Ev Bahçe

Parasol Şemsiye Ayağı, Ekru, Şemsiyeler 139,90 TL
Duvar Mumluk WD1458S, Mumluklar 39,99 TL
Sulak 1 Litre - Kırmızı 29,99 TL
Dalyan Bahçe Yemek Seti, Bahçe Set Ürünler 899,90 TL
Compo
Compo, Gül Gübresi 1 Kg 2712, Gübreler 29,99 TL
Verve
Verve, Multi Fonksiyonlu Tabanca, Hortum Tabancaları 24,99 TL
Mehtap
Mehtap, Şölen Orta Siperli Mangal, Mangal 79,99 TL
Kare Eskitme Mumluk, Mumluklar 69,99 TL
Blooma
Blooma, Bistro Bahçe Mobilyası Seti Naturel, Bahçe Set Ürünler 249,90 TL
Elho, Corsica Saksı 54 Cm, Beyaz, Dekoratif Saksılar 29,99 TL
Madame Coco
Ceramic Mini Planter Colour Saksı 1 - S-13013 - 1 4,99 TL
Gold Case
Metal Kurdelalı Saksı Kova 27,99 TL
Proseed
Proseed, Garden Enjoy 6M Çim Tohumu 1 kg, Çim Tohumları 39,99 TL
Black&Decker
A6307 EMAX38I için 38 cm Metal Bıçak 28,00 TL
Alfa Bahçe Masası, Sarı, Bahçe Masaları 124,90 TL
Blooma
Blooma, Capri Bahçe Şemsiyesi, Açık Gri, Şemsiyeler 279,90 TL
Gold Case
Büyük Saksı 16,99 TL
Elho, Loft Urban Saksı, Antrasit 40 cm, Dekoratif Saksılar 69,99 TL
Benzinli Tırpan 43 cc, Tırpanlar 399,90 TL
Blooma
Blooma, Dallas Mavi Minder, 40x90 cm, Sandalye Minderleri 49,99 TL
Ferforje Bisiklet, Dekoratif Saksılar 49,99 TL
Seramik Saksı Yeşil Çiçek Desenli, Orta, Seramik Saksılar 29,99 TL
Gardena
Gardena, Yeşil Bitkiler İçin Toprak 20 Lt, Topraklar 34,99 TL
Sumak
Sumak, SDF15 Kirli Su Pompası, Pompa 549,90 TL
Plastik Şemsiye Bidonu, Şemsiyeler 29,99 TL
Gold Case
Fincan Saksı 22,99 TL
Gardena
Gardena, Hortum Comfort 1/2 20 Metre, Hortumlar 129,90 TL
Blooma
Blooma, Cruz Bahçe Bankı, Turuncu, Bahçe Bankları 249,90 TL
Gardena
Gardena, Bağlantı 3/16, Hortum Bağlantı Aparatları 19,99 TL
Blooma
Blooma, Patio Bahçe Yemek Seti, Bahçe Set Ürünler 299,90 TL
Vilmorin
Vilmorin, Çim Gübresi, 10 kg, Gübreler 124,90 TL
Prima Nova
Prima Nova Bambu Saksıda Karışık Gül ARANJMANI 70,00 TL 44,99 TL
%35 İNDİRİM
Seramik Saksı, Küçük, Seramik Saksılar 19,99 TL
Verve
Verve, Askılı Yuvarlak Sepet 35,5 cm, Dekoratif Saksılar 29,99 TL
Weber
Compact Kettle 47 cm Siyah 379,00 TL
Blake Rattan Bahçe Sandalyesi, Beyaz, Bahçe Sandalyeleri 119,90 TL
Blooma
Blooma, Sauber Kollu Bahçe Sandalyesi, Bahçe Sandalyeleri 249,90 TL
Gardman
Gardman, Çim Bordürü Yeşil, Bahçe Çit ve Bordürleri 29,99 TL
Kopenhagen Saksı Krem, 16 cm, Dekoratif Saksılar 29,99 TL
Blooma
Blooma, Brugge Kolsuz Sandalye, Bahçe Sandalyeleri 329,90 TL
Gardena
Gardena, Sulama Bilgisayarı İkili, Sulama Bilgisayarları 399,90 TL
Gardena
Gardena, Toprak 25 Lt, Topraklar 44,99 TL
Seramik Saksı Çiçek Desenli Beyaz, Küçük, Seramik Saksılar 19,99 TL
Curacao Şezlong, Turuncu, Şezlonglar 169,90 TL
Verve
Verve, Beş Kat Hortum Excellent 25 Metre, Hortumlar 129,90 TL
Çocuk Sandalyesi Yunus, Sandalyeler 69,99 TL
Emsa
Emsa, Siena Nobile Saksı, Yeşil 38 cm, Dekoratif Saksılar 49,99 TL
Sulak 1 Litre - Yeşil 29,99 TL
Blooma
Blooma, Longley Kömürlü Mangal, Mangal 199,90 TL
Prosperplast
Prosperplast, Plotek IPLB Plastik Çit, Terakota, Bahçe Çit ve Bordürleri 34,99 TL
Blooma
Blooma, Saba Bahçe Sandalyesi, Mavi, Bahçe Sandalyeleri 99,99 TL
Blooma
Blooma, Kinley Kömürlü Mangal, Mangal 599,90 TL
Benzinli Çim Biçme Makinesi 99 cc, Benzinli Çim Biçme Makinesi 549,90 TL
Gardena
Gardena, Balkon Saksı Sulama Seti, Sulama Setleri 129,90 TL
Metal Sulak, Jardin, Sulaklar 24,99 TL
Blooma
Blooma, Shanghai Fiber Bahçe Şemsiyesi, Mavi, Şemsiyeler 249,90 TL
Tribord
IWIKOde ŞEMSİYE MAVİ TRIBORD 99,99 TL
Verve
Verve, Tamir Yama Çim Tohumu, 8 Kg, Çim Tohumları 249,90 TL
Beymen Club
Zanetto Saksi 950,00 TL
Nergiz Balkon Saksı 50 cm, Lila, Dekoratif Saksılar 19,99 TL

Bahçe Şenlendirmenin Tam Zamanı!

Evimizin ihtiyaçları sürekli artıyor. Dekorasyon ürünlerinden koltuk takımına, mutfak eşyalarından yatak odası takımına kadar birçok ev grubu ürünleri var. Bunlardan biri de genellikle ikinci planda kalan bahçe ürünleri.

Bahçe düzenlemenizi ikinci plana atmamalısınız. Özellikle de bahar mevsimi gelmişken... Bahçe, evin huzur köşesidir. Bu sebeple, bu huzur köşesine gereken ilgi ve bakımı göstermek de bizi mutlu eden şeylerden biri. Akşam işten geldiğinizde kahvenizi alıp bahçenizde günün yorgunluğunu atmak ve soluklanmak kadar keyif veren başka ne olabilir ki?

Tabii ki de bahçenin düzenli bakımını ve düzenlemesini yapmadan o muhteşem keyfin tadını çıkarmanız biraz zor olabilir. Emek verilen bir bahçeden aldığınız keyfi bakımsız bir bahçeden tabii ki alamazsınız.

Bahçe düzenleme ürünlerinden bitki bakım ürünlerine, piknik aksesuarlarından mangal ve barbekü ürünlerine, bahçeye özel oturma gruplarından salıncak ve hamak çeşitlerine kadar sınırı olmayan geniş bir yelpazeye sahip bahçe ürünleri.

Siz bahçenizin keyfini doyasıya çıkarın ve tüm bahçe ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayın diye, bahçe ürünlerini listeledik.

 

Piknik Aksesuarları: Bahçeli evin en büyük keyfi pikniktir. Bu sebeple de bahçeli bir eviniz varsa sahip olmanız gereken bahçe ürünlerinden ilki piknik aksesuarları olmalıdır. Bahçenizin dizaynına ve zevklerinize göre seçeceğiniz termos, mangal seti, piknik sepeti, hasır gibi ürünler işinizi kolaylaştıracaktır.

