Banyo Aksesuarları Gününüzü Aydınlatacak

Banyo Aksesuarları Gününüzü Aydınlatacak

Sabah gözümüzü açıp yataktan kalktıktan sonra kendimizi bulduğumuz ilk yer sevimli banyolarımız. Kadınlar da erkekler de hayat maratonuna banyodan başlıyor ve yüzlerini yıkayıp kendilerine çeki düzen verdikten sonra günlük koşturmacalarına devam ediyor. Her yeni günü karşıladığımız ve uğurladığımız banyoların görsel anlamda da bizi memnun etmesi oldukça önemli.

Ev banyolarımızda farklı amaçlara yönelik bir çok banyo aksesuarı kullanmaya çalışıyoruz. Seçtiğimiz farklı banyo aksesuarları ile banyolarımızı hem daha kullanışlı hale getiriyoruz hem de ortamın havasını değiştiriyoruz. Banyo zemininde bir banyo paspası ya da kilim kullanarak duştan sonra kayıp düşmeyi engelliyoruz ya da diş fırçalarımızı diş fırçalıklarının içinde tutarak ağız hijyenimize özen gösteriyoruz.

Peki daha keyifli bir banyo elde etmek için başka hangi banyo aksesuarlarını tercih etmeliyiz? Seçeceğimiz banyo aksesuarlarının birbiriyle uyumlu olması gerekir mi? Gelin, birlikte banyonuza hoşluk katacak birbirinden farklı banyo aksesuarlarına göz gezdirelim…

En renkli banyo aksesuarları

Banyo sepetiyle kirlenmek daha güzel

Kirlilerinizi çamaşır makinesinin içine dolduruyor, çamaşır makinesini çalıştırmak isteğinizde de hepsini boşaltıp renklerine göre ayırıyorsanız işiniz oldukça zor. Halbuki banyonuzda kullanacağınız banyo sepeti kirlilerinizin daha derli toplu durmasına yardımcı olabilir.

Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Mavi Çamaşır Sepeti

Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Krem Rengi Çamaşır Sepeti

 

Çamaşır makinesi görünümüne sahip banyo sepet modelleri bu sezon boyunca banyo aksesuarlarının bile stil sahibi olacağını vurguluyor. Bunun yanı sıra hasır banyo sepetleri de banyonuz içerisinde estetik bir hava yakalamanıza yardımcı olabilir.

Eşyalarınız ortalıkta durmasın

Yoksa siz hala eşyalarınızı banyo tezgahı üzerine mi bırakıyorsunuz? Böyle yapmaya devam ederseniz açıkta duran eşyalarınızın tozlanma süresi ışık hızından bile hızlı olabilir. Onun yerine bir adet banyo dolabı edinerek tozlanma ve dağınıklık sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Banyo seramiklerinizle uyumlu olabilecek bir renkte tercih edeceğiniz banyo dolabı ile etrafa saçılmış makyaj malzemeleri, yerde duran fazla tuvalet kağıtları ya da tezgahın bir köşesini kaplayan çeşit çeşit mis kokulu banyo havluları artık daha düzenli olabilir.

Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Beyaz Banyo Dolabı

Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Kahverengi Banyo Dolabı

 

Sabunlarınız elinizden kayıp düşüyorsa kolayı var

Eskiden kadın eli şeklinde olan sabunluklar yüzünden bir nesil sabunluk kavramına karşı mesafeli durdu ve banyosuna sabunluk koymadı. Eğer siz de sabunlukları banyonuza sokmama konusunda ısrarcıysanız, birbirinden farklı alternatifler kararınızdan vazgeçmenize neden olabilir. Hem kalıp şeklindeki sabunlarınızı, hem de ferahlatıcı kokularıyla banyoda tropikal bir etki yaratan sıvı sabunlarınızı koymanız için birbirinden değişik sabunluk çeşitlerini incelemenizde fayda var.

Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Balıkçı Evi Sabunluk

Banyo aksesuarları gününüzü aydınlatacak
Dekoratif Sıvı Sabunluk

 

Banyo aksesuarları satan birçok mağazaların, online ve offline mağazalarında tüm kategorilerde fazlasıyla ürün çeşidi görmek mümkün. Banyo grubuna baktığımızda; banyo dolapları, banyo aksesuarları, çöp kovaları ve fırçaları, banyo tekstil, klozet ve lavabolar, klozet kapakları, küvetler ve jakuziler, kompakt sistemler ve duşakabin gibi birçok banyo ürününe göz atabilir, dilediğinizi satın alabilirsiniz. Banyonuzun tadilata ihtiyacı varsa ya da banyonuzu yeniden yaratmak istiyorsanız, banyo dekorasyon ürünleri, banyonun demirbaşları olan küvet, duşakabin gibi ihtiyaçlarınızı ve tadilat esnasında ihtiyacınız olan tüm malzemeleri birçok mağazadan satın alabilirsiniz.

