Ev Bahçe

Model Garden
Deck 06 99,56 TL
Model Garden
İris Ahşap Hamak 1.038,83 TL
Roto
Fil saksı 132,53 TL
Model Garden
Bade Ahşap Salıncak 2.584,58 TL
Model Garden
Kumru Ahşap Oturma Bankı 1.406,82 TL
Chiccy Decolife
Beyaz Bisikletli Ve Cam Şişede Çiçeklik Seti 19,99 TL
Model Garden
Neku Ahşap Bank 444,96 TL
Sevgililer Günü Hediyesi Sukulent Bahçe 99,90 TL
Model Garden
Deck 03 99,56 TL
Model Garden
Ahsen Ahşap Bank 609,18 TL
Model Garden
Comfort Ahşap Salıncak 2.969,33 TL
Weber
Tutuşturma Seti: Tutuşturma Bacası + 2 kg Long Lasting Premium Briketi 149,99 TL
Tribord
BABYWIKO PLAJ ŞEMSİYESİ TRIBORD 99,99 TL
Sulak 1 Litre - Kırmızı 31,99 TL
Queen's Kitchen
Çit İçerisinde Yapay Çiçek ve Love Yazısı 24,99 TL
Weber
Mangal Eldiveni 64,99 TL
Model Garden
Zambak Ahşap Salıncak 2.820,83 TL
DecoTown
Saplama Kalpli Pembe Saksı Levhası 13,99 TL
Model Garden
Hilal Ahşap Piknik Masası 1.539,76 TL
Electrolux
Table Grill ETG 340 Dumansız Elektrikli Izgara 249,00 TL
Model Garden
Deck 02 99,56 TL
Model Garden
Milad Ahşap Piknik Masası 3.719,97 TL
Model Garden
Elegance Ahşap Salıncak 2.820,83 TL
Weber
Compact Kettle 47 cm Siyah 379,00 TL
Erkege Hediye Mavi Saksılı Minyatür Bahçe 129,90 TL
Kumtel
KB 6000 2200 W Termostatlı Barbekü 54,99 TL
Tribord
PARUV Plaj Şemsiyesi TRIBORD 79,99 TL
Sulak 5 Litre - Kırmızı 47,99 TL
Keramika
Saksı Baklava Rolyeflı 12 Cm Turuncu 203 A 6,99 TL
DecoTown
Seramik Saksıda Yeşil Yapay Çiçek 25,99 TL
Tribord
PARUV 170 PLAJ ŞEMSİYESİ - MAVİ / YEŞİL TRIBORD 89,99 TL
Sevgililere Özel Kalpli Minyatür Bahçe 109,90 TL
DecoTown
Orta Boy Saksı Çiti 13,99 TL
Bundera
15 Metre Uzayabilen Kırılmaz Sihirli Hortum ve Sulama Tabancası 46,99 TL
Model Garden
Deck 04 99,56 TL
Tribord
IWIKO 180 PLAJ GÖLGELİĞİİ- MAVİ/YEŞİL TRIBORD 99,99 TL
DecoTown
Dikdörtgen Saplama Saksı Levhası 13,99 TL
Model Garden
Akasya Ahşap Salıncak 3.115,13 TL
Otantik Çarşı
Ferforje Bisiklet Çiçeklik 5 50,45 TL
Model Garden
Sefa Ahşap Çardak 16.378,99 TL
Black&Decker
A6307 EMAX38I için 38 cm Metal Bıçak 28,00 TL
Vitale
Ferforje Bisiklet Çiçeklik Eskitme Yeşil Renk 1.298,75 TL
Model Garden
Teras Ahşap Salıncak 1.484,33 TL
Model Garden
Deck 05 99,56 TL
Sulak 1 Litre - Yeşil 31,99 TL
DecoTown
Metal Eskitme Desen 3lü Gri Saksı 50,99 TL
Model Garden
İris Ahşap Hamak Gölgelikli 1.524,83 TL
Weber
Dijital Et Termometresi 79,99 TL
Keramika
Saksı Baklava Rolyeflı 12 Cm Mavı 401 A 6,99 TL
70 Cm 2800 W Elektrikli Döküm Izgara 539,00 TL
Korkmaz
A 333-02 Mangalet BBQ Granit Grill Elektrikli Izgara Siyah 219,00 TL
DecoTown
Kaktüs Masaüstü Dekoratif Yapay Çiçek 35,99 TL
Model Garden
Bade Ahşap Salıncak Gölgelikli 2.820,83 TL
Sulak 5 Litre - Turkuaz 47,99 TL
Weber
Fire Place Siyah Mangal 799,00 TL
DecoTown
Büyük Boy Saksı Çiti 19,99 TL
Roto
Midye kabuğu saksı 47,03 TL
Mor Kadife Filli Çiçekli Oda Kapısı Süsü 26,99 TL
Ez Jet
Water Basınçlı Su Köpük Yıkama Tabancası 21,99 TL
Otantik Çarşı
Ferforje Bisiklet Çiçeklik 7 84,65 TL

Bahçe Şenlendirmenin Tam Zamanı!

