ayrı. Ancak hiçbirindeki rahatlık ve konfor düzeyi şu son dönemlerin meşhur lifestyle ayakkabı modellerinde olduğu kadarki bir seviyeye ulaşamıyor. Spor ayakkabı konforunu günlük yaşama taşımayı sağlayan ve bize hayal bile edemediğimiz ölçüde rahatlık kazandıran lifestyle ayakkabılar, son yüzyılın en önemli moda icadı olabilir.

Özellikle erkekler için modern yaşamın en büyük gereksiniminin konfor olduğu bir gerçek. Bunu hayatın her alanında istiyoruz. Malum, özellikle de büyük şehirlerden birinde yaşıyorsanız, konforunuzu baltalayacak çok fazla şeyle karşı karşıyasınız demektir. Modern hayatın kaçınılmaz stres faktörlerini görmezden gelemediğimiz dönemlerdeyiz. Yalnızca bir yerden bir başka yere gitmek bile başlı başına bir sınavken, özellikle toplu taşıma kullanmak zorunda olanlarımız, ayaklarındaki konfora herkesten daha fazla ihtiyaç duyuyor demektir.

Neyse ki, moda yaşamında casual giyim tarzının moda olması ve bu tarzın bugün pek çok klasik giyinmemiz gereken ortamda bile kabul görüyor olması bize bu alanda yeni özgünlük alanları açtı ve moda tasarımcıları da onun sınırlarını bizim için epeyce genişletti. Onlara ne kadar teşekkür etsek az.

Bu konforlu durumlar ve ürünler arasında bu yazımızda konumuz lifestyle ayakkabı. Lifestyle ayakkabı çeşitlerinin hayatımıza kattıkları neredeyse mucize diye adlandırılabilecek türden yenilikler. Üstelik çok kolay kabul görüyor. Şöyle bir örnek durumu açıklıyor: Gittiğiniz bir toplantıda sunum yapacağınız adamın da ayağında bir lifestyle ayakkabı olduğunu görmek, bütün tabuları deviriyor, bütün şartlanmışlıkları kaldırıp bir tarafa atıveriyor. Aynı hakkı herkese tanıyor.

Bu giyim tarzı özetle ayakkabı ya da basit bir şekilde hayatımızda çok şeyi değiştirdi. Yalnızca giysi modası olarak kalmadı, ilişkileri de etkiledi. Sanki eskiye göre daha az resmiyiz artık.

Artık yeni bir tarzımız var: Spor şık!

Spor ayakkabılar her zaman en rahat ettiğimiz ayakkabılar olmuştur, bunu inkar edemeyiz. Bu konforu uzun zaman günlük hayatımıza taşımanın hayali kurduk erkekler olarak. Hatta belki de ilk sınavımızı lise yıllarında okul üniformasının altına spor ayakkabı giyme yasağıyla verdik. Spor modellerle klasik modellerin kullanım alanları bakımından birbiriyle bu kadar net çizgilerle ayrıldığı dönemlerin sonunda hakkımız olanı aldığımızı düşünüyoruz açıkçası.  Şimdi önce casual tarzın ardından da, en şık ortamlara bile taşıyabileceğiniz spor şık tarzın moda olmasıyla bu ayrım umuyoruz ki bir daha geri gelmemek üzere ortadan kalktı.

Evet, spor modellerin konforundan esinlenerek hayata geçirilen lifestyle ayakkabılar hayatımızın tam merkezine oturdular. Dolayı ile de gömleklerimizin, kanvas pantolonlarımızın, hatta kumaş pantolonlarımızın altına bile kullanabileceğimiz ürünler olarak uzun sürecek bir ilişkiye adım atmış olduk.

LifeStyle Ayakkabı Çeşitleri

Yine burada da bir çeşitlilik söz konusu çünkü onlar da tek tip değiller. Her ne kadar bu tarzın yeni adı spor şık desek de tüm lifestyle ayakkabıların spor görünümünde olmadığını biliyoruz. Dilerseniz, hem bu çeşitlere hem de kombin önerilerine birlikte bir göz atalım, ne dersiniz? Aslında birbirleriyle kesin çizgilerle ayrıldıklarını söylemek çok zor. Çünkü biriyle yapabileceğiniz bir kombini çok yüksek olasılıkla diğeri ile de yapabilirsiniz. Biz yine de bazı kombin önerileri sunmak istiyoruz.

Spor Tarz Lifestyle Ayakkabılar

Erkek ayakkabılarında genel olarak görmeye alışık olmadığımız kombinlerde kendilerine alan açabilmeyi başarmış bu ayakkabı modelleri size hem rahatlık hem de belli bir kişiliği ifade eden bir tarz kazandırıyor. Ne mi demek istiyoruz? Şöyle ki; Normalde klasik ayakkabı ile giyebileceğinizi düşündüğünüz bir pantolonu, üzerine bir tişört ve spor ceket, altına da spor tarzda bir lifestyle ayakkabı ile kombine ettiğiniz zaman ortaya yalnız bir şıklık değil, aynı zamanda rahat, özgüvenli, güçlü bir de tarz koymuş oluyorsunuz. Yani elde ettiğiniz tek şey şıklık olmuyor.

Aynı zamanda son derece klasik olarak görülen ceketlerinizi ve gömleklerinizi de düz renk bir spor tarzda lifestyle ayakkabı modellerinden biriyle tamamladığınızda ortaya zıtların oluşturduğu değişik bir uyum çıkıyor ve siz bu uyumun içerisinde hem şık, hem de rahatım ben böyle, kendimden de eminim imajı veren biri oluyorsunuz.

Spor tarzda lifestyle ayakkabı çeşitlerini elbette jean pantolonlarla veya şortlarla tamamlamak da mümkün. Hatta özellikle bu dönemde başka bir ayakkabı düşünülemezmiş gibi. Ancak lifestyle ayakkabı kısmen daha klasik giysilerle kombine ettiğiniz zamanki etki daha bile güçlü oluyor, inanın. Malum, son zamanlarda modada ve ayakkabıların kombinasyonunda tezatların alkışlandığı bir dönemi geçiyoruz.

Klasik Tarz Lifestyle Ayakkabılar

Şimdi biz erkek ayakkabıda tarz olarak klasik diyoruz ama siz öyle dememize aldanıp bildiğiniz klasik erkek ayakkabı modellerindeki tasarımları hayal etmeyin. Erkek ayakkabı modellerimiz yine casual, ya da spor şık. Ama bazı lifestyle ayakkabı çeşitleri kullanılan malzemeler ve tasarım biçimleri ile hiç de spor ayakkabı görünümünde olmuyorlar. Şu son dönemlerde özellikle zemin yani taban kısmı dümdüz ve ayakkabıdan farklı bir renkte uzanan erkek ayakkabı modellerini mutlaka sizler de görmüşsünüzdür hatta belki kullananlarınız da vardır. Mesela bu ayakkabı modelleri bu alanda türünün en popüler ve en kullanışlı örneği olabilir.

Erkek ayakkabı artık kadın ayakkabı modelleri kadar ilgi görüyor sonunda. Ayakkabı çeşitleri erkek kategorisinde de eskisine göre daha çeşitli. Lifestyle ayakkabı modelleri bize bu çeşitliliği sağlama konusunda epey iddialı.  Klasik tarzda lifestyle ayakkabı çeşitleri günlük kombinlerimizde iyi eşlik edebilir. Erkek ayakkabının iki gereksinimi şıklık ve rahatlıksa aradıklarınızı bir arada bu ayakkabılarda bulabileceğinizden kuşkumuz yok.

Lifestyle Ayakkabı Modelleri ve Lifestyle Ayakkabı Fiyatları

Evet beyler, modern yaşamın bize sunduğu en iyi, en rahat, en konforlu ürün gruplarından biri olan lifestyle ayakkabı modelleri, renkliliği, canlılığı, sık sık değişen trendleri ve klasikleşen modelleri ile çok sevdiğimiz modeller oluşturuyorlar. Lifestyle ayakkabı çeşitleri arasında seçim yapmak zor, çünkü çok çeşitli. Üstelik lifestyle ayakkabı fiyatları da çok çeşitli. Ancak web sitemizde bulanan fiyat filtrelerinden yararlanarak bu seçimi kolaylaştırmak da mümkün.

Web sitemizde sizin için Boyner, Hepsiburada, Lidyana, Modagram ve Morhipo mağazalarında Le Coq Sportif, Onitsuka Tiger Asics, U.S. Polo Assn., Limon Company, New Balance, Jack & Jones, Kemal Tanca, MBT, Dockers, Lotto ve Hummel markalarının popüler ürünlerini ve klasikleşen tasarımlarını bir arada bulunduruyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.