Banyo Aksesuarları ile Banyonuzda Yeni Bir Ambiyans Yaratın

Banyolar, bir evin her daim düzenli ve hijyenik olması gereken en önemli alanlarından biridir. Islak zemin olması dolayısıyla her an temiz tutmak zor olsa da; banyonun temiz olması evlerin temizliği ve düzeninin de göstergesidir. Diğer yandan özenle seçilen banyo dolapları, çamaşırlıklar, raflar, aynalar ve banyo dekorasyon ürünleri ile dekore edilen banyolar; en az evin diğer bölümleri kadar gösterişli bir havaya sahip olurlar.

Banyoların boyutu ve dekorasyon tarzı evden eve değişebilir. Ne var ki, banyoları renklendirmek, enerji katmak ve havasını değiştirmek için kullanılan banyo dekorasyon ürünleri ve banyo aksesuarları her zaman yardıma koşar.

Banyo aksesuarlarına göz attığımızda çamaşır sepetleri, duş başlıkları, sabunluk setleri, askılıklar, depolama çözümleri, klozet adaptörleri, tabureler, banyo takımları ön plana çıkan dekoratif aksesuarlar arasında yer alıyor. Banyonuzun dekorasyonunu güzelleştirmenin yanı sıra oldukça fonksiyonel olan banyo aksesuarlarına dilerseniz yakından göz atalım.

Banyoların Havasını Değiştiren Banyo Aksesuarları

Banyo dekorasyonu denildiğinde çok fazla seçeneğimiz yokmuş gibi hissediyor olsak da, birbirinden zevkli tasarımlarla hayat bulan banyo aksesuarları ve dekoratif öğeler fikrimizi değiştirmemize yetiyor. Duş başlıklarından klozet kapaklarına, çöp kovalarından sabunluk setlerine kadar birbirinden şık tasarımlara sahip banyo aksesuarları, hepimizin banyosunda yer bularak banyoların ambiyansını değiştiriyor.

Banyo aksesuarları denildiğinde akla ilk gelen öğeleri sizler için bir araya getirdik. Siz de şık görünümlerinin yanı sıra fonksiyonları ile de fark yaratan bu aksesuarlar arasından banyo dekorasyonunuza en uygun ve ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayanları bularak satın alabilirsiniz.

 • Çamaşır sepeti: Her banyonun ihtiyaç listesinde ilk sıralarda yer alan çamaşır sepetleri, farklı materyallerle ve birbirinden zevki tasarımlarla hayat bulan modelleri ile banyo aksesuarları kategorimizde yerini alıyor. Kategorimizde şık hasır çamaşır sepeti modellerinden rattan çamaşır sepeti modellerine, kumaş çamaşır sepetlerinden kafesli çamaşır sepeti modellerine kadar aradığınız tüm çamaşır sepetlerini bulabilirsiniz.

Beyaz Çamaşır Sepeti

Hasırlı Çamaşır Sepeti
 • Sabunluk: Sabunluklar, en çok kullanılan banyo akseuarları arasında yer alıyor. Genellikle lavabonun hemen yanında kendilerine yer bulan sabunluklar, banyonun en dikkat çekici köşesinde yer aldığından görünümleri de büyük önem taşıyor. Sabunluk modellerimiz arasında seramik, keçe, plastik ve cam sabunluk modellerini bulabilir ve beğendiğiniz sabunluğu ek tıkla satın alabilirsiniz.

En Şık Sabunluk Modelleri

Süslü Sabunluklar
 • Diş fırçalık: Diş fırçalıklar da tıpkı sabunluklar gibi banyoların en özel köşelerinde yer buluyor. Kimi zaman banyo dolapları içerisine de yerleştirilebilen diş fırçalıklar, özenle seçildiği zaman banyo dekorasyonunu en güzel şekilde tamamlıyor. Kap ya da gözlü tasarımlarda farklı diş fırçalıkları bulabileceğiniz kateorimizde, birbirinden zevkli detaylarla süslenmiş modellerden biri mutlaka sizin banyo dekorasyonunuza uygun olacak.

Diş Fırçalık Seti

Diş Şeklinde Diş Fırçalık
 • Sabunluk seti: Sabunluk setleri, sabunluk, sıvı sabunluk, diş fırçalık, çok amaçlı kap gibi tüm banyoların ihtiyacı olan fonksiyonel dekoratif öğeleri bir araya getiriyor. Keyifli tasarımlarla süslenen ve takım halinde banyonuzda yer bulan sabunluk setlerinden banyo dekorasyonunuza en uygun olanları seçerek banyonuza renkli bir dokunuş katabilirsiniz.