Evimizin ihtiyaçları sürekli artıyor. Dekorasyon ürünlerinden koltuk takımına, mutfak eşyalarından yatak odası takımına kadar birçok ev grubu ürünleri var. Bunlardan biri de genellikle ikinci planda kalan bahçe ürünleri.

Bahçe düzenlemenizi ikinci plana atmamalısınız. Özellikle de bahar mevsimi gelmişken... Bahçe, evin huzur köşesidir. Bu sebeple, bu huzur köşesine gereken ilgi ve bakımı göstermek de bizi mutlu eden şeylerden biri. Akşam işten geldiğinizde kahvenizi alıp bahçenizde günün yorgunluğunu atmak ve soluklanmak kadar keyif veren başka ne olabilir ki?

Tabii ki de bahçenin düzenli bakımını ve düzenlemesini yapmadan o muhteşem keyfin tadını çıkarmanız biraz zor olabilir. Emek verilen bir bahçeden aldığınız keyfi bakımsız bir bahçeden tabii ki alamazsınız.

Bahçe düzenleme ürünlerinden bitki bakım ürünlerine, piknik aksesuarlarından mangal ve barbekü ürünlerine, bahçeye özel oturma gruplarından salıncak ve hamak çeşitlerine kadar sınırı olmayan geniş bir yelpazeye sahip bahçe ürünleri.

Siz bahçenizin keyfini doyasıya çıkarın ve tüm bahçe ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayın diye, bahçe ürünlerini listeledik.

 

Piknik Aksesuarları: Bahçeli evin en büyük keyfi pikniktir. Bu sebeple de bahçeli bir eviniz varsa sahip olmanız gereken bahçe ürünlerinden ilki piknik aksesuarları olmalıdır. Bahçenizin dizaynına ve zevklerinize göre seçeceğiniz termos, mangal seti, piknik sepeti, hasır gibi ürünler işinizi kolaylaştıracaktır.

Hobi Bahçesi: Bahçenizde daha yeşil ve doğal bir alan yaratmak istiyorsanız, hobi bahçesi ürünleri tam size göre. Ağaçlar, minik saksı ağaçları, çiçekler hatta sebze ve meyve... Hobi bahçesi deyince son zamanlarda akla gelen ilk şey bonsai oluyor. Bonsai bir çiçek süsleme sanatıdır. Bonsailer sadece bahçelerimizi değil kapalı alanlarımızı da süsler. Evlerinizde ve iş yerlerinizde yeşil ya da renkli çiçekli bir ortam yaratmak istiyorsanız, seçiminizi bonsailerden yana yapabilirsiniz.

Çitler: Bahçede dışarıdan ilk görülen şey bahçe çitleridir. Bazen bahçe sınırlarını belirlemede kullanılır bazen de özel olarak diktiğiniz bitki, meyve sebzelere zarar gelmesini engellemek amacıyla kullanılır.

Çim ve Çit Makası: Bahçe çimlerinizi düzeltmede ve daha hoş görünmesini sağlamak için çim makaslarından yardım alabilirsiniz.

Çim Biçme Makinesi: Günümüzde bahçeli evlerde görülen genellikle çimlerle kaplı olan bahçeler oluyor. Yemyeşil çimler içimizi açıyor açmasına fakat gittikçe bakımsızlaşan bahçe çimleri hoş bir görüntü oluşturmuyor. Bu sebeple artık daha çok kullanılan çim biçme makineleri, bahçeli evlerin ilk ihtiyaçlarından biri haline geliyor.

Çapa: Bahçenizin bir bölümü ya da tamamı topraktan oluşuyorsa toprağınızın bakımını yapmak için çapa kullanabilirsiniz.

Budama Testeresi: Bahçenizdeki çiçek ve bitkilerin ölen ya da hasta kısımlarını temizlemek için budama testeresi kullanabilirsiniz. Budama testeresiyle kestiğiniz hasta bitkileriniz daha iyi gelişir ve daha sağlıklı görünür.

Bitki Besinleri ve Gübreleri: Evlerimizde, iş yerlerimizde ve bahçelerimizde yetiştirdiğimiz bitkilerin de canlı olduğu unutulmamalı ve bakımı da ona göre yapılmalıdır. Bu sebeple de, bitkilerin sağlıklı kalması ve uzun ömürlü olmalarını sağlamak için çeşitli bitki besinler ve gübreler kullanılmaktadır.

Bahçe Setleri: Kürek, çapa, çim kesme makasları, tırmık, budama ve sulama için gerekli ürünler gibi birçok bahçe aksesuarlarının içinde bulunduğu setlerdir. Bahçe setlerinden satın alırken bahçenizin boyutuna ve ihtiyacınıza uygun olan bir seti seçmenizde fayda var.

Aksesuarlar: Nasıl ki evimizi aksesuarlarla tamamlayarak son dokunuşu yapıyoruz, bahçeler iğçin de aynısı geçerli. Bahçe heykelleri, fenerler, renkli yastıklarve daha birçok dekoratif bahçe aksesuarını kullanarak bahçenizi renklendirebilirsiniz.

Bahçe Aletleri: Bahçenizin tamamiyle bir sete ihtiyacı yoksa, bahçeniz için gerekli olan aletleri tek tek de satın alabilirsiniz. Budama ve sulama ürünleri, tırmık, makas, çapa gibi...

Makine Aksesuarları: Bahçenizi güzelleştirmek için kullandığınız makinelerin de belli aralıklarla bakımının yapılması gerekir. Bu sebeple bahçe makinelerinizin de gerekli bakımını yapmalısınız.

Makineler: Çim biçme makinesi, çapa makinesi, zincirli ağaç kesme makinesi, su motorları, çit kesme makineleri, bahçe süpürücüsü, dal budama makinesi, yaprak ve dal öğütme makinesi, yaprak toplama ve üfleme makinesi gibi bahçe ihtiyacınıza göre birçok makine çeşidi vardır.

Barbekü/Mangal: Bahçeli ev deyince akla gelen şeylerden biri de mangaldır. Bu sebeple bahçenize almanız gerekenlerin listesinde ilk sıralarda yer alan mangal ve barbekü ürünlerine göz atmadan geçmeyin.

Çardak: Bahçenizdeki çardak yeri geldiğinde bahçenizi güzelleştirir, yeri geldiğinde sizi güneşten korur, yeri geldiğinde de yağmurdan. :) Tüm bunlar bahçenize çardak almak için en önemli üç sebep olabilir. Çardak dışında bu işlevleri gören şemsiye ve tente de satın alabilirsiniz.

Masa&Sandalye: Bahçe deyince akla gelen ilk şey piknik, piknik deyince de akla gelen ilk şey masa ve sandalye :) bahçelerin vazgeçilmezi olan masa ve sandalye seçimlerinizi bahçenizin tarzına ve dizaynına göre seçebilirsiniz.

Oturma Grubu: Masa ve sandalye dışında hem daha kapsamlı hem de daha şık bir bahçe düzeni için oturma gruplarını tercih edebilirsiniz.

Saksı: Bahçenizde çiçeklerinizi saksılarda yetiştiriyorsanız saksı seçimi de bir dekorasyon ürünü haline geliyor. Bahçenizin tasarımına göre seçeceğiniz saksılarla bahçenizi renklendirebilirsiniz.

Salıncak/Hamak: Yaz mevsiminin vazgeçilmez keyiflerinden biri olan salıncak ve hamak neden bahçenizde de olmasın? Bahçenize bir salıncak ya da hamak alın, yaz boyunca keyfini çıkarın. :)

Sebze/Çim Tohumları: Bahçenizde sebze, meyve, çim gibi bitkiler yetiştirmeyi sevenlerdenseniz alacağınız sebze ve çim tohumlarıyla bahçenizi şenlendirebilirsiniz.

Sulama Aksesuarları: Bahçe bakımın en önemli faktör sudur. Su, tüm canlıların yaşam kaynağıdır. Bu sebeple bahçeniz için uygun sulama aksesuarlarından mutlaka satın almalısınız.

Şezlong: Şezlong genellikle havuzu olan bahçelerde görülse de aslında havuzu olmayan bahçeler için de ideal bir bahçe ürünüdür. Kitabnınızı alın, bahçenize çıkın ve şezlongunuzun tadını çıkarın. :)

Şişme Havuz: Bahçelerde kullanılan şişme havuz da aslında bir bahçe dekorasyon ürünüdür. Genellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği şişme havuzlar, çocukların yaz tatillerinde harika zamanlar geçirmesini sağlıyor. Sizin de bir çocuğunuz varsa bir şişme havuz alarak hem çocuğunuzun yaz tatilinde yapacağı aktivite sayısını arttırabilir hem de daha fazla eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Toprak: Toprak bitki yetiştirmek için en önemli bahçe ürünüdür. İyi seçilmiş ve iyi bakılmış bir toprakta bitkileriniz de daha sağlıklı ve kusursuz olur.

 

Markalarına ve Mağazalarına Göre Bahçe Ürünleri

Bahçenizle ilgilenmek sizin için hobiden de öte bir aşksa, bahçe düzenlemenizi yaparken ve bahçe ürünleri satın alırken de titiz davranıyorsunuz demektir. Özellikle online alışverişlerde hangi mağazadan ve hangi markadan bahçe ürünü satın alsam diye düşünenlerdenseniz; Hepsiburada ve Koçtaş gibi güvenilir siteler size bu konuda yardımcı olacaktır.

Blooma, Erinöz, Gardena, HomeCare, House2Home, Mini Garden, Oem, Verve ve Vilmorin gibi öne çıkan markalardan da bahçe ürünlerinizi güvenle seçebilirsiniz.