Hobi Bahçesi: Bahçenizde daha yeşil ve doğal bir alan yaratmak istiyorsanız, hobi bahçesi ürünleri tam size göre. Ağaçlar, minik saksı ağaçları, çiçekler hatta sebze ve meyve... Hobi bahçesi deyince son zamanlarda akla gelen ilk şey bonsai oluyor. Bonsai bir çiçek süsleme sanatıdır. Bonsailer sadece bahçelerimizi değil kapalı alanlarımızı da süsler. Evlerinizde ve iş yerlerinizde yeşil ya da renkli çiçekli bir ortam yaratmak istiyorsanız, seçiminizi bonsailerden yana yapabilirsiniz.

Çitler: Bahçede dışarıdan ilk görülen şey bahçe çitleridir. Bazen bahçe sınırlarını belirlemede kullanılır bazen de özel olarak diktiğiniz bitki, meyve sebzelere zarar gelmesini engellemek amacıyla kullanılır.

Çim ve Çit Makası: Bahçe çimlerinizi düzeltmede ve daha hoş görünmesini sağlamak için çim makaslarından yardım alabilirsiniz.

Çim Biçme Makinesi: Günümüzde bahçeli evlerde görülen genellikle çimlerle kaplı olan bahçeler oluyor. Yemyeşil çimler içimizi açıyor açmasına fakat gittikçe bakımsızlaşan bahçe çimleri hoş bir görüntü oluşturmuyor. Bu sebeple artık daha çok kullanılan çim biçme makineleri, bahçeli evlerin ilk ihtiyaçlarından biri haline geliyor.

Çapa: Bahçenizin bir bölümü ya da tamamı topraktan oluşuyorsa toprağınızın bakımını yapmak için çapa kullanabilirsiniz.

Budama Testeresi: Bahçenizdeki çiçek ve bitkilerin ölen ya da hasta kısımlarını temizlemek için budama testeresi kullanabilirsiniz. Budama testeresiyle kestiğiniz hasta bitkileriniz daha iyi gelişir ve daha sağlıklı görünür.

Bitki Besinleri ve Gübreleri: Evlerimizde, iş yerlerimizde ve bahçelerimizde yetiştirdiğimiz bitkilerin de canlı olduğu unutulmamalı ve bakımı da ona göre yapılmalıdır. Bu sebeple de, bitkilerin sağlıklı kalması ve uzun ömürlü olmalarını sağlamak için çeşitli bitki besinler ve gübreler kullanılmaktadır.

Bahçe Setleri: Kürek, çapa, çim kesme makasları, tırmık, budama ve sulama için gerekli ürünler gibi birçok bahçe aksesuarlarının içinde bulunduğu setlerdir. Bahçe setlerinden satın alırken bahçenizin boyutuna ve ihtiyacınıza uygun olan bir seti seçmenizde fayda var.

Aksesuarlar: Nasıl ki evimizi aksesuarlarla tamamlayarak son dokunuşu yapıyoruz, bahçeler iğçin de aynısı geçerli. Bahçe heykelleri, fenerler, renkli yastıklarve daha birçok dekoratif bahçe aksesuarını kullanarak bahçenizi renklendirebilirsiniz.

Bahçe Aletleri: Bahçenizin tamamiyle bir sete ihtiyacı yoksa, bahçeniz için gerekli olan aletleri tek tek de satın alabilirsiniz. Budama ve sulama ürünleri, tırmık, makas, çapa gibi...

Makine Aksesuarları: Bahçenizi güzelleştirmek için kullandığınız makinelerin de belli aralıklarla bakımının yapılması gerekir. Bu sebeple bahçe makinelerinizin de gerekli bakımını yapmalısınız.

Makineler: Çim biçme makinesi, çapa makinesi, zincirli ağaç kesme makinesi, su motorları, çit kesme makineleri, bahçe süpürücüsü, dal budama makinesi, yaprak ve dal öğütme makinesi, yaprak toplama ve üfleme makinesi gibi bahçe ihtiyacınıza göre birçok makine çeşidi vardır.

Barbekü/Mangal: Bahçeli ev deyince akla gelen şeylerden biri de mangaldır. Bu sebeple bahçenize almanız gerekenlerin listesinde ilk sıralarda yer alan mangal ve barbekü ürünlerine göz atmadan geçmeyin.

Çardak: Bahçenizdeki çardak yeri geldiğinde bahçenizi güzelleştirir, yeri geldiğinde sizi güneşten korur, yeri geldiğinde de yağmurdan. :) Tüm bunlar bahçenize çardak almak için en önemli üç sebep olabilir. Çardak dışında bu işlevleri gören şemsiye ve tente de satın alabilirsiniz.

Masa&Sandalye: Bahçe deyince akla gelen ilk şey piknik, piknik deyince de akla gelen ilk şey masa ve sandalye :) bahçelerin vazgeçilmezi olan masa ve sandalye seçimlerinizi bahçenizin tarzına ve dizaynına göre seçebilirsiniz.

Oturma Grubu: Masa ve sandalye dışında hem daha kapsamlı hem de daha şık bir bahçe düzeni için oturma gruplarını tercih edebilirsiniz.

Saksı: Bahçenizde çiçeklerinizi saksılarda yetiştiriyorsanız saksı seçimi de bir dekorasyon ürünü haline geliyor. Bahçenizin tasarımına göre seçeceğiniz saksılarla bahçenizi renklendirebilirsiniz.

Salıncak/Hamak: Yaz mevsiminin vazgeçilmez keyiflerinden biri olan salıncak ve hamak neden bahçenizde de olmasın? Bahçenize bir salıncak ya da hamak alın, yaz boyunca keyfini çıkarın. :)

Sebze/Çim Tohumları: Bahçenizde sebze, meyve, çim gibi bitkiler yetiştirmeyi sevenlerdenseniz alacağınız sebze ve çim tohumlarıyla bahçenizi şenlendirebilirsiniz.

Sulama Aksesuarları: Bahçe bakımın en önemli faktör sudur. Su, tüm canlıların yaşam kaynağıdır. Bu sebeple bahçeniz için uygun sulama aksesuarlarından mutlaka satın almalısınız.

Şezlong: Şezlong genellikle havuzu olan bahçelerde görülse de aslında havuzu olmayan bahçeler için de ideal bir bahçe ürünüdür. Kitabnınızı alın, bahçenize çıkın ve şezlongunuzun tadını çıkarın. :)

Şişme Havuz: Bahçelerde kullanılan şişme havuz da aslında bir bahçe dekorasyon ürünüdür. Genellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği şişme havuzlar, çocukların yaz tatillerinde harika zamanlar geçirmesini sağlıyor. Sizin de bir çocuğunuz varsa bir şişme havuz alarak hem çocuğunuzun yaz tatilinde yapacağı aktivite sayısını arttırabilir hem de daha fazla eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Toprak: Toprak bitki yetiştirmek için en önemli bahçe ürünüdür. İyi seçilmiş ve iyi bakılmış bir toprakta bitkileriniz de daha sağlıklı ve kusursuz olur.

 

Markalarına ve Mağazalarına Göre Bahçe Ürünleri

Bahçenizle ilgilenmek sizin için hobiden de öte bir aşksa, bahçe düzenlemenizi yaparken ve bahçe ürünleri satın alırken de titiz davranıyorsunuz demektir. Özellikle online alışverişlerde hangi mağazadan ve hangi markadan bahçe ürünü satın alsam diye düşünenlerdenseniz; Hepsiburada ve Koçtaş gibi güvenilir siteler size bu konuda yardımcı olacaktır.

Blooma, Erinöz, Gardena, HomeCare, House2Home, Mini Garden, Oem, Verve ve Vilmorin gibi öne çıkan markalardan da bahçe ürünlerinizi güvenle seçebilirsiniz.