Çiçek Desenli Sabunluk Seti

En Şık Sabunluk Seti
 • Banyo seti: Banyo setleri, klozet kapağı örtüsü, yer paspası ve çamaşır sepeti örtüsü gibi banyolarda sıcak bir dekorasyon oluşturmak için kullanılan öğelerin bir araya geldiği setlerdir. Çoğu zaman yumuşak dokularla hayat bulan banyo setlerini, özellikle büyük banyoları dekore etmek için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Banyo Paspas ve Örtüleri

Çiçek Desenli Banyo Setleri
 • Raflar: Evin tüm diğer alanlarında olduğu gibi banyolarda da raflar hayat kurtarıcı çözümler sunabiliyor. Özellikle büyük banyo dolaplarına yer olmayan küçük banyolarda depolama sorununu en pratik şekilde çözen raflar, kullanışlı ve şık banyo aksesuarları arasında yer alıyor. Banyonuz için raf satın alırken, neme ve ısıya dayanıklı materyallerden üretilmiş raflara yönelmenizde fayda var.

En Şık Raflar

Beyaz En Şık Raflar
 • Askılık: Banyolar için üretilen askılık tasarımları kimi zaman tekli, kimi zaman çoklu, kimi zaman da askılık ve rafları birleştiren tasarımlarıyla banyonuzda pratik çözümler sunuyor. Tekli ya da çoklu askılıkları havlu, duş lifi gibi banyolarda sıkça kullanılan şeyleri asmak için kullanabileceğiniz gibi; raflı askılıkları kozmetik ürünlerinizi, şampuan ve duş jeli gibi her an elinizin altında olması gereken malzemeleri yerleştirmek için de kullanabilirsiniz.

Şık Banyo Askılığı

Kapı Arkası Tasarımlı Banyo Askılığı
 • Duş başlığı: Duş başlıkları dekoratif bir obje gibi görünmüyor olsa da, farklı sulama seçenekleri sunan renkli, ışıklı ve kimi zaman da sesli duş başlıkları banyonuzda konforu arttırıyor. Kategorimizde yer alan farklı duş başlığı modelleri arasından dekorasyonunuza ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek tek tıkla satın alabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Duş Başlığı

Led Işıklı Duş Başlığı
 • Deterjanlık: Çamaşır makinesinin yer aldığı tüm banyolar, deterjanlıklara ihtiyaç duyar 🙂 Birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla hem işinizi kolaylaştıracak hem de banyonuza renk katacak deterjanlık modelleri için kategorimizi ziyaret edin.
 • Tabure: Tabureler, duşakabin içerisinde ya da büyük banyolarda kendilerine sık sık yer buluyor. Plastik ya da pvc gibi suya ve neme dayanıklı materyallerden üretilmiş tabureleri ıslak alanlarda tercih edebilir; ahşap ya da metal gibi şık materyallerden üretilen tabureleri büyük banyolarda dekorasyonunuzu renklendirmek için tercih edebilirsiniz.

Pembe Renkli Tabure

Kırmızı Renkli Katlanabilir Tabure

 

 • Banyo gideri kapağı: Banyo giderlerinin görüntüsünden hoşlanmıyorsanız, seramik, cam, poliüretan gibi malzemelerin en zevkli tasarımlarla bir araya geldiği banyo gideri kapaklarını çok seveceğinize eminiz.
 • Klozet adaptörü: Klozet adaptörleri, çocuğunuzun tuvalet alışkanlığı kazandığı süreçte sık sık ihtiyaç duyacağınız; klozeti çocuğunuzun boyuna göre ayarlayan yardımcı ürünlerdir. Fonksiyonu dekoratif yönünün yanında ağır basan klozet kapağı adaptörlerinin renkli modellerine yönelerek tuvalet eğitimi sürecini daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Yeşil Klozet Adaptörü

Pembe Klozet Adaptörü
 • Tuvalet kağıdı askılığı: Her banyoda yer alna tuvalet kağıdı askılıkları, farklı dekorasyonlara uygun tasarımlarıyla ve seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Tuvalet kağıdı askılığı modelleri arasından ahşap, seramik, metal ya da plastik seçeneklerin yanı sıra kapaklı ya da kapaksız modellerinden de seçiminizi yapabilirsiniz.

Desenli Tuvalet Kağıtlığı

Şık Tasarımlı Tuvalet Kağıtlığı

 

Banyo Aksesuarları Markaları ve Fiyatları

Çok geniş bir seçenek yelpazesiyle beğeninize sunduğumuz banyo aksesuarlarını Koçtaş, Mudo Concept, Tekzen, İkea bauhaus gibi mağazalarda evinizin için aradığınız tüm banyo aksesuarları; çamaşır sepeti, askılıklardan banyo setlerine, raflardan havluluklara kadar banyo dekorasyonunuz ve ihtiyaçlarınız için tüm banyo aksesuarı ve dekoratif obje seçeneklerini bulabilirsiniz.

Banyo dekorasyonu, evinizin ambiyansını değiştirecek, üzerinde özenle durulması gereken bir konudur. Banyonuza yapacağınız ufak dokunuşlarla evinizi baştan yaratabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK