Ev Bahçe

Metal Siyah Cam Fener - 18x32 cm 39,99 TL
Vilmorin
Vilmorin Çim Gübresi - 10 kg 109,90 TL
Gardena
Gardena Damlama Başlığı 41 Lt 34,99 TL
Blooma
Blooma Bej Minder - 40x100 cm 54,99 TL
Blooma
Blooma Flores Ferforje Sandalye Beyaz 199,90 TL
Verve
Verve Tabure Dizlik 39,99 TL
Gardena
Gardena Hortum 20 Metre 89,99 TL
Metal Siyah Cam Fener - 22x38 cm 49,99 TL
Model Garden
Deck 02 81,22 TL
Model Garden
Karya Ahşap Köprü 6.763,77 TL
Seramik Saksı Mavi Çiçek Desenli - Büyük 54,99 TL
Lola Yuvarlak Bahçe Masası - Beyaz 169,90 TL
Model Garden
Zambak Ahşap Salıncak 3.147,12 TL
Çapalama Makinesi SR1Z 100D-2 3.990,00 TL
Evino
Evino Seramik Saksı - 103.815.23.02 7,99 TL
Soendgen
Soendgen Saksı Dallas Seramik Bordo 28 cm 59,99 TL
Alpina
Alpina Benzinli tırpan 26 cc 499,90 TL
Gardena
Gardena Bağlantı Borusu 1/2 15M 49,99 TL
Raco
Raco 53217 Çit Makası 76,99 TL
Model Garden
Deck 04 81,22 TL
Madame Coco
Ceramic Mini Planter Colour Saksı 7 - S-13041 - 7 4,99 TL
Renkli Fener - Yeşil 39,99 TL
Kopenhagen Saksı Bej - 16 cm 29,99 TL
Sumak
Sumak SDF15 Kirli Su Pompası 549,90 TL
Elho Green Basics Saksı 55 Cm - Kiraz 29,99 TL
Model Garden
Erguvan Ahşap Saksılı Bank 2.669,13 TL
Verve
Verve Sprey Tabancası Seti 29,99 TL
Compo
Compo Çiçekli Bitki Toprağı - 20 lt 34,99 TL
Seramik Saksı Yeşil Çiçek Desenli - Orta 29,99 TL
Merano Bahçe Mobilyası Seti 849,90 TL
Tabaklı Seramik Papatya Desenli Saksı 34,99 TL
Verve
Verve Ayarlanabilir Tabanca Seti 39,99 TL
Çocuk Koltuğu Araba Desenli 69,99 TL
Eskitme Naturel Toprak Saksı Küçük 24 cm 39,99 TL
Guruss Mangal Takımı 50 cm 549,90 TL
Weber
Weber Mangal Compakt Kettle 57 cm 499,90 TL
Model Garden
Deck 06 81,22 TL
Mehtap
Mehtap Lüks Izgara Büyük 29,99 TL
Blooma
Blooma Aland Şezlong 449,90 TL
Prado
Prado Mini Sera 79,90 TL
Blooma
Blooma Sauber Kollu Bahçe Sandalyesi 249,90 TL
İntex
Intex 68615 El Pompası 39,99 TL
Verve
Verve Duvara Asmalı Sepet 29,99 TL
Kama
Kama KGE12E3 Benzinli Jeneratör 6.390,00 TL
Su Hortumu 1/2 Eko Örgülü Şeffaf 100 m 104,23 TL
Sümela Sandalye - Sarı 84,99 TL
Model Garden
İris Ahşap Hamak 1.180,17 TL
ERA
Era SM-15 Şiş Kebap Kapaklı Dumansız Yıkanabilir Kokusuz Elektrikli Izgara Kırmızı 90,99 TL
Febı 17715 Rotıl : R /L - Marka: Peugeot Citroen - Berlingo 2 /Partner 2 - Yıl: 01-08 45,90 TL
Gardman
Gardman Çim Bordürü Tel Yeşil 44,99 TL
Şezlong Curacao 149,90 TL
Seramik Saksı Yeşil Çiçek Desenli - Büyük 39,99 TL
Alper
Alper Renkli Saksı - Kahverengi 14,90 TL
Renkli Metal Fener - Yeşil 29,99 TL
Erinöz
Erinöz Tek Kişilik, 100 Cm, Ø51'lik Yatarlı Salıncak Bakır Renk (Panama Lüks Kumaş) - Yeşil Krem Desen (Kombin) - Beyaz 979,00 TL
Blooma
Blooma Saba Dik Bahçe Masası - Yeşil 249,90 TL
Evino
Evino Metal Saksı Kurdelalı - 103.015.03.01 9,99 TL
Febı 32542 Salıncak Burcu - Marka: Vw - Golf5/Jetta/Caddy - Yıl: 04-09 - Motor: Bjb Bse Blf 101,90 TL
Erinöz
Erinöz 3 Kişilik, 200 Cm, , Ø51'lik Paşa Salıncak Bakır Renk (Panama Lüks Kumaş) - Yeşil Krem Desen - Yeşil 1.889,00 TL
Model Garden
Sağam Ahşap Piknik Masası 1.146,33 TL

Bahçe Şenlendirmenin Tam Zamanı!

Evimizin ihtiyaçları sürekli artıyor. Dekorasyon ürünlerinden koltuk takımına, mutfak eşyalarından yatak odası takımına kadar birçok ev grubu ürünleri var. Bunlardan biri de genellikle ikinci planda kalan bahçe ürünleri.

Bahçe düzenlemenizi ikinci plana atmamalısınız. Özellikle de bahar mevsimi gelmişken... Bahçe, evin huzur köşesidir. Bu sebeple, bu huzur köşesine gereken ilgi ve bakımı göstermek de bizi mutlu eden şeylerden biri. Akşam işten geldiğinizde kahvenizi alıp bahçenizde günün yorgunluğunu atmak ve soluklanmak kadar keyif veren başka ne olabilir ki?

Tabii ki de bahçenin düzenli bakımını ve düzenlemesini yapmadan o muhteşem keyfin tadını çıkarmanız biraz zor olabilir. Emek verilen bir bahçeden aldığınız keyfi bakımsız bir bahçeden tabii ki alamazsınız.

Bahçe düzenleme ürünlerinden bitki bakım ürünlerine, piknik aksesuarlarından mangal ve barbekü ürünlerine, bahçeye özel oturma gruplarından salıncak ve hamak çeşitlerine kadar sınırı olmayan geniş bir yelpazeye sahip bahçe ürünleri.

Siz bahçenizin keyfini doyasıya çıkarın ve tüm bahçe ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayın diye, bahçe ürünlerini listeledik.

 

Piknik Aksesuarları: Bahçeli evin en büyük keyfi pikniktir. Bu sebeple de bahçeli bir eviniz varsa sahip olmanız gereken bahçe ürünlerinden ilki piknik aksesuarları olmalıdır. Bahçenizin dizaynına ve zevklerinize göre seçeceğiniz termos, mangal seti, piknik sepeti, hasır gibi ürünler işinizi kolaylaştıracaktır.

Hobi Bahçesi: Bahçenizde daha yeşil ve doğal bir alan yaratmak istiyorsanız, hobi bahçesi ürünleri tam size göre. Ağaçlar, minik saksı ağaçları, çiçekler hatta sebze ve meyve... Hobi bahçesi deyince son zamanlarda akla gelen ilk şey bonsai oluyor. Bonsai bir çiçek süsleme sanatıdır. Bonsailer sadece bahçelerimizi değil kapalı alanlarımızı da süsler. Evlerinizde ve iş yerlerinizde yeşil ya da renkli çiçekli bir ortam yaratmak istiyorsanız, seçiminizi bonsailerden yana yapabilirsiniz.

Çitler: Bahçede dışarıdan ilk görülen şey bahçe çitleridir. Bazen bahçe sınırlarını belirlemede kullanılır bazen de özel olarak diktiğiniz bitki, meyve sebzelere zarar gelmesini engellemek amacıyla kullanılır.

Çim ve Çit Makası: Bahçe çimlerinizi düzeltmede ve daha hoş görünmesini sağlamak için çim makaslarından yardım alabilirsiniz.

Çim Biçme Makinesi: Günümüzde bahçeli evlerde görülen genellikle çimlerle kaplı olan bahçeler oluyor. Yemyeşil çimler içimizi açıyor açmasına fakat gittikçe bakımsızlaşan bahçe çimleri hoş bir görüntü oluşturmuyor. Bu sebeple artık daha çok kullanılan çim biçme makineleri, bahçeli evlerin ilk ihtiyaçlarından biri haline geliyor.

Çapa: Bahçenizin bir bölümü ya da tamamı topraktan oluşuyorsa toprağınızın bakımını yapmak için çapa kullanabilirsiniz.

Budama Testeresi: Bahçenizdeki çiçek ve bitkilerin ölen ya da hasta kısımlarını temizlemek için budama testeresi kullanabilirsiniz. Budama testeresiyle kestiğiniz hasta bitkileriniz daha iyi gelişir ve daha sağlıklı görünür.

Bitki Besinleri ve Gübreleri: Evlerimizde, iş yerlerimizde ve bahçelerimizde yetiştirdiğimiz bitkilerin de canlı olduğu unutulmamalı ve bakımı da ona göre yapılmalıdır. Bu sebeple de, bitkilerin sağlıklı kalması ve uzun ömürlü olmalarını sağlamak için çeşitli bitki besinler ve gübreler kullanılmaktadır.

Bahçe Setleri: Kürek, çapa, çim kesme makasları, tırmık, budama ve sulama için gerekli ürünler gibi birçok bahçe aksesuarlarının içinde bulunduğu setlerdir. Bahçe setlerinden satın alırken bahçenizin boyutuna ve ihtiyacınıza uygun olan bir seti seçmenizde fayda var.

Aksesuarlar: Nasıl ki evimizi aksesuarlarla tamamlayarak son dokunuşu yapıyoruz, bahçeler iğçin de aynısı geçerli. Bahçe heykelleri, fenerler, renkli yastıklarve daha birçok dekoratif bahçe aksesuarını kullanarak bahçenizi renklendirebilirsiniz.

Bahçe Aletleri: Bahçenizin tamamiyle bir sete ihtiyacı yoksa, bahçeniz için gerekli olan aletleri tek tek de satın alabilirsiniz. Budama ve sulama ürünleri, tırmık, makas, çapa gibi...

Makine Aksesuarları: Bahçenizi güzelleştirmek için kullandığınız makinelerin de belli aralıklarla bakımının yapılması gerekir. Bu sebeple bahçe makinelerinizin de gerekli bakımını yapmalısınız.

Makineler: Çim biçme makinesi, çapa makinesi, zincirli ağaç kesme makinesi, su motorları, çit kesme makineleri, bahçe süpürücüsü, dal budama makinesi, yaprak ve dal öğütme makinesi, yaprak toplama ve üfleme makinesi gibi bahçe ihtiyacınıza göre birçok makine çeşidi vardır.

Barbekü/Mangal: Bahçeli ev deyince akla gelen şeylerden biri de mangaldır. Bu sebeple bahçenize almanız gerekenlerin listesinde ilk sıralarda yer alan mangal ve barbekü ürünlerine göz atmadan geçmeyin.

Çardak: Bahçenizdeki çardak yeri geldiğinde bahçenizi güzelleştirir, yeri geldiğinde sizi güneşten korur, yeri geldiğinde de yağmurdan. :) Tüm bunlar bahçenize çardak almak için en önemli üç sebep olabilir. Çardak dışında bu işlevleri gören şemsiye ve tente de satın alabilirsiniz.

Masa&Sandalye: Bahçe deyince akla gelen ilk şey piknik, piknik deyince de akla gelen ilk şey masa ve sandalye :) bahçelerin vazgeçilmezi olan masa ve sandalye seçimlerinizi bahçenizin tarzına ve dizaynına göre seçebilirsiniz.

Oturma Grubu: Masa ve sandalye dışında hem daha kapsamlı hem de daha şık bir bahçe düzeni için oturma gruplarını tercih edebilirsiniz.

Saksı: Bahçenizde çiçeklerinizi saksılarda yetiştiriyorsanız saksı seçimi de bir dekorasyon ürünü haline geliyor. Bahçenizin tasarımına göre seçeceğiniz saksılarla bahçenizi renklendirebilirsiniz.

Salıncak/Hamak: Yaz mevsiminin vazgeçilmez keyiflerinden biri olan salıncak ve hamak neden bahçenizde de olmasın? Bahçenize bir salıncak ya da hamak alın, yaz boyunca keyfini çıkarın. :)

Sebze/Çim Tohumları: Bahçenizde sebze, meyve, çim gibi bitkiler yetiştirmeyi sevenlerdenseniz alacağınız sebze ve çim tohumlarıyla bahçenizi şenlendirebilirsiniz.

Sulama Aksesuarları: Bahçe bakımın en önemli faktör sudur. Su, tüm canlıların yaşam kaynağıdır. Bu sebeple bahçeniz için uygun sulama aksesuarlarından mutlaka satın almalısınız.

Şezlong: Şezlong genellikle havuzu olan bahçelerde görülse de aslında havuzu olmayan bahçeler için de ideal bir bahçe ürünüdür. Kitabnınızı alın, bahçenize çıkın ve şezlongunuzun tadını çıkarın. :)

Şişme Havuz: Bahçelerde kullanılan şişme havuz da aslında bir bahçe dekorasyon ürünüdür. Genellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği şişme havuzlar, çocukların yaz tatillerinde harika zamanlar geçirmesini sağlıyor. Sizin de bir çocuğunuz varsa bir şişme havuz alarak hem çocuğunuzun yaz tatilinde yapacağı aktivite sayısını arttırabilir hem de daha fazla eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Toprak: Toprak bitki yetiştirmek için en önemli bahçe ürünüdür. İyi seçilmiş ve iyi bakılmış bir toprakta bitkileriniz de daha sağlıklı ve kusursuz olur.

 

Markalarına ve Mağazalarına Göre Bahçe Ürünleri

Bahçenizle ilgilenmek sizin için hobiden de öte bir aşksa, bahçe düzenlemenizi yaparken ve bahçe ürünleri satın alırken de titiz davranıyorsunuz demektir. Özellikle online alışverişlerde hangi mağazadan ve hangi markadan bahçe ürünü satın alsam diye düşünenlerdenseniz; Hepsiburada ve Koçtaş gibi güvenilir siteler size bu konuda yardımcı olacaktır.

Blooma, Erinöz, Gardena, HomeCare, House2Home, Mini Garden, Oem, Verve ve Vilmorin gibi öne çıkan markalardan da bahçe ürünlerinizi güvenle seçebilirsiniz.