Bana Boyunluk Yapmayı Öğretme; Boyunluk Al

Bana Boyunluk Yapmayı Öğretme; Boyunluk Al

BANA BOYUNLUK YAPMAYI ÖĞRETME; BANA BOYUNLUK AL

Örgü örmek, her baba yiğidin harcı değil. “Bana balık verme, balık tutmayı öğret” sözünden yola çıkarak, “örgü gerektiren bütün işleri kendim yaparım ben. Annem bana öğretir nasılsa” şeklinde başlayan süreç, hiç de umduğunuz gibi sonuçlanmayabilir.

Kaldı ki eli alışmamış olduğu halde, oturup örgü örmeye çalışanlar; ilmek atlamak, ipi düğüm yapmak konusunda, zorlanıp sıkıldıkları için örgü kariyerlerini zirvedeyken (!) bırakmayı tercih ediyorlar. Ancak, özellikle yeni sezonda son derece moda olan boyunluk modellerinden “bir tane yapayım kendime” diyerek, kış mevsimi bitene kadar uğraşmaya gerek yok. Çünkü, zaten renk renk, model model birçok boyunluk modeli, gayet uygun fiyatlarla, askılardaki yerlerini aldılar bile.

Kadınlar için aksesuar olarak kullanabildikleri her şey çok önemli. Bir kıyafeti, çok farklı tarzlarda kullanabilmelerini ve o kombine renk katabilmelerini sağlayan aksesuarlar, yeni sezonda da çok moda. Özellikle boyunluklarda renklerin çoğalması, farklı renklerin bir araya geldiği örgü modellerinin kullanılması gönlümüzü fethetti. Kaban, mont, palto gibi dış giyim ürünleriyle farklı kontrastlar oluşturabileceğiniz, üstelik sizi sıcacık tutacak bu örgü boyunluk modellerine gelin birlikte bakalım…

Düz renk boyunluk modelleri

Düz renk boyunluklarla, aklımıza şöyle kombinler geliyor: Örneğin, baştan aşağı siyah bir elbiseyi yine siyah bir boyunlukla tamamlayarak, kullanacağınız çanta için renkli bir tercih yapabilirsiniz. Özellikle bu yıl dünya modasında, siyah ile lacivert, koyu mor, petrol yeşili gibi renkler kullanılmaya başlandı. Üzerinizde parlak deri herhangi bir detay kullanmadıysanız çantada rugan tercih edebilirsiniz.

Ayrıca, gri gibi pek çok tonu bulunan renkteki boyunluklar da kullanışlı olabilir. Örneğin üzerinizde koyu gri bir kaban varsa, boyunlukta daha açık gri bir model düşünebilirsiniz.

BANA BOYUNLUK YAPMAYI ÖĞRETME; BANA BOYUNLUK AL
Siyah Boyunluk
BANA BOYUNLUK YAPMAYI ÖĞRETME; BANA BOYUNLUK AL
İnce Triko Boyunluk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renkli boyunluklar

Renkli örgü ipleriyle tasarlanan rengarenk boyunluklarla, kıyafetlerinize renk katabilirsiniz. Kışın en beğenilen renkleri arasında yer alan lacivert ve gece mavisiyle bir araya gelen yeşil ve tonlarının kullanıldığı boyunlukları, yeni sezonun pek çok parçasıyla kombinleyebilirsiniz. Özellikle, akla hemen kahverengi ve gri tonlarının yer aldığı boyunluklar kış mevsimine çok uygun olabilir.

Farklı tarz ve renkleri kullanmayı sevenler için, elbette daha canlı renklerden oluşan boyunluklar da var. Sarı, mor, pembe, krem rengi gibi renk geçişlerinin bulunduğu boyunluklar, sonbaharda hayatımıza hızlı bir giriş yapan hardal ve tarçın renkleriyle şahane bir uyum yakalayabilir. Bu renklerden oluşan bir kombinle, gideceğiniz ortama bahar aylarından çıkıp gelmiş gibi iç açıcı bir giriş yapabilirsiniz.

BANA BOYUNLUK YAPMAYI ÖĞRETME; BANA BOYUNLUK AL
Lacivert Örgü Boyunluk
BANA BOYUNLUK YAPMAYI ÖĞRETME; BANA BOYUNLUK AL
Renkli Boyunluk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK