Bahar Alışverişinde İndirim Fırsatı

Bahar Alışverişinde İndirim Fırsatı

Bahar nihayet güneşli yüzünü bize göstermeye başladı. Güneşli havalardan aldığımız enerji kanımızı kaynatmaya, değişen ilkbahar-yaz trendleri vitrinleri coşturmaya devam ediyor. Mevsim değişimiyle yenilenen rengarenk yeni sezon ürünler, almamız gereken öncelikli ihtiyaçlarımızı bile bize unutturabiliyor. 🙂

İnternet çağında olmamız alışveriş alışkanlıklarımızı hem biraz değiştiriyor hem de vakit sıkıntısı çekenlere büyük bir kolaylık sağlıyor. Online alışveriş bize yeni sezon ürünlerini takip etme imkanı sunarken, indirim sezonundaki ürünlere de kolayca ulaşabilmemizi sağlıyor.

Siz de baharla birlikte gelen güzel havaların tadını online alışverişle çıkarmak isteyenlerdenseniz, alışveriş listenizi hazırlamanın tam zamanı. Sizler için sezonun öne çıkan moda trendlerini  araştırdık ve stilinizi baştan yaratacak parçaları öne çıkardık.

Şık olmanın kalıplaşmış çizgilerinden çıkın. Sezonun trendi olan parlak görünümlü bir ayakkabıyı bir jean ile kombinleyerek de şıklığı yakalayabilirsiniz. Şıklığınıza son dokunuşu, kombininize de uygun olan aksesuarları kullanarak yapın ve bulunduğunuz tüm ortamlarda ilgi odağı siz olun.

morhipo kadın jean pantolon morhipo kadın ayakkabı
mohipo kadın aksesuar 3 morhipo kadın aksesuar morhipo kadın aksesuar 2

Daha fazlası için tıklayın.

Beylerde de durum çok farklı değil. Cool bir imaj çizmek için bir jean ve sezonun trendi desenli bir gömlek yeterli oluyor.

İlle de klasik tarz diyen beyler ise; kemer, saat ve kol düğmesi gibi şık aksesuarları kullanarak kominlerinde fark yaratabilirler.

erkek jean pantolon morhipo erkek spor ayakkabı morhipo
erkek saat morhipo erkek kol düğmesi morhipo erkek kemer morhipo

Daha fazlası için tıklayın.

İhtiyaç bu kadar çok olunca cevap olabilecek onlarca online alışveriş sitesinden seçim yapmak da zor oluyor tabii. Bu aşamada yardımımıza koşan; online alışveriş deyince akla gelen ilk isimler arasında yer alan Morhipo oluyor. Morhipo, neredeyse tüm sektörü içine almış ve binlerce ürünü bünyesinde barındırarak online alışverişin güçlü adreslerinden biri olmayı başarmış durumda.

Morhipo’da yüzlerce çeşit ve marka bir arada. Erkek giyimden çocuk giyime, kadın aksesuar çeşitlerinden kozmetik ürünlerine kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahip olan Morhipo’dan alışveriş yapmak şimdi daha da avantajlı. Morhipo’dan BKM Express ile yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 40 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor!

Elektronik hariç tüm yeni sezon alışverişlerinizde geçerli olan bu BKM Express indirim fırsatını, 24.03.2016 ve 31.03.2016 tarihleri arasında geçerli ve 1500 kişi ile sınırlı olduğundan, acele edin ve bu fırsatı kaçırmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK