Ayrıcalıklı ve Kolay Sinema Keyfi: Sinemia Özel Sinema Kulübü

Ayrıcalıklı ve Kolay Sinema Keyfi: Sinemia Özel Sinema Kulübü

Her geçen gün yeni mobil uygulamalar hayatımıza dahil olmaya devam ediyor. Gelişen teknoloji ve bizlere sunduğu yenilikler sayesinde hayatımıza pratik, eğlenceli, ekonomik ve hızlı çözümler dahil oluyor. Başarılı mobil uygulamalar arasında “Özel Sinema Kulübü” olarak da adlandırılan Sinemia yer alıyor.

Sinemia’nın kişiye özel olarak sunduğu avantajlar ve sürprizler oldukça geniş. İş çıkışı ya da hafta sonu sinema keyfi yapmak istediğinizde karşınıza çıkan uzun bilet kuyruklarına hiç aldırış etmeden salonda yerinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kişiye özel olarak tanımlanan ve 59 TL’den başlayan paketlerden satın alarak, bir ay içerisinde 30 kez sinemaya gitme şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik 2D, 3D, IMAX, 3D IMAX, MPX, Dolby Atmos seanslarında geçerli olan Sinemia üyeliği 3D gözlük ücretlerini de kapsıyor.

Sinemia’nın Ayrıcalıklar Dünyasında Keşfe Çıkın!

Keyifli ayrıcalıklar tanıyan mobil uygulama üzerinden kişiye özel olan Sinemia kartı ile ödeme kolayca yapılarak seans bileti ücretsiz alınıyor. 2015 yılında 394 yeni filmin vizyona girdiği düşünüldüğünde Sinemia mobil uygulamasının hızlı ve kolay olmasının yanı sıra ekonomik olduğu da söylenebilir. 24 saatin dolmasını beklemeden her gün 1 kez sinema izlemeye olanak sunan Sinemia uygulaması sayesinde Türkiye’nin her yerindeki sinema salonlarını kullanmak mümkün. Sinemia’nın geçerli olduğu sinema salonları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

ayrıcalıklı 3D-2D türkiye
istediğinzaman
istediğinkadar
sürprizler


Sinemia Özel Sinema Kulübü’ne Nasıl Üye Olunuyor?

Sinemia üyelik sisemi mobil platformlar ile uyumlu çalışan oldukça kolay bir uygulama. Sinemia Özel Sinema Kulübü’ne üye olabilmek için Sinemia.com üzerinden sosyal medya hesabınız aracılığı ile davetiyenizi oluşturabilirsiniz. Ardından size gönderilen davetiye kodu ile üyeliğinizi başlatmış oluyorsunuz. Kişiye özel olarak tanımlanan ödeme kartı ile ekstra hiçbir ücret ödemeden paketinizde belirlediğiniz süre boyunca sinemaya gidebilirsiniz.

Sinemia Özel Sinema Kulübü Nasıl Kullanılıyor?

Sinemia sistemine üye olduktan sonra aktif bir şekilde kullanabilmek için Sinemia mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirip, giriş yaparak ayrıcalıklardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz sinema filmini izlemek için salon yetkililerine, Sinemia mobil uygulamayı göstererek ayrıcalıklı film seyretmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

2 mobiluygulamailealin22809819_ml davetiye-uygulama cinema_real12512685_xl_biletianinda721

 

Kişiye özel olarak sunulan ayrıcalıklardan faydalanmak için burayı tıklayarak davetiye oluşturabilirsiniz. BKM Express ve Sinemia işbirliği ile gerçekleştirilen kampanya sayesinde sınırsız sinema biletinizi BKM Express aracılığı ile %25 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK