Babalar Günü’ne Alınacak En Baba Hediyeler

Babalar Günü’ne Alınacak En Baba Hediyeler

BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELE

Anneler, kardeşler, baldızlar, halalar, anneanneler, babaanneler, teyze kızları, görümceler, uzaktan akrabalar, Babalar Günü yaklaşıyor. Etrafınızda hediye alacağınız onlarca baba, hediye seçebileceğiniz sadece tek bir site var: VitrinGez!

“Kafam karıştı, annem çok para ayırmadı, dayım tatile çıktı, mağazalarda bir şey kalmadı” diyorsanız, babanıza babalar gibi hediye vermek için hazırlanın. Çünkü geri sayım başladı! Hediye için sayısız seçenek; almak içinse sadece 5 gününüz var!

Babalar Günü alışverişimizi nereden yapalım?

Neyse ki VitrinGez sizin için işi kolaylaştırıyor. İşte VitrinGez’in Babalar günü için 10 mağazadan seçtiği hediye önerileri:

Nameste bileklikler

“Ben hepinizi cebimden çıkarırım” diyen genç, ruhu daha da genç olan babalara babalar gibi deri bileklik iyi bir hediye olabilir.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

5388b389601f2-tile BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELER

Flo ayakkabı

“Dost başa çocuklar ayağa bakar.” diyen çocukları, babaların ayağını yerden kesecek ayakkabılarla baş başa bırakıyoruz.

53748fe9a3405-tile BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELER

A Shirt Project

Her babanın kullandığı, hatta kullanarak eskittiği beyaz bir gömleği vardır. Gardolapta en trend, en baba beyaz bir gömlek daha hiç fena olmaz.

BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELER 538c4c92e3801-tile

O-Bebek

Babalar günü için bornoz almak aklınıza gelmiş miydi? “Vallahi benim hiç aklıma gelmemişti” diyen çocuklar, babanıza farklı bir hediye almak üzere olabilirsiniz.

534ff9e2e6ac1-tile BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELER

Kravatistan

“Benim babam serbest meslek ile uğraşıyor, o yüzden papyon takmıyor” deme, kravat ülkesinden istediğin bir papyon hediye et. İki küçük kol düğmesi de olur, üç kravat olursa “Dünyanın en iyi çocuğu” bile olabilirsin.

5371e6720f9c8-tile BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELER

Takatuka

“Babalar gününde terlik mi alsam, sandalet mi, ayakkabı mı, bot mu alsam kışın da kullanır.” diyen ve hepsini almak isteyenler bu hediye seçeneklerine bir bakabilir mi?

524d8c39832e2 BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELER

Takıfoni

Babanıza uzun yıllar kullanacağı ve baktıkça sizi hatırlayacağı kol saati; şımardığınızda sabır dileyeceği bir tespih ya da şıklığına şıklık katacak bir çift kol düğmesi hediye edebilirsiniz.

BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELER 535e1fbe2abb0-tile

Onuncu Cadde

“İşe gitmeme kaç dakika kaldı, maç başladı mı, bu takım elbiseyle oldu mu” dedirten en baba hediyelerden biri: kol saati.

BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELER 537dda360c60e-tile

Onudabunuda

“Babacığım çok güzel koksun, çok da yakışıklı olsun” diyorsanız, parfüm ve stick seçeneklerine bakabilirsiniz.

538dc671960a1-tile BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELER

İç Giyim Özel

Genç kalmak isteyen babalara eşofman, “5 dakika daha uyuyayım” diyenlere pijama takımı ve “sıcak neyse de nem çok kötü” diyen babalara birbirinden farklı şortlar babalar günü için alıcılarını bekliyor.

538c38c54d095-tile BABALAR GÜNÜ’NE ALINACAK NE BABA HEDİYELER

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK