Babalar Günü’nde Ne Alsam?

Babalar Günü’nde Ne Alsam?

BABALAR GÜNÜ’NDE NE ALSAM?

Haziran’ın 15’i Babalar Günü! Ben söyleyeyim de, sonra yok ben duymadım, yok ben işitmedim demeyin. Okuyanlar okumayanları uyarsın bir zahmet.

Babalar Günü’ne on beş günden fazla var deyip de, Haziran’ın 14’ünde eliniz ayağınıza dolaşmasın diye size bazı hediye önerileriyle geliyorum.

Babam altmışlı yaşlarda. Bence dünyanın en yakışıklı erkeği. Eminim sizin babalarınız da öyledir. Daha da yakışıklı görünmesi için bir takım elbise almak istemez misiniz?

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

Babalar Günü hediye seçenekleri

5364941e69275-vert BABALAR GÜNÜ’NDE NE ALSAM?

Babamın elli altı tane takım elbisesi var. Kaliteye önem verdiği için 1970’ten bu yana hiçbir takım elbisesini atmamış, saklamış. Bu arada aklınıza “Baban kırk yılda hiç mi değişmedi?” sorusu gelebilir. Babamın beş yıldır zayıflama gibi bir umudu var. Böyle giderse başaracağına inanıyorum. Ee kimin babası?

Babam gibi evinde takım elbise koleksiyonu olanlara alternatif olarak aksesuar almak istemez misiniz? Örneğin bir saat, kol düğmesi, kravat ya da kravat iğnesi olabilir.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

528adc56af07d-tile BABALAR GÜNÜ’NDE NE ALSAM?

5351c906b419a-tile 5351c9d4cfa08-tile BABALAR GÜNÜ’NDE NE ALSAM?

Yaz yaklaşıyor. Biz kadınlar şimdiden bikini, mayo aldık. Peki babalarımız yaz için alışveriş yaptı mı? İsterseniz onlar güneş gözlüğü alabilirsiniz. Malum, havalar gittikçe ısınıyor ve babamızın gözleri daha nice Babalar Günün’nde bize sevgiyle bakmalı.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

BABALAR GÜNÜ’NDE NE ALSAM? BABALAR GÜNÜ’NDE NE ALSAM?